tu je moj navrh na Vasu hrebenovku...pojdete od PD na Velky Gric ( neslubujem ze je to vyjazdne na bicykli :) ) a potom uz iba smerom po hrebeni na Vtacnik ( smerom z Vtacnika je to krasna trasa, naopak som to nesiel takze narocnost Vam neviem napisat ;) ) ...na Vtacnik sa budete musiet vydriapat po svojich...bacha nech sa Vam tam nic nestane...z Vtacnika potom dalej po cervenej az na Rubany vrch a potom to zacne...najskor prve krasne singlove zjazdy po zltej cez Balatom az na zadne luky, tam sa napojite na zenenu a po nej az na hlavnu cestu Zarnovica-Oslany...upozornujem ze zjazdik od Zadnych luk po tabor je lahodka, ale treba davat pozor nech sa tam nepohlusite...ked vyjdete na cestu, tak smerom na Partizanske mate po cca 1km motorest Hajnikova zena...takze uz len dat halusky a pekny den za Vami :D

Prílohy:

trasa.jpg
trasa.jpg 549.99 KiB thumb_up0thumb_down

05.09.2007 - 23:41:11
00
Na V.Gric bez tlacenia.

Prílohy:

v-gric.jpg
v-gric.jpg 17.13 KiB thumb_up0thumb_down

06.09.2007 - 09:19:23
00
Takze sme s Palinom predbezne dohodnuty takto:
Auto, auta (podla zostavy), nechame v Partizanskom a pristupime do vlaku, v ktorom uz budu Topolcanci. Vlak ma odchod z Partizanskeho o 7:23.
Je to dost skoro, ale neskorsi vlak jednoducho nejde, takze bude pre mna lepsie startovat z PN, z coho vyplyva, ze Palino, by mal prespat u mna, ak sa nechce trepat rano vlakom do PN (za predpokladu, ze pojdeme mojim aftom) ... (dohodneme tel.) ....
Tot vsio ... tesim seba sa ... Trat, ako nam ju navrhol matt, sa mi paci ...
06.09.2007 - 09:21:36
00
Túto mattovú trasu vrelo doporučujem,pred 2 týždnami sme velkú časť z nej išli.Zjazd z Vtáčnika na juh je vynikajúci XC zážitok a z Balatomu po žltej a potom po zelenej slušné enduro.
06.09.2007 - 09:36:03
00
Túto mattovú trasu vrelo doporučujem,pred 2 týždnami sme velkú časť z nej išli.Zjazd z Vtáčnika na juh je vynikajúci XC zážitok a z Balatomu po žltej a potom po zelenej slušné enduro.


...tam by sa aj Dijck a spol slusne vyblaznili :wink:
btw...keby sa rozhodnete pokracovat z Rubaneho na Tatru - Suchu horu - smer Velke Pole, tak to Vam moc neodporucam...na hrebeni je mnozstvo popadanych stromov a este aj ten zjazd na Velke Pole je "jalovina" :D


Naposledy upravil matt dňa 06.09.2007 - 09:48:50, celkovo upravené 1 krát.

06.09.2007 - 09:43:48
00
JJ, z rubaneho vrchu po zltej a potom po zelenej je to nadhera. Zaujimalo by ma ci sa da ist aj na Buchlov a z neho dole po zltej. Je to zjazdne, ci sama skala?
06.09.2007 - 09:45:32
00
asi nie kaso tam bolo a hovoril ze hotova katastrofa popadane stromy skaly tazko prejditelne aj pesi
06.09.2007 - 09:50:22
00
JJ, z rubaneho vrchu po zltej a potom po zelenej je to nadhera. Zaujimalo by ma ci sa da ist aj na Buchlov a z neho dole po zltej. Je to zjazdne, ci sama skala?


na Buchlov sa s bikom urcite nedostanes...jedine zeby si si zobral nejake karabiny ;) ...a ta zlta znacka dole smerom cez Zarnov eee...kuk na Kasov zazitok a to isiel pesi :D ... http://kasalape.com/index.php?option=co ... 0&Itemid=1 ...inak ta siedma fotka v poradi je fotena z Buchlova a dole ta zelena lucka su Zadne luky ( len tak pre ilustraciu vyskoveho rozdielu :) )...v pozadi mate hreben Vtacnika...pojdete tade pekne zlava doprava :wink:
06.09.2007 - 09:52:40
00
uff, mozno niekedy inokedy s inym bajkom :wink: :D
06.09.2007 - 10:01:27
00
akurat som v skole :x len dufam ze sa budem moct zucastnit lebo to pocasie vyzera ozaj vselijako :roll:
06.09.2007 - 10:03:50
00
Urcite by som pocuval PalaTT keby idem. Treba ist do sedla medzi Velkym Gricom a Bielym kamenom. Akurat mozno by som nesiel z Velkej Lehotky ale vzhladom na to ake je pocasie, isiel by som cez Sebedrazie a Cigel a odtial po kamenistej ceste, ktora ide do sedla medzi Velkym Gricom a Bielym kamenom.
Dufam ze PaloTT pozna aj tuto moznost, pretoze teraz je dost dazdivo a ist tadial po zltej cez Velku Lehotku znamena ist po mokrej trave vacsinu casu takze nohy su hned mokre.
Skoda ze nemozem ist aj ja. Pocasie je sice naprd, ale to iba zatial. A na vikendos sa ma zevraj trosku vylepsit. Ak by ste to nahodou odlozili o tyzden tak som vas a idem.
06.09.2007 - 11:23:36
00
btw...keby sa rozhodnete pokracovat z Rubaneho na Tatru - Suchu horu - smer Velke Pole, tak to Vam moc neodporucam...na hrebeni je mnozstvo popadanych stromov a este aj ten zjazd na Velke Pole je "jalovina" :D


Kedy si tam bol naposledy? O tom , ze je na hrebeni Vtacnika vela stromov tu pises uz treti rok. Ja som bol toto leto cely hreben a ziadny problem. Ani si nepamatam, ze by som tlacil/prenasal kvoli popadanym stromom, aj ked nevylucujem ze par kuskov ich mohlo byt. A to urcite nepatrim medzi tych, co skacu cez vacsie stromy.
06.09.2007 - 12:16:01
00
JJ, z rubaneho vrchu po zltej a potom po zelenej je to nadhera. Zaujimalo by ma ci sa da ist aj na Buchlov a z neho dole po zltej. Je to zjazdne, ci sama skala?


na Buchlov sa s bikom urcite nedostanes...jedine zeby si si zobral nejake karabiny ;) ...a ta zlta znacka dole smerom cez Zarnov eee...kuk na Kasov zazitok a to isiel pesi :D ... http://kasalape.com/index.php?option=co ... 0&Itemid=1 ...inak ta siedma fotka v poradi je fotena z Buchlova a dole ta zelena lucka su Zadne luky ( len tak pre ilustraciu vyskoveho rozdielu :) )...v pozadi mate hreben Vtacnika...pojdete tade pekne zlava doprava :wink:



Mapy http://wags.nlcsk.org/LC/Default.aspx su dost presne - osobne skusenosti aj v konkretnej oblasti Zadna Luka.
Nieco by sa dalo asi poriesit v okoli Buchlova po lesnych cestach. Na Zadnych Lukach skutocne lesna cesta smerom na severo-zapad okolo Buchlova existuje. Otazne je ci vedie tam, kam ukazuje mapa....

Prílohy:

buchlov.jpg
buchlov.jpg 121.28 KiB thumb_up0thumb_down

06.09.2007 - 12:29:30
00
takze toť vystraha pre tych, ktori to fakt nechcu este zabalit :wink:
http://bikemagazin.sk/content2007/id_11 ... age99.html
ale fakt, po takychto dazdivych dnoch to tam bude ako v kupeloch.....kebyze chcete dat samotny Vtacnik, to by sa dalo este ako tak predychat, ale tu trasu co navrhujete, ved to je na letne prazdninove pocko a nie na zaciatok jesene :roll:
06.09.2007 - 13:45:21
00
btw...keby sa rozhodnete pokracovat z Rubaneho na Tatru - Suchu horu - smer Velke Pole, tak to Vam moc neodporucam...na hrebeni je mnozstvo popadanych stromov a este aj ten zjazd na Velke Pole je "jalovina" :D


Kedy si tam bol naposledy? O tom , ze je na hrebeni Vtacnika vela stromov tu pises uz treti rok. Ja som bol toto leto cely hreben a ziadny problem. Ani si nepamatam, ze by som tlacil/prenasal kvoli popadanym stromom, aj ked nevylucujem ze par kuskov ich mohlo byt. A to urcite nepatrim medzi tych, co skacu cez vacsie stromy.


3 roky? zase neprehanaj :evil: ...bol som to aj tento rok a nebol to ziaden zazitok...samozrejme to moze byt upratane, ale nic to nemeni na tom ze smer na Velke Pole to nie je ziadna vyhra. tak isto ak to chcete skusit okolo Buchlova tak nech sa paci...aspon date report ci tam tie chodniky su. Ale aj tak mi stale nejde do palice preco stoj co stoj chcete ist tuto nedelu :?: ...len mi nepiste ze dovtedy tam bude sucho a cvrcky budu z toho tepla cvrlikat ako besne :wink:
06.09.2007 - 13:51:04
00
keyboard_arrow_up