No tie nízke ceny sú dosť podozrivé :) Ako píšeš, môže sa podariť, ale ak to je taký veľký risk a aj tie podmienky sú iné ako v iných obchodoch, asi by som sa tam tiež bál nakupovať. A keď vrátiš tovar a majú ti strhnúť nejaké peniaze, to sú tiež divné praktiky. Občas som tam pozrel, lebo tie ceny sú fakt lákavé, ale po tom čo píšeš sa asi budem orientovať na iné obchody :)
23.10.2017 - 13:40:25
00
Tiez ma to odradzalo nakoniec som včera kúpil Yari z Bike-components, cena neni vyborná ale tak mam aspom 100% záruku reklamácie, bral som to aj s Slx brzdami, kotúčmy a ešte nejaké drobnosti 😀
23.10.2017 - 13:56:33
00
Tak snáď budeš spokojný :). Kamoš kupoval do Yari takú somarinu- neviem ako sa to volá, či to je nejaká patróna, alebo čo, no vylepšenie chodu, stálo to nejakých 120 € a dosť si to pochvaľoval, že je to podstatne lepšie a aj viac nastavení :). Tak ale myslím, že bude tá vidla dobrá aj bez toho, no keby ti to nestačilo, tak vždy je možnosť nejakého tuningu :)
23.10.2017 - 14:21:38
00
Ano kupovat Pike na naše podmienky mi prišlo zbytočné radšej som vymenil brzdy😀 ale verím že to bude rozdiel od tej manitou minute s tou som nebol moc spokojný. Do buducna sa tam da dokupit na upgrade aj charger damper ak by nestacila uvidim na jar 😀 keď vyskúšam
23.10.2017 - 14:26:04
00
keyboard_arrow_up