... niekoho naseriem. No a čo!

1.bp.blogspot.com
27.06.2015 - 18:07:52
00
:!:
(asi dám aj do vtipkára)

Prílohy:

13796_o.jpg
13796_o.jpg 257.78 KiB thumb_up0thumb_down

138911686_o.jpg
138911686_o.jpg 139.29 KiB thumb_up0thumb_down

27.06.2015 - 23:59:56
02
nimm_zwei, co takto vecne argumentovat a odpovedat na otazky, alebo uz ti dosli slova?
Dokazes podobne ako nase zapredane media veci zvelicovat a zaroven zlahcovat. Ale nejaka vecna a objektivna diskusia to je asi nad tvoje schopnosti.

laco - detto, prosim prezrad nam koho si volil, alebo sa za to hanbis?
28.06.2015 - 09:50:08
00
Inak, medzi nami, nie si tak trochu drzý?

... ale dobre no. Vždy sa snažím voliť strany, ktoré sú programovo najbližšie k občianskej pravici.
28.06.2015 - 17:56:08
00
Ak to vsetko vyznieva drzo tak sorry. Nemyslim to zle snazim sa iba o konstruktivnu debatu.
Ono najlepsie sa bavit osobne vtedy clovek hned vie ako to ten druhy mysli.

Teraz si ale trosku rypnem: aj LSNS je pravicova cize ta odpoved mi vela nepovedala☺
28.06.2015 - 18:06:04
00
... sa nečuduj, že sa s tebou nikto nechce baviť, keď serióznu občiansku pravicu dávaš do jedného koša s nejakými ultras, u ktorých je prakticky jedno, či sú ultras pravicoví alebo ľavicoví.

Viem, že sa ti to ako milovníkovi Kotlebu nebude páčiť, ale podobne je to aj v iných krajinách. Seriózna pravica, strany typu ĽSNS považuje za strany neofašistického typu a rázne sa od nich dištancuje. Je to tak vo Francúzsku, v Nemecku, vo Veľkej Británii, Belgicku, Holandsku, Taliansku, ... no skrátka, nebudem tu menovať celú Európu.
28.06.2015 - 18:29:12
02
beriem tvoj nazor, ale preco ich povazujes za ultras, pripadne neofasisticku stranu, kludne uvedz nejake priklady?
Ja to vnimam tak ze je to jedna z mala stran, ktorej ide uprimne o buducnost slovenska (nalejme si cisteho vina, ktora strana doteraz nekradla a tym dala najavo ze jej ide iba o vlastne vrecka?), preto ich ti ostatni zhadzuju a davaju im nalepku neofasisticka, aj ked s fasizmom nemaju nic spolocne.
Proste ostatni sa boja o svoje koryta, aj preto u mna seriozna pravica neexistuje, uz len napriklad z dovodu privatizacie. K tomu by som mal vela co povedat.
28.06.2015 - 20:07:07
00
@laco, ak dovolis odcitujem kusok Wericha:

Z hovna biče neupleteš,
upleteš-li, nezapráskáš,
zapráskáš-li, leda sebe.
28.06.2015 - 20:16:20
00
trosku "morbidna" ale myslim ze pre tuto chvilu relevantna otazka...na kedy vidite ze zacnu horiet grecke ulice?
28.06.2015 - 22:25:56
00
zatial si palia len to co si rychlo vytiahli z bankomatu co mne logiku nedava :)

Prílohy:

2.jpg
2.jpg 114.29 KiB 1 thumb_up0thumb_down

28.06.2015 - 23:06:43
00
, (nalejme si cisteho vina, ktora strana doteraz nekradla a tym dala najavo ze jej ide iba o vlastne vrecka?), .


nedalo mi ...
teraz dúfam hovoríš o
"dobrovoľnom povinnom príspevku"
priaznivcov MK na "nový bager..."
samozrejme aj z Tvojho "predpokladám obľúbeného daňového zaťaženia .. "
..ako spokojného "dobrovoľne vykorisťovaného" zamestnanca
28.06.2015 - 23:40:53
01
beriem tvoj nazor, ale preco ich povazujes za ultras, pripadne neofasisticku stranu, kludne uvedz nejake priklady?
Ja to vnimam tak ze je to jedna z mala stran, ktorej ide uprimne o buducnost slovenska (nalejme si cisteho vina, ktora strana doteraz nekradla a tym dala najavo ze jej ide iba o vlastne vrecka?), preto ich ti ostatni zhadzuju a davaju im nalepku neofasisticka, aj ked s fasizmom nemaju nic spolocne.
Proste ostatni sa boja o svoje koryta, aj preto u mna seriozna pravica neexistuje, uz len napriklad z dovodu privatizacie. K tomu by som mal vela co povedat.


Pochody v uniformach k mrtvolam, to fakt je to co potrebuje Slovensko. Uprimne.
28.06.2015 - 23:58:10
01
este nachvilu naspat ku Grecku. nie som teda ziaden super truper svetovy ekonom, ale uz len sedliackym rozumom mi nevychadza ako mala krajina ktora melie z posledneho nastartovat ekonomiku a v roku 2015 splatit taku fajnovu splatku. ved ten splatkovy kalendar v kombinacii s akoze pozviechanim sa Grecka zo sra.iek musel byt uz vopred odsudeny na neuspech.

Prílohy:

xdlh.jpg
xdlh.jpg 101.62 KiB thumb_up0thumb_down

29.06.2015 - 00:33:28
00
"dobrovoľnom povinnom príspevku"

podla teba bol nedobrovolny?
MageZ prosim uz prestan s tymi fantasmagorickymi recami, sorry ale zatial nicim konstruktivnym si sem zatial neprispel.Nic take ako pises nepotrebujeme tak isto ako nepotrebujeme korupciu, klientelizmus a zadlzovanie ktore traz mam.

btw k tym nepokojom, nejako sa to mnozi: ukrajina, grecko,moslimovia raz ten vriaci kotol vybuchne.
29.06.2015 - 07:09:36
00
nepotrebujeme korupciu, klientelizmus ....

tak, že ešte RAZ:
hovoríš aj teraz o dobrovoľnom POVINNOM príspevku
(ak si dobre pamatám na súkromnom účte nemenovaného menovaného MK)

- ak TI dám teplé miestečko v štátnej (verejnej, miestnej, ... správe), napríklad na 4 roky,
ktoré je platené z DANÍ všetkých občanov a TY mi za to budeš úplne "dobrovolne" odvádzať "desiatok" na MOJ účet
(pre moju osobnú potrebu a spotrebu, lebo chcem bager, jaguár alebo lietadlo ...)
ako sa TO volá ?? tak ako si to popísal a pomenoval vyššie ....???
len v tomto prípade to nejako záhadne nevidíš a nechceš vidieť ...
zaujímavé selektívne videnie a vnímanie ...
mimochodom KOĽKO ty priamo posielaš "vedúcemu" .... na jeho účet ??
(zo svojho príjmu)
29.06.2015 - 09:10:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up