lebo tato nedela vyhovovala asi vsetkym a dalsi vikend ma byt uprsany takze asi preto ked to chceme dat este tento rok moc moznosti nam nezostava :roll:
06.09.2007 - 14:01:01
00
lebo tato nedela vyhovovala asi vsetkym a dalsi vikend ma byt uprsany takze asi preto ked to chceme dat este tento rok moc moznosti nam nezostava :roll:


neviem neviem chalani...ako pisal Martinux...myslim ze toto je hreben na cely den pokial je prijemne pocasie a sucho. nehovorim ze tam bude blata po rafky ale cely den byt na bicykli mokry ( co predpokladam ze sa "kusok" zafrkate ) a v teplote cca 10´C sa mi ozaj nezda ako jeden z najlepich napadov...taktiez Vtacnik nie je pohorie ktore clovek da jednoducho ako Tribec alebo podobne. neviem ci chcete brat aj Danku ( tymto samozrejme vobec nechcem povedat ze to nezvladne, len to ze si zasluzi takuto trasu za inych podmienok ;) ...proste som len gentleman :wink: ) ale treba brat ohlad na vsetky okolnosti ktore sa mozu vyskytnut. taktiez myslim ze este nejake to babie leto pride, tak keby aj prsalo buduci vikend, tak okolo 22-heho by to mohla byt nadherny jesenny vyjazd...ale kedze ja sa nezucastnim, tak Vam uz do toho nebudem tarat a prajem Vam nech sa Vam to teda vydari...vela stastia :wink:
06.09.2007 - 14:15:11
00
tiez prajem vela stastia v tom trapeni sa a hlavne nech pridete bez ujmy na zdravi.... ja si dam radsej moju oblubenu trasu na Vysehrad
06.09.2007 - 14:38:14
00
Nechcem byt nejaky, mna sa to skratka tuto nedelu netyka, ale viem ze keby sa tykalo ziadne pocasie ma neodradi od mojho zameru prejst Vtacnik. Samozrejme ak bude prsat urcite nepojdete ale ak bude zima staci sa len obliect. Ved aj v lete sa da zazit taka teplota ako teraz.
A co sa tyka tej Danky neviem ci aj ostatni mate taketo skusenosti ale baby sa mi zdaju byt niekedy zdatnejsie ako chalani. Ci uz pri prekonavani prekazok alebo aj na biku.
Isiel som par krat z babami na biku ktore si len vynimocne sadli na bike a v pohode drzali aj tempo a aj kopce ziadne problemy. Takze baby pohoda toho by som sa nebal a myslim ze aj Vtacnik poskytuje viacere moznosti na unik keby sa udialo nejake zhorsenie pocasia. To ze vikend nebude slnecny s 28-ckou na teplomery vie asi kazdy. Preto by som mozno navrhol aby ty co chcu isli tento vikend a ti co nepojdu vikend druhy. To by som siel na takych 70 % aj ja.
06.09.2007 - 14:43:07
00
tos, mne je to vpodstate jedno ktoru nedelu (len nie 29-ho). V blate sa jazdit da, ale moc sa mi v nom jazdit nechce (ziadny pozitok z jazdy).
Ja by som navrhol pockat do soboty s rozhodovanim (ak to nikomu nebude moc prekazat).
06.09.2007 - 14:53:37
00
matt: nechaj ich tak, vsak oni zistia co to tam je a o aku vysku sa jedna, nie su to sice nizke tatry ani nejaka fatra, ale aj vtacnik dokaze narobit problemy a teraz to pocasie, kopce su skryte v totalnych mrakoch, ajked to moze prejst do nedele, no aj tak neviem

inak matt navrhol super trasu, od vtacnika az dole poznam, tak na buchlov zo zadnych luk, tam je krasne kamenne more v kopci ako svina, a potom tesne pod buchlovom liezt medzi dvoma skalami po rebrikoch a retazi, to nie je bohvieco,
a zo zadnych luk dole nemusite ist po zelenej, staci sa len pustit dole zvaznicou, proste rozbita cesta od traktora trocha, niekde rovna pekna, a dovedie vas pod rekreacne stredisko Lomy, pri chaty a stale dole na krizovatku modrej a zelenej - byvaly tabor. tot vse...
06.09.2007 - 14:57:29
00
Ja by som navrhol pockat do soboty s rozhodovanim (ak to nikomu nebude moc prekazat).


Suhlas, ja budem zbaleny a pripraveny vystartovat, bo toho spominaneho 22.9. pripadne neskor, chcem este stihnut Velku Fatru ... (viem som s nou uz asi otravny, ale dufam, ze Vas na nu este ukecam).
06.09.2007 - 15:03:32
00
lagonda: na velku fatru ma nemusis vobec ukecavat :wink: . Len dufam ze stihnem dovtedy vymenit potrebny hardware (ze matt).
06.09.2007 - 15:36:50
00
eee, aky hard ci co
06.09.2007 - 15:39:39
00
Ja by som navrhol pockat do soboty s rozhodovanim (ak to nikomu nebude moc prekazat).


Suhlas, ja budem zbaleny a pripraveny vystartovat, bo toho spominaneho 22.9. pripadne neskor, chcem este stihnut Velku Fatru ... (viem som s nou uz asi otravny, ale dufam, ze Vas na nu este ukecam).


Tiez sa nachystam a budem dufat ze sa vycasi, rad by som isiel.

A na tu Fatru nas asi ukecas, akurat budem dufat ze v inom termine, lebo 22.9. vozim svadbu pre kamosov.
06.09.2007 - 15:48:57
00
to chris: matheos nemal na mysli narocnost vyjazdu(alebo ak si to myslel), ale zmenu stavu jeho biku k lepsiemu
to matt: no veru, az to takto pojde dalej, svojimi cenami budes uspokojovat nakoniec cele forum :wink:
06.09.2007 - 15:55:07
00
priznam sa bez mucena - s hrozou v ociach citam diskusiu.... vonku leje (uz treti den) ... je zima... a vo mne pomalinky dozrieva presvedcenie ze nejdem radsej. :(
nejsom nejaka zrucna v zlom terene (padam aj na suchu) - sa zabijem tam. ma budete muset zakopavat... Kebyze je to nieco mensie - ale Vtacnik. respect. :shock:
takze som 50/50 a mozno aj priatel na telefone..... :roll:
06.09.2007 - 19:17:10
00
Chcel som ísť aj ja ale myslím že to nevyjde. V nedeľu si pamätám že som ešte jazdil ale od pondelka sú celý týždeň dažde a teraz zmenili predpoveď..bude pršať aj v nedeľu a aj keby náhodou nie tak to je 6 dní daždov...ten terén bude divoký tak či tak.

ukazto.com

Niesom z cukru ale trápiť sa v daždi a zime nieje moc lákavé.
06.09.2007 - 20:14:31
00
ja som z cukru :oops:
06.09.2007 - 20:20:25
00
jak to vidim budeme to musiet odlozit asi kua .
ale aj tak cakame teda este na sobotu potom sa uvidi ja som tak 70 ze asi ee a 30 ze ano
ale skor to vidim ze by to nebola dobra volba ist teraz v nedelu :x
06.09.2007 - 20:38:26
00
keyboard_arrow_up