Matt: no isli aj z Velkeho Pola, ja som ich stretol okolo 16tej v tej Hornej Vsi

Matheos: no aj som mal chut zakricat mtbiker alebo nieco podobne :D
23.09.2007 - 19:43:22
00
kks, nech uz mam bike lebo z takychto absencii chytam abstaky :(
23.09.2007 - 19:50:17
00
nemaj strachy, ved na jar nieco poriesime :wink:
23.09.2007 - 19:51:54
00
No co k tomu dodat super trat super ludia len nanic vidla ktoru uz neviem dockat kedy poslem do vecnych lovist . Musim sa pochvalit k jednemu nechcenemu prerusenie ked som po dlhom 15 m boji proti padu padol aj tak som isiel 30 km tak maly bunny cez kamen a vo vzduchu sa mi smykla noha z pedala a uz bol ohen na streche tak zas uvazujem o SPD co nerobi zas dobre mojej penazenka ktora ostatne na zimu asi hola :twisted:
PS dakujem vsetkym co prisli a aj tym co boli s nami v duchu ty co neprisli mozu banovat
23.09.2007 - 20:48:28
00
Ludia neviete si predstavit ako mi bolo, som doma chodil z izby do izby ako selma v klietke a cely den myslel na vas ..., ale zivot to zariadil inak, ako som naplanoval. Zena s horuckami a mne zostali detvaky na krku. Do poslednej chvile som dufal, ze sa jej polepsi a budem moct ist, ale nedalo sa ... tak snad o tyzden niekde ...
Velmi velmi mi bolo luto tej partie ... ovela viac ako toho kopca ...
24.09.2007 - 09:18:57
00
Si tiez nebol? :o Tak to som Ti rano posielal sms zbytocne, ze aby ste ma necakali...

Ale pozitivne na tom je, ze sme neboli uz traja, co by sme chceli ist, ja, Ty, matt a mozno by sa pridali aj dalsi, stale je cas to zopakovat!
24.09.2007 - 09:28:06
00
Si tiez nebol? :o Tak to som Ti rano posielal sms zbytocne, ze aby ste ma necakali...

Ale pozitivne na tom je, ze sme neboli uz traja, co by sme chceli ist, ja, Ty, matt a mozno by sa pridali aj dalsi, stale je cas to zopakovat!

dutchman, neposielal si ju zbytocne, bo som volala rano lagondovi ze ci ta mame cakat :? ... zima nam bola rano na parkovisku jak hovado a ty nikde !!! :twisted: inak sme sa na teba tesili viaceri ... (a na tu tortu) :oops:
.
priatelia bolo skvelo, aj ked som uplna brzda a Little Foxa s Tonym som urcite vytacala vecnym cakanim - aj hore, aj dole :oops: . sorry chlapci ..
.
no, a dojmy s pojmami? no, Vtacnik je stylom 20km do kopca nato, aby sa slo potom 20km dole z kopca .... fujtajbl :roll:. na konci som uz toho mala plne brejle, hlavne ked som hodila tygra v zjazde a trochu mi vyrazilo dych. dneska mam celu nohu od vrchu az dole na pravej strane bolavu a trochu zosmyrglovanu (vecer v sprche bolo utrpenie... :cry: ).
:arrow:
ps: LittleFox je strasne zlaty :oops: , dudo bol velke prekvapko ze dosiel 8) , PaloTT dik za odvoz, Tony je zabavac (vecer v pizzerke muhehe :D ), Prievidzania kde ste boli??? :shock: (my sme sa terigali jak z daleka ...) , a dutchman (... kua ta torta...... :oops: )
24.09.2007 - 10:11:12
00
akcia vyborna, ludia este viac, pocasie wau, spominane prestavky LittleFoxom som si vybojoval ja, uz som predsa len starsi a nahodene tempo mi pripominalo maraton a nie nedelny vyslap... :lol:

pri zjazde sme s Martinuxom tiez nezahalali, super sme si dali do tela, trochu techniky, trochu rychlosti, sem tam nejaka zavreta rampa (!!!)

dakujem vsetkym, bolo super :wink:
24.09.2007 - 10:11:44
00
Inak, mal som pre vas nachystanu aj krabicu s kolacmi a zakuskami, ako ranny doping pred vyjazdom :oops: Sakra, keby ste vedeli jak ma to mrzi ze som nebol, tento tyzden idem asi k doktorovi prehltat tie umelohmotne hadice, aby zistili ze z coho to mavam :( A to som sa doteraz vzdy mohol chvalit tym, ze moj zaludok znesie vsetko :!:
24.09.2007 - 10:27:06
00
Inak, mal som pre vas nachystanu aj krabicu s kolacmi a zakuskami, ako ranny doping pred vyjazdom :oops: Sakra, keby ste vedeli jak ma to mrzi ze som nebol, tento tyzden idem asi k doktorovi prehltat tie umelohmotne hadice, aby zistili ze z coho to mavam :( A to som sa doteraz vzdy mohol chvalit tym, ze moj zaludok znesie vsetko :!:

Neviem či ťa poteším ale mám za sebou 3 krát gastroskopiu, nespočetné množstvo liekov a trápim sa už 3 rok zo zápalom pažeráku, dvanastnika o pod. zez leto mám pokoj ale na jar a na jeseň každodenné bolesti žalúdka, nakoniec uvidíš čo ti pozistujú.
24.09.2007 - 10:49:08
00
Si tiez nebol? :o Tak to som Ti rano posielal sms zbytocne, ze aby ste ma necakali...

Ale pozitivne na tom je, ze sme neboli uz traja, co by sme chceli ist, ja, Ty, matt a mozno by sa pridali aj dalsi, stale je cas to zopakovat!


No tak styria dutchman, ja by som tam tiez rad bol, ale "musel" som absolvovat poslednu svadbu tento rok (no a o 5:30 som sa dostal do postele). dufam ze poslednu bo som total prezraty a prepity. rano o 10 som pisal lagondovi ci on siel, vedel som ze ma ist no nevedel ze takto dopadol. Smutne. Dufam ze S je uz lepsie. aa verim tomu ze pocko este niekedy bude a aj sa pridam. Moc ma to láka stretnut takto ludí. To je druhy vyjazd ktory som prepiskol, po inovci.
24.09.2007 - 10:56:23
00
... "musel" som absolvovat poslednu svadbu tento rok (no a o 5:30 som sa dostal do postele). dufam ze poslednu bo som total prezraty a prepity. rano o 10 som pisal lagondovi ci on siel, vedel som ze ma ist no nevedel ze takto dopadol. Smutne. Dufam ze S je uz lepsie. aa verim tomu ze pocko este niekedy bude a aj sa pridam. Moc ma to láka stretnut takto ludí. To je druhy vyjazd ktory som prepiskol, po inovci.


Neboli sme v sobotu nahodou na tej istej svadbe? :D
A ani mi nehovor, tento rok to uz bola stvrta svadba a este ma jedna caka...

Inovec som tiez kvoli cestovaniu nestihol, do tretice nam to snad niekde vyjde :D

To tadeas: No to si ma fakt "potesil", ale zatial si hovorim, ze to mam zo stresu, vraj sa to tiez tak prejavuje.
24.09.2007 - 11:02:21
00
pri zjazde sme s Martinuxom tiez nezahalali, super sme si dali do tela, trochu techniky, trochu rychlosti, sem tam nejaka zavreta rampa (!!!)

Daj nejake info ohladne tej zelenej znacky. Ako a kedy ste dosli do PD?

My sme isli hreben az do sedla pod Rajtokom. Odtial zjazdik po zltej znacke a chvilu po zvaznici k miestu, kde zacina odbocka do Hornoveskej doliny. Odtial po statnej ceste smer Oslany - zakoncenie v Oslanoch v pizzerii okolo 16:00.
24.09.2007 - 13:13:39
00
Daj nejake info ohladne tej zelenej znacky. Ako a kedy ste dosli do PD?


sli sme po zelenej, kde bolo kopa sutrov a sem tam strom na zemi, pekne technicke a zjazdne... v polovici pri chatkach sme odbocili doprava na zltu - rychlu sotolinovu cestu, ktora sa za zavretou zavorou zmenila na asfalt, prisli sme az do Lehoty, kde sme sa opat pripojili k zelenej...

cas DH - 1 hodina, potom po starej cyklotrase za dialnicou az do PD - dalsich 20 min

dorazili sme presne podla mojho planu... :wink:
24.09.2007 - 13:51:33
00
Dana - Aaaaale danka v pohode, šla si uplne krasne podla mna... A čo sa čakania tyka, mam rad viac celistvejsie event-y ale ako vidis prisposobili sme sa a pohodicka. ps:dakujem za kompliment :oops: naozaj som si ho zaslusil?

ešte zhrniem pros and cons
pros:
Dudo...
papanie na tej vyhliadke
kukurica
hlášky na vtáčniku.. hlavne ta mlieckova
a zjazdiky za vtacnikom

cons:
dochádzka/absencia
martinuxov defekt.(to som nečakal)
tlačenie
časová tieseň

a už šup sem niaku tu fotku!
24.09.2007 - 14:20:13
00
keyboard_arrow_up