Kde si nechala SS uniformu ta strapata teta? :puke:
26.06.2015 - 12:33:09
01
Rano som pozeral to video a len som valil bulvy. Ta zenska nie je normalna. Takyto ludia maju vobec pristup do tv?
26.06.2015 - 12:58:33
00
Mam povinnost ti vysvetlovat vsetko, co nepochopis? :)


Patrilo by sa:)
Mam pocit ze z toho prveho blogu si si precital len nadpis, inak mi nejde do hlavy preco si prave tym reagoval na moj prispevok.
Alebo to ani sam nevies vysvetlit?:)
26.06.2015 - 12:58:41
00
Sulika moc nemusim ale v tomto ma pravdu a paci sa mi ze si za tym stoji.

Sulik:"Chcem vediet kto to zaplati"
Guerot: "Uz 5000 rokov byvaju dlhy pravidelne skrtnute a to v dosledku vojen, ci revolucii"

Ludia mozme si vydychnut, aj dnesne dlhy (nielen grecka) budu splatene:)
Kurna to tam mame politikov a elity, podobnych poslat do prvej linie a bude po probleme.
26.06.2015 - 13:13:49
00
ale pacilo sa mi ze ten komparz v TV sa len priblblo usmieval a tlieskal akoze lacnym vtipkom...keby nieco take povie pani predo mnou, tak aj keby sedim v hladisku tak sa nezdrzim a nieco k veci jej na to poviem...som zhrozeny ako lahko sa poslednu dobu naraba s myslienkou ze ved je uplne normalne ze dlhy ( alebo akekolvek ine problemy ) jednoducho zmaze vojna alebo nejaka revolucia.
26.06.2015 - 13:35:59
03
... a starý rabín na smrteľnej posteli pošepkal: "Aj tak je všetko inak." ;)
26.06.2015 - 17:48:13
00
laco, ak na to chceš ísť takto filozoficky, tak by som sa možno trochu začal obávať, že 'všetko BUDE inak'. Inak, ako fantazíruje tá pomätená nemecká historička z toho panelu, lebo to čo som videl v jej podaní je doslova náboženský zápal a neotrasiteľná viera v sociálny inžiniering, ktorá sa ešte môže zraziť s realitou aj oveľa škaredším spôsobom pre celú Európu, než ako sa to deje teraz pri Grécku.
26.06.2015 - 19:12:10
00
No konecne vam to dochadza ... ze sme iba "spotrebak" ... Po pouziti skartovat!
Staci sledovat historiu ... kto zarabal v novodobej historii na vojnach?
Ehm ... neviem, ci to nieje moc jednoducha otazka ... :)
26.06.2015 - 19:25:20
00
MailoKE, tentokrat nebudem napomocny bo tvoja otazka je na mna az priliz zlozita. To bez stipky sarkazmu hovorim. A mozno je to aj generacny problem, ale ani to bludisko trojbodiek veci nepomaha. :lol: Si tak niekedy vravim, ze trojbodky v pisani = trojbodky v hlave a v mysleni = privela miesta na konspiracne teorie ... :?:
26.06.2015 - 20:21:30
00
No konecne vam to dochadza ... ze sme iba "spotrebak" ...


MailoKE, ti nedošlo, že iba žartujem.

... robím to často.

nimm_zwei, ja tiež často používam trojbodky. ... musím sa nad sebou zamyslieť. :)
26.06.2015 - 23:56:53
00
Kludne zartujte a robte si srandu. Ja zasa vyjadrenia tej panej Guerot beriem smrtelne vazne. A obavam sa, ze momentalne k tomu resetu nemame moc daleko.
Ale kludne ma mozte zasa obvinit, ze mam v hlave trojbodky a konspiracne teorie. A zhadzovat niekoho za pouzivanie trojbodiek v pisomnom prejave povazujem za prejav totalnej ubohosti.
PS: Tentokrat som v texte nepouzil ziadnu trojbodku. Aby mu porozumel aj nimm_zwei :)
27.06.2015 - 05:46:38
00
... mi to príde pomaly tak, že nám to tu začína riadiť nejaká pani Guerot. :)
27.06.2015 - 06:45:32
00
A este jedna vec. Ked sa uz tak s oblubou navazate do inych s tym, ze podliehaju konspiracnym teoriam, preco vam nevadi aj teoria o tom, ze demonstraciu proti imigrantom riadila ruska tajna sluzba? Alebo tu ide o selektivny vyber, ze pravda je to, co sa mi hodi do kramu?
27.06.2015 - 06:53:29
00
... mi to príde pomaly tak, že nám to tu začína riadiť nejaká pani Guerot. :)

Ja viem ... zasa vtipkujes. Ale co ked ako historicka si iba dala dokopy fakty z dejin? Teorii o tom, ze vyvoj ludstva sa deje v opakovanych etapach (ci uz v kruhu, alebo po spirale), som uz cital niekolko. A ze tieto etapy sa casovo skracuju.
V case najvacsieho rozkvetu Rimskej rise si zrejme tiez nikto nevedel predstavit, ze onedlho pride upadok a zanik.
27.06.2015 - 07:01:35
00
Edit: reagujem na príspevok o 1 vyššie, medzitým Majlo pridal ešte jeden.

To tu nikto nenapísal, že riadila. V nadpise blogu bolo, že jej to vyšlo. A to, že podporuje také organizácie, ktoré tú demonštráciu organizovali, odznelo v rozhovore s historikom Timothy Snyderom.

Čo si napísal v závere svojho predchádzajúceho príspevku platí aj pre teba.

A k tej historičke: Však ja nikde netvrdím, že nemôže mať pravdu, ani jej neoponujem a tiež netvrdím, že nebude vojna. A napíšem aj to, že netvrdím ani, že vojna bude. ... aby si sa toho nechytil a zbytočne by sme ďalej diskutovali.
27.06.2015 - 07:05:06
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
cron
keyboard_arrow_up