podla teba bol nedobrovolny?
MageZ prosim uz prestan s tymi fantasmagorickymi recami, sorry ale zatial nicim konstruktivnym si sem zatial neprispel.Nic take ako pises nepotrebujeme tak isto ako nepotrebujeme korupciu, klientelizmus a zadlzovanie ktore traz mam.

btw k tym nepokojom, nejako sa to mnozi: ukrajina, grecko,moslimovia raz ten vriaci kotol vybuchne.



Kto ogranizoval pochody v uniformach k Tisovmu hrobu? Ako si prisiel na to, ze vsetci politici kradnu ale len Kotleba nie? Oslovili ta jeho fuziky, ci uniforma? Co konstruktivne vykonal Kotleba?
29.06.2015 - 09:28:54
01
Inak este k tej ode na Kotlebu, dovolujem si citat z dokumentu s nazovm Ústava Slovenskej republiky.

Čl. 1 Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo.



Kotlebov vyblitok:

„Dnes je to len začiatok zmeny, začiatok toho, kedy bude Slovensko opäť patriť nám, bude Slovenské a kresťanské!“


Cim sa to lisi od vyhlaseni islamskych fanatikov? Nehovoriac o tom, ze krestanstvo pouziva Kotleba len ako politicko-populiticky prostriedok...
29.06.2015 - 09:49:58
03
nebolo Grecko tusim najcastejsie krachujucou krajinou v historii ludstva? ci si to s niecim mylim?
29.06.2015 - 20:48:13
00
Takze poporiadku:

Najprv musim povedat ze viem citat, nemusi pisat 4 otazniky slova velkymi pismenami...
Mozno si rozhorceny ale mne to fakt staci "malymi"
K tomu co pises-mas nejake dokazy ze to posielaju nasilu?Pokial viem tak sa vyjadrili ze to posielaju dobrovolne. Alebo mas nejake ine info?
Osobne tomu neverim. Ak by to tak bolo, preco to uz davno nie je na sude. Ved by sa ti ludia spojili, sami vidime aka je proti Kotlebovi antikampan (nielen tu:). Dostalo by sa to na povrch a urcite sucasni politici by sa o to postarali.
Teraz myslis ktoreho mojho veduceho:D
btw aby si nerypal, nepracujem v statnej sprave.

Kto ogranizoval pochody v uniformach k Tisovmu hrobu? Ako si prisiel na to, ze vsetci politici kradnu ale len Kotleba nie? Oslovili ta jeho fuziky, ci uniforma? Co konstruktivne vykonal Kotleba?


Organizoval ich Kotleba? Tiso je rozporuplna osoba k tomu sa moc neviem vyjadrit, nemam to moc nastudovane.
Fuziky ani uniforma (neviem ci nejaku nosi) ma neoslovili. Oslovilo ma jeho vyjadrovanie sa, ktore je diametralne odlisne od bezduchych zvastov (a cinov duplom) vacsiny konvencnych politikov.

Na slovensku zije vacsina krestanov, je teda krestanske?
Ja osobne radsej krestanstvo ako islam.

Cim sa to lisi od vyhlaseni islamskych fanatikov? Nehovoriac o tom, ze krestanstvo pouziva Kotleba len ako politicko-populiticky prostriedok...


Napriklad dzihadom.
Preco si myslis ze je to len "politicko-populiticky prostriedok"?

Som rad ze sa to tu trosku rozbehlo aj na tuto temu.

Aby bolo jasno niesom ziadny "extremista ci neonacista" ani v ich strane ani v nijakom vztahu.
Snazim sa hladat pravdu a tu sa mi to javi ze by konecne niekto mohol spravit poriadok na slovensku.Vidime dobre ako to tu je, ked mladi nemaju pracu odchadzaju do zahranicia, deti sa rodi malo, zadlzujeme sa, ale kauza je tu jedna za druhou a nikto zodpovedny.Myslim ze to musi vidiet kazdy ze nieco nie je v poriadku.
Nemyslim si ze by mu slo o penize.
29.06.2015 - 21:32:20
00
Takze poporiadku:

Nemyslim si ze by mu slo o penize.


a ten "údajne" dobrovoľný príspevok bol o čom ???? ak mu podľa teba neide o peniaze ???
selektívne vnímanie ...ako vyšité ...
(niekto si necháva posielať na svoj účet, peniaze zo štátneho rozpočtu, časť platu svojich podriadených (aj tvoje a žiaľ bohu trošku aj moje) , ľudom ktorým on osobne, na základe svojho terajšieho postavenia zabezpečil "teplé" miesto, pozíciu, isté postavenie, dočasnú finančnú aj sociálnu istotu, stály, relatívne slušný (peňažný) príjem a pravdepodobne aj iné benefity ... )
a záhadne mu zrazu neide o peniaze ... o čo mu teda ide ???)
vysvetli mi to prosím Ťa ... tak aby som to pochopil ....
lebo mne to teda vychádza (pri použití len elementárnej logiky) celkom inak ako tebe
30.06.2015 - 14:28:21
00
LL:
Iba zopakujem co som pisal v predoslom prispevku
K tomu co pises-mas nejake dokazy ze to posielaju nasilu?Pokial viem tak sa vyjadrili ze to posielaju dobrovolne. Alebo mas nejake ine info?
Osobne tomu neverim. Ak by to tak bolo, preco to uz davno nie je na sude. Ved by sa ti ludia spojili, sami vidime aka je proti Kotlebovi antikampan (nielen tu:). Dostalo by sa to na povrch a urcite sucasni politici by sa o to postarali.

Ak by mu slo o peniaze preco by robil toto (vid obrazok)?
Ved by sa snazil napakovat co to da a nie splacat uvery a nebrat ziadne pozicky...

Prílohy:

10986875_810759085639845_2116052854012005638_n.jpg
10986875_810759085639845_2116052854012005638_n.jpg 266.13 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2015 - 16:04:13
00
to fakt za cely rok nezobral ziadny uver? zato Manka ich nadrbal teda paradne
30.06.2015 - 17:00:31
00
- ak TI dám teplé miestečko v štátnej (verejnej, miestnej, ... správe), napríklad na 4 roky,
ktoré je platené z DANÍ všetkých občanov a TY mi za to budeš úplne "dobrovolne" odvádzať "desiatok" na MOJ účet
(pre moju osobnú potrebu a spotrebu, lebo chcem bager, jaguár alebo lietadlo ...)
ako sa TO volá ??


...to sa volá Malá domov
30.06.2015 - 17:14:42
01
uz viem preco tam siel Miklos a Miki. tam je radost "podnikat"
http://www.nazorobcana.sk/novinky-spravy-aktuality/politika/clanok-2164/deutsche-wirtschafts-nachrichten-europski-danovi-poplatnici-financuju-ciernu-dieru-ukrajinu
01.07.2015 - 10:50:15
00
hirwils:

to že zavrieš oči ....a nevidíš niečo, ešte neznamená že TO NIE JE ... alebo dokonca neexistuje
posledný x
"ľudom ktorým on osobne, na základe svojho terajšieho postavenia zabezpečil "teplé" miesto, pozíciu, isté postavenie, dočasnú finančnú aj sociálnu istotu, stály, relatívne slušný (peňažný) príjem a pravdepodobne aj iné benefity .."

povedz mi KTO ??? .... "ekonomický samovrah"
by sa dobrovoľne priznal, že posiela časť svojho platu NEdobrovoľne
a v sekunde by prišiel o všetko, čo za toto malé všimné získal

tento problém .... "tvojho spôsobu videnia" som riešil,
keď boli deti malé
a celkom som ich tvrdohlavý jednostranný postoj a spôsob myslenia chápal....
boli to predsa deti ...
časom z toho vyrástli a teraz sa tomu smejem spolu
01.07.2015 - 10:50:38
00
uz viem preco tam siel Miklos a Miki. tam je radost "podnikat"


čo s tým majú títo dvaja menovaní spoločné ??
alebo si len treba za každú cenu "pichnúť" ??
alebo by bolo snáď lepšie keby sa aj cez SK tlačili státisíce ekonomických UKR migrantov smerom na západ .. ?
to by sa ti páčilo viac ?, vtedy by bol kto na vine ... zas M a M ?
01.07.2015 - 10:56:25
00
kusok hore som od teba cital ako sa robi "Mala domov"
si fakt taky najivny a myslis si ze tam sli radit za plat pri tolkom toku penazi z EU?
01.07.2015 - 11:00:43
00
si fakt taký naivný, že si myslíš, že každý robí všetko a vždy len pre to aby niekoho okradol ?
(a sám sa nanominoval na "teplé zlodejské miestečko")
(dokážeš zavrieť večer oči, bez toho, aby si sa nebál, že ťa HNEĎ niekto okradne ?)
01.07.2015 - 11:06:10
00
matvej11, asi to vyznie povýšenecky ale nech. Myslím, že by si sa mal trochu zamyslieť nad svojim, ako sa hovorí u nás na dedine, bulšit radarom. Či funguje naporiadku. Len okrajovo si to všímam, ale očividne dlhodobo a konzistentne fičíš na týchto rýchlokvasených "nezávislých", anonymných a údajne spravodajských weboch. Neviem či už aj tento pribudol na ten známy zoznam, ale znaky ruskou propagandou zriadených/podporovaných plátkov spĺňa perfektne: (A) frekvencia každý-druhý-článok-na-tému-rusko/ukrajina, (B) tu kopnutie do Ukrajiny, tam proti-sankčný výlev, a (C) Helena Mezenska. :rofl: Toto combo aj pri základnej mediálnej gramotnosti by malo spustiť všetky varovné kontrolky. No zjavne nie u každého.

Ak ťa téma baví, čo evidentne áno, tak si aspoň dobehni do stánku pre tento 65-stranový špeciál. Keď už nič iné, za tých pár centov dostaneš A-čkové grafické spracovanie (opakovane medzinárodne oceňované), plus dáke tie čriepky naozajstného reportážneho žurnalizmu z prvej línie k tejto téme. Aspoň pre základný balans.

EDIT:
tak predsa, je na zozname :):
"www.nazorobcana.sk - autori sú anonymní, portál "Prevádzkovaný pod spoločnosťou Emília Prekopová - SLUŽBY, Pruské 9, 018 52 Pruské."
01.07.2015 - 11:37:18
00
LL este raz ja som trpezlivy:)
Mas nejaky dokaz ze to tak je?
Naozaj si myslis ze by tych 20,50,100 ci kolko ludi je to podla teba vsetci MLCALI a nespojili sa a nepodali hromadnu zalobu? (Som si isty ze sud by v tomto pripade nebol zmanipulovany)
Naozaj si myslis, ze ak by sa chcel obohacovat tak by to riesil VYDIERANIM ludi, zamestnancov pre par 100eur a nie standardne cez zakazky, kde moze ziskat radovo viac?

Neviem kto ma selektivne vnimanie, ak tu nieco pises bez dokazov o nepotvrdenych veciach.
Ale ak sem niekto iny da nieco nepotvrdene o ukrajine, napriklad aj o pankoch ako MM, tak to uz je zle...
Tak kto ma jednostranny postoj?

Ked uz spominas tie deti, tak tie maju pekny cisty, nevinny postoj k veciam, svetu.
Zial ludom sa ta chrbtica postupne zacne ohybat...
01.07.2015 - 12:03:56
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up