objednavam si vela veci cez mtbazar, zatial na 99% co som si objednal prislo v takom stave ako bolo v inzerate uvedene alebo povedane, az do vcera, objednal som si sedlo fizik nisene zo sekcie sedla resp. ostatne este to tam svieti, bolo to objednane od "lopkol" aka Richard Kosik, zhrniem : sedlo vraj vozila jeho mama, trocha oskrete, 100% stav, v inzerate malo 4mesiace,
realita: oskrete = diera v dlzke 5cm x 0,5cm (+dalsie mensie dierky), sedlo vyrobene v roku 2000 podla stavu opotrebenia vyzera ako keby aj bolo 5r pouzivane, jedna lyzina jemne ohnuta a vraj na tom jazdila jeho mama - to mi prislo mailom
"mama to isla poslat,vsak je tio vlasne jej sedadlo ona na nom jasdila hehe aj ona ho oskrelaa"
ked som mu napisal ake sedlo poslal a ze mu to vratim odpisal:

"nic neposielaj...lizine nic nebolo...vydelo to viac ludi ak sa ti nelůuby ze je tam oskrjany bok a ok tak si hio predaj ..ale to je to posielanie na dobierku mozes byt rad ze som tui poslal sedadlo a nie ako niektoray za posielaju cerusky a ine veciii jasnee"

uz podla odpovedi mi malo dojst ze je to paco co nepozna gramatiku a nevie ani pisat nejaky a aj ten nick lopko=lopkar? ak ho niekto poznate tak ho pozdravte, som sice z PO ale do konca roka si cestu do blavy spravim a potom mu tie jeho "cerusky" zastrcim do jeho zadku, ak mi niekto viete o nom podaj blizsie info budem vdacny
20.09.2005 - 10:27:13
00
daj blizsie info o tom typkovi a my sa tu z nim uz poratame :)
20.09.2005 - 17:14:16
00
slubil som mu, ze mu narvem tie ceruzky aj so sedlom do zadku ked mi nevrati peniaze a myslim, ze si uvedomil ze nemam 15 ako on (moja chyba ze som s nim komunikoval iba mailom, myslel si, ze som nejaky zasran z presova co ma velky problem dojst do blavy a potom ho aj tak ocko ochrani, ked som mu zavolal tak uz taky frajer nebol), povedal som mu ze mi preplati aj benzin ked tam dojdem, tak sa nezmohol ani naslovo, fuj ale ma vytocil , inac je z petrzalky
22.09.2005 - 09:27:04
00
neboj niekto z nas ho urcite raz stretne a asi ho to bude mrziet. mam rad takych frajerov. si na neho asi trochu posvietime
22.09.2005 - 10:19:36
00
takze peniazky po jednom telefonate poslal s5, prave som ich dostal, lovu zdar
07.10.2005 - 11:43:43
00
a ket uz ide o to aK TO BOLO TAK ..NEMOZETE VERIT VSETKEMU CO SA TU NAPISE A KLUDNE SI LOVTE CO XCETE A KOHO XCETE ..A KED IDE O TO TAK NEMAL SOM PROBLEM TIE PENIAZE VRATIT A ESTE ABY BOLO JASNO TAK NEBAL SOM SA NIKEHO TELEFONATU AKO TU PISE stan AKO SA VOLA ..TAKZE TAK
18.10.2005 - 20:14:40
00
drisces, pozri si co si mi napisal," aby som si to predal sam ked sa mi nepaci" ale ak sa chces stretnut zoci-voci tak buduci tyzden mam cestu do blavy a mozem ta pockat pred skolou a vydiskutovat si to osobne a rad sa porozpravam aj s tvojou ucitelkou slovenciny co ta nevie naucit pisat po slovensky, co sa tyka telefonatu nehraj tu zo seba geroja my dvaja vieme ako to bolo, ledva si zo seba tichym hlaskom vysukal ze peniaze posles s5 a nic to nemeni na veci ze si zatajil ze osuchane je poriadna diera a vobec nevyzera na 3mesiace jazdene a ze tvoja mama ked ohla lyzinu na fiziku musi byt riadna väzba a to si mi taktiez zatajil (tu ohnutu lyzinu) tak ti radim zalez kde si a neoje..j ludi na fore
19.10.2005 - 13:29:46
00
to lopkol: milé od teba že si to vrátil, ale stále sa tu ľudia na teba hnevajú tak sem radšej na túto tému nepíš lebo právo nie je s tebou. nič v zlom maj sa
19.10.2005 - 17:39:41
00
ha ten pravy a ozval a on co povie ze jemny m hlôaskom keby som vedel ze sem budes pisatz to co pises tak by som ti ich nevratil... a nevyhrazaj sa ty niekym prichodom do BA ...he hamba ti ..a nemas an tolko odvahy ket mi volas vyplnut si klir
21.10.2005 - 09:55:04
00
v prvom rade hanba tebe, minul som v tu "bazari" cez 25t korun a vyskladal komplet bike a s nikym som problemy nemal,slusnym ludom cislo ukazujem a takym "!" ako ty urcite nie, ak chces mozme si o5 zavolat snad zo seba vysukas aj viac ako "hned to vratim" preco si nekomunikoval ty srac, cez mail si frajer si pritom honis a hovoris si teraz mu ukazem som predsa frajer, este si tu budes prihrievat polievocku k...t zasrany, ti garantujem , ze tu na fore nic nepredas, som tu kazdy den pod kazdy tvoj inzerat napisem ze si nedoveryhodny,
btw: uz len ten nick "lopkol" znie ako "lopkar" kde si ho vzal
inac ak by niekto chcel vidiet fotky toho super sedla, mam ho nafotene sice len mobilom, ale aj z toho sa da vidiet rozdiel medzi tym co bolo napisane a skutocnostou,
mal by si si priznat chybu a ospravedlnit sa aj ked s tebou bije puberta a snazis sa byt pred kamosmi "big boy" mohlo by sa stat ze by si pred nimi schytal a potom by sa ta trapna situacia s tebou vliekla az kym neskoncis skolu a ziadna babenka by ti uz nedala
21.10.2005 - 16:16:35
00
2 lopkol: prosim ta nepis sem ako vidis nik tu o teba a takych ako si ty nema zaujem tak ta poprosim!

2 stan: a ty ser neho ved raz sa este stretnete a bude kucapaca ako sa patri a neboj kazdemu sa raz vsetko vrati
21.10.2005 - 17:35:22
00
hhaahhaahahahahah viac nedodam iba ahahahahahahahahahahhah hahahahaha
21.10.2005 - 19:53:43
00
stan ak by si moc chcel sa snim stretnut tak ti mozem poradit kde byva a kto to je,,,.. ja ho poznam. je to taky šušnak 16rocny
21.10.2005 - 20:55:43
00
zacina to tu byt dost ftipne :))

Inak, chcem podotknut, najma pre lopkola, ze internet nie je vobec anonymne medium. Ked je podnet, nie je ziaden problem "dostat sa k pramenu". Takze, pozor na jazyk a pozor na obsah inzeratov.
21.10.2005 - 21:11:18
00
a inak je nieco pravdy na tom sedle ale nieso si aj domyslels stym telefonatom lebo nebolo to tak ze on mi zavolal ze daj peniaze a ja som povedal ze dam tak to nebolo..ale vsa kto je jedno moze byt rad ze ich dostal%(
21.10.2005 - 22:15:27
00
keyboard_arrow_up