... aby si sa toho nechytil a zbytočne by sme ďalej diskutovali.

OK. Tak teda koniec diskusie. Ja idem radsej vonku na bajku. Pekny den aj tebe! :)
27.06.2015 - 07:19:15
00
Konecne tu odznel rozumny navrh. Osobne pokladam tuto temu za plevel a mozno by bolo zaujimave zalozit napr. na stranke LSNS temu o bikoch ...
27.06.2015 - 08:00:45
00
Konecne tu odznel rozumny navrh. Osobne pokladam tuto temu za plevel a mozno by bolo zaujimave zalozit napr. na stranke LSNS temu o bikoch ...


Hlasovanie o oblubenej farbe biku:
- biela - 14%
- hneda - 88%
27.06.2015 - 08:43:42
03
To tu nikto nenapísal, že riadila. V nadpise blogu bolo, že jej to vyšlo. A to, že podporuje také organizácie, ktoré tú demonštráciu organizovali, odznelo v rozhovore s historikom Timothy Snyderom.

Laco som rad ze nachadzas rozdiel v clanku od Timothy Snyder a blogom Petra Cvika :)

Prílohy:

1.jpg
1.jpg 47.25 KiB thumb_up0thumb_down

27.06.2015 - 10:17:18
00
Konecne tu odznel rozumny navrh. Osobne pokladam tuto temu za plevel a mozno by bolo zaujimave zalozit napr. na stranke LSNS temu o bikoch ...


Tak naco sem prispievas ak to je podla teba plevel?
Preco prave LSNS, viac tu bol urcite spomenuty FICO vs DZURINDA (lebo iba medzi nimi sa rozhoduje)?

MageZ, no co nedpovies na moju otazku, si sa unahlil ked si sem daval tie odkazy vsak? Pozriet nadpis, sedi s mojim ideologickym nazorom a sup to sem:)
Ale precitat si veci a zamyslet sa nad nimi to by bolo moc zlozite.
27.06.2015 - 11:58:28
00
SNS rastie v prieskumoch, „zamilovala“ sa do nej aj Ta3.

Fico si vytvára budúceho koaličného partnera.
27.06.2015 - 12:14:49
00
Konecne tu odznel rozumny navrh. Osobne pokladam tuto temu za plevel a mozno by bolo zaujimave zalozit napr. na stranke LSNS temu o bikoch ...

veď nebuď skúpy a prezraď kam na webe chodíš po hodnotnejšiu debatu k týmto témam. Len nepovedz, že iba u vás v krčme to ide, bo ja nie som krčmový typ. :shake:

@laco
je to hnus. Inak, je veľmi krátkozraké želať k*tlebovi prechodne 3 percetná, aby stiahol hentoho tlčhubu pod 5%? Neviem.
27.06.2015 - 13:36:02
00
Tak naco sem prispievas ak to je podla teba plevel?
Preco prave LSNS, viac tu bol urcite spomenuty FICO vs DZURINDA (lebo iba medzi nimi sa rozhoduje)?


Mozno je lepsie pochopitelne prirovnanie naletova drevina. Nema to co robit na patricnom mieste a skor alebo neskor sa toho treba zbavit. Ked prides do krcmy a sadnes si k stolu kde je debata o fotbale a budes neustale vykrikovat cosi o strikovani vies ako dopadnes. Samozrejme, ze je prirodzene ked sem tam padne slovo o politickych aktualitach ale ked tu vidim zopar agitatorov ci veducich oddelenia propagandy a to uz sme pri tom, ze ako som sa dostal k LSNS.
Fico versus Dzurinda je oblubena Ficova tema - krmi tym svoje sliepocky uz aj v case ked mu Dzurinda nicim nehrozi snad len tym vyrokom uz si nespomeniem ktoreho aforistu, ze hej aj ani kradli ale aspon popritom aj daco vytvorili.
27.06.2015 - 13:42:01
00
@laco
je to hnus. Inak, je veľmi krátkozraké želať k*tlebovi prechodne 3 percetná, aby stiahol hentoho tlčhubu pod 5%? Neviem.

Hej, ja osobne Kotlebovi neželám žiaden hlas, nieto ešte percentá.
27.06.2015 - 13:44:16
00
pista - plevel, naletova drevina, treba sa toho zbavit, sorry ale to stale nevysvetluje fakt preco sem prispievas a tym to podporujes...vela peknych slov ale obsah nulovy.

laco: preco mu nezelas ziaden hlas, prezrad nam komu zelas najviac hlasov?
27.06.2015 - 14:30:07
00
pista, nerozumiem tej analogii. Niekto tu dáko ruší či prekrikuje susedné vlákno o prehadzovačkách, filme, automobiloch,...?

hirwils, kúsok vyššie si sem natešene postol dáky manifest najväčšieho 'samca' našej nazi scény, na ktorého majestát si tuším aj patrične precitlivelý. Zároveň to je to asi druhý či tretí krát za ostatných 24 hodín, čo sa nahlas dožaduješ reakcie na svoje vlastné posty. :-) Predsalen, ak by ti hrozilo preradenie na odbor pre päste a dlažobné kocky, daj vedieť, posnažíme sa viac.
27.06.2015 - 15:20:29
00
nimm 2
Neviem ci natesene ale ak si to napisal tak budiz.
Vies ja hladam aj inde informacie, nie len na mediach zakupenych ludmi, ktorimaju chut peniaze a motivi manipulovat s informaciami.
Nuze prosim vysvetli mi ako si prisiel na to ze je nazi (predpokladam ze si myslel nacista), povedali ti to v Markize?
Co je zle na tom dozadovat sa odpovede ak na mna niekto reaguje?
Snad ty odpovies na moj prispevok, kedze si ma citoval.
Ziadne preradenie mi nehrozi snad ani tebe?☺
27.06.2015 - 15:56:30
00
Tak naco sem prispievas ak to je podla teba plevel?
Preco prave LSNS, viac tu bol urcite spomenuty FICO vs DZURINDA (lebo iba medzi nimi sa rozhoduje)?

MageZ, no co nedpovies na moju otazku, si sa unahlil ked si sem daval tie odkazy vsak? Pozriet nadpis, sedi s mojim ideologickym nazorom a sup to sem:)
Ale precitat si veci a zamyslet sa nad nimi to by bolo moc zlozite.


Vidim ze mas velmi hlbave myslienky, tak sup si precitat este raz a mozno pride osvietenie. ;)
27.06.2015 - 16:27:57
00
aspon jeden plusovy bod pre Fica
http://www.sme.sk/c/7883396/fico-este-taky-natlak-ako-na-summite-o-imigrantoch-nezazil.html?ref=trz

len skoda tej hlupej husicky Benovej v Bruseli, ta tam naozaj nema co robit. Hlavne ze na fejsbuku zmaze kazdu jednu reakciu proti nej. Aj mna tam uz zablokovala, a to som jej napisal len jeden slusny komentar.
27.06.2015 - 16:29:28
00
Kto nesúhlasí s návrhom veriteľov, hlasuje neschváliť/nie. Kto súhlasí s návrhom veriteľov, hlasuje schváliť/áno.

Toto sú otázky do gréckeho referenda. Výsledok je vopred jasný. Je dôležité vedieť sformulovať otázku tak, aby nahrávala výsledku, ktorý chcem ja dosiahnuť.

veriteľ = nepriateľ => návrh nepriateľa nemôže prejsť

Keby dali otázku, že "Chcete aby u nás bolo používané Euro naďalej ako národná mena?", ... ktovie ako by to dopadlo pri takto formulovanej otázke.
27.06.2015 - 16:56:51
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up