pravoslavie..doslova :D

img0.liveinternet.ru
04.05.2015 - 21:57:27
00
Podobných sme mali plno aj tu, za "Slovenského štátu".
04.05.2015 - 22:03:43
00
stale sa najdu ...
05.05.2015 - 17:14:10
00
laco nerad takuto tapetu ale editovana a skratena verzia - vraj to bolo pridlhe

laco cim zavadzam? vo svojom prispevku nevyvracias nic co (by*) som predtym (ne*)napisal (*errata - aby to bolo spravne). v clanku sa pise, ze to bolo v Baltickom mori a ze teda nerozumiem tu hysteriu v mediach, chapal by som keby to bolo pri Kalifornii. presne tak ako som to napisal, myslim, ze je to pochopitelne. len si to precitaj v klude cele. a oprav si zavadzanie s US konvojom, dakujem.

resp. skus mi teda vysvetlit ako si teda ty pochopil toto:
... avsak celkovy dojem clanok budi (clanok na sme), ako keby ho ten Flanker (Su-27) nalietaval pri Kube ci Kalifornii (nie nad Baltikom). Toto sa dialo takmer na ruskom dvorku v Baltickom mori ... (bolo by menej pochopitelne ak by sa to dialo cele pri Kalifornii, Kube, Aljaske a atd dopln si sam) to by sa dalo hovorit o agresii, ale to by si videl od Ukrajiny asi uz aj ziaru.


Ale rad by som si precital ozaj objektivne porovnanie co je vacsou demostraciou sily alebo provokaciou. 115 obrnenych transporterov, ktore nemoze nikto zastavit a skontrolovat ani trestne stihat v pripade, ze by sa nahodou nieco stalo, alebo zopar osamelych vlkov na motorkach, ktorych moze spokutovat prvy Jaczek aj za chybajuce lekarnicky ked bude chciet. A iste je, ze si so sebou nemozu doviezt viac ako vyskakovaci nozik.
06.05.2015 - 10:05:13
00
"vymetené kotrby oslavujúce zločinecký režim a ideológiu to určite sú"
nepretacaj a nedramatizuj zbytocne. v prvom rade boli polozit vence a tym si uctit nasich dedov ktori nam zabezpecili dnesny svet v ktorom zijeme. cele to prebehlo spontanne bez zbytocnych prihovorov a trvalo to tak hodinku. tolko ludi som tam videl naposledy ked som skladal pioniersky slub...

Na Stalinovom hrobe
НОЧНЫЕ ВОЛКИ ВОЗЛОЖИЛИ ЦВЕТЫ НА МОГИЛУ СТАЛИНА thumb_up0thumb_down
@matvej11
No hej, uctili si našich dedov, ale presne tak si uctia aj despotu, ktorý sa postaral o to, že iní naši dedovia prežili život a často premrhali svoj potenciál v neslobode/marazme, ktoré tak poznačili tunajšiu mentalitu, že ešte aj my dnes dopady tohto všetkého zažívame v našich dennodenných životoch, a ani naša generácia sa už z toho nestihne celkom vyhrabať. Ktovie, čím si podľa teba takáto fajta vyslúžila to (vaše) privítanie na Slavíne spolu s krojovanými dievkami, chlebom a soľou. Ale to je viac-menej len rečnícka otázka a nepodstatný dovetok k tejto odchádzajúcej téme.

Prílohy:

Untitled.jpg
Untitled.jpg 147.7 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 07.05.2015 - 23:47:17, celkovo upravené 2 krát.

07.05.2015 - 20:59:17
00
ešte čosi do Vtipkára

T-14 Armata Russian super tank FAIL thumb_up0thumb_down
07.05.2015 - 21:00:37
00
@matvej11
No hej, uctili si našich dedov ...

Vaši dedovia boli obaja padlí sovietski vojaci? ... lebo tých si prišli, no oné, ... uctiť. ;)
08.05.2015 - 06:54:43
03
nimm_zwei usmevne s tym tankom, mozno sa mu len nepodarilo spravne zaradit, tak ako Tebe prispevok do vtipkara
08.05.2015 - 19:00:30
00
15minut sa mu nepodarilo uspesne zaradit?
skus este raz...
09.05.2015 - 00:32:47
00
Mozne to je. Spoluziak sluzil u tankistov. Legendarny T-34. Tam sa vraj radilo tak, ze vodic zatahal strelca co stal nad nim za nohu a ten mohutnym kopnutim do radiacej paky preradil ... mozno sa vratili k tradicnym metodam co im pomahali vyhrat minulu vojnu.
09.05.2015 - 11:25:17
00
pista uz sa sa chvilami bal, ze musel strelca potahat, no nie, za nohu :-D

stax v poriadku vyzvu prijimam, skusim teda este raz. nepisal som to ako fakt, ze nedokazal spravne zaradit len poukazal na to, ze aj to by bola jedna moznost. ako aj so zaradenim 'vtipkarskeho' videa do politiky aj napriek tomu, ze sam autor zacal prispevok vetou, ze nieco do Vtipkara.

takze este raz a dajme sancu aj zdravemu rozumu, dobre?
skus si teda este raz pozriet spominane video. ako aj z titulky YT videa vidno Armata je ocividne prikovana k zemi a tazne vozidlo presmykuje na mieste. cize ANO, moznost so zlou zradenou rychlostou je ako inak nemozna, nakolko Armate motor stale bezi a po cely cas bezal.

dovolim si copy&paste (z dobreho zdroja): "O približne 30 minút neskôr však bol schopný pokračovať ďalej, keď zlyhal pokus o odtiahnutie stroja, povedal svedok pre Reuters."
Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/7793439/nova-ruska-pycha-sa-pokazila-tank-nezvladol-skusku-na-prehliadku.html#ixzz3ZdNY3tFO

co bolo podla inych zdrojov asi aj 15minut, vodic vraj nevedomky pouzil/aktivoval horsku brzdu a nakolko sa to stalo pocas generalky, na novom kuse techniky, kde sa da predpokladat len zbezna zaskolena obsluha mi to az taky fail nepripadne. samotny vyrobca UVZ Group (UralVagonZavod) chcel poskytnut aj vodica co ruske gumy odmietli a takto to dopadlo.

ale usmevne iste je nakolko sa s tym chceli pomachrovat a teraz takto to maju normalne vycapene aj na RT a nikto s tym nerobi tajnosti. nakoniec pobavilo aj mnozstvo ludi okolo.
09.05.2015 - 12:09:23
00
... ja si myslím, že nejaká bezvýznamná porucha nejakého tanku nakrútená na video si nezaslúži toľko pozornosti, ... ani toľko písmen naťukaných do klávesnice.
09.05.2015 - 13:40:41
01
Vaši dedovia boli obaja padlí sovietski vojaci? ... lebo tých si prišli, no oné, ... uctiť. ;)

To len starka vedia ako to bolo ;-)
09.05.2015 - 17:02:16
00
...сборная команда Владимира Владимировича.

Fico síce dosť vzadu, ale nebol úplne posledný.

Prílohy:

moskva-2.jpg
moskva-2.jpg 1.02 MiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil laco dňa 11.05.2015 - 08:28:59, celkovo upravené 1 krát.

09.05.2015 - 19:18:39
00
Celkom zaujímavé čítanie
http://orgo-net.blogspot.sk/2015/03/zurici-nulandova-volala-do-kremlu.html
10.05.2015 - 00:05:20
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up