Ale preco si rovnako nemoze o svojom osude rozhodnut aj mensina Tatarov na Kryme? Co su to ludia nejakej druhej kategorie s inymi pravami?
20.03.2015 - 18:52:57
00
Piata kolóna ti to hneď vysvetlí.
20.03.2015 - 18:53:57
00
Pokiaľ ho vlastním, tak je môj. A vôbec v tom nevidím nič zlé. A myslím ze keď odhodíš to svoje pozérstvo, tak priznáš, že aj ty sa rovnako staviaš ku svojmu majetku. Tvoj príspevok bol asi smerovaný na to, či si niekto môže robiť absolútne čokoľvek na svojom majetku alebo nie, napríklad, budem na svojom pozemku páliť pneumatiky, a bude mi jedno, či to susedovi vadí. Lenže to by si musel byť objektívny, a priznať, že napríklad v tých KV by bez ruských peňazí z 90-tých rokov mnohé z historických budov uz dávno neboli. A to sa ti nehodí do karát...
20.03.2015 - 18:57:08
00
MageZ - môže, prečo by nemohla? Prečo to však reálne neurobí? Odpovedať by ti na to mohol asi môj kamarát Timur, jeho slová by sa ti však asi moc nepáčili
20.03.2015 - 18:58:39
00
Karty nehrám. Sa mi ale páči, ako ty všetko vieš a hneď máš na všetko odpoveď. Osobne si však myslím, že sú to viacmenej také nepodstatné z prsta vycucané ... Ani slovo informácie sa nehodí. Poďme radšej "povyvážať" nejaké nehnuteľnosti.
20.03.2015 - 19:03:53
00
Andrej25, ty žiješ na Marse alebo si sa prebral z kómy včera?

otvor si tento profil a scrolluj dole - info k zazracnemu otoceniu toho ako strelkov a spol. minuly rok dostavali naprdel kym neprisli posily z RF o ktore ziadal...

https://twitter.com/finriswolf

obrazky z 14.3... dosli traktoristi cez pole ;)

tu mas aj o tom pokec
http://www.themoscowtimes.com/news/article/russias-igor-strelkov-i-am-responsible-for-war-in-eastern-ukraine/511584.html

a potom este raz popremyslaj kto to kde v okoli RF riesi.
20.03.2015 - 19:26:00
00
To je ako s tými policajtmi, jeden kľudný umiernený a druhý tvrdý nekompromisný
20.03.2015 - 19:30:22
00
Andrej25, ty žiješ na Marse alebo si sa prebral z kómy včera?

a ty si evidentne este stale v tej kome
20.03.2015 - 19:41:07
01
Vlad01 Velmi usilovne sa snazis. Ak chces byt pokladany za partnera do debaty tak vylez z tej svojej anonymnej diery. Alebo mam tomu rozumiet, ze sa za svoje nazory hanbis?
20.03.2015 - 20:05:03
00
To to to, presne tak, keď už nevieš kam z konopí, tak útoč. Bohužiaľ takýto postoj stále pretrváva. Aby som nebol všeobecný: Laco - nie, neviem na všetko odpoveď, a ani nemám na všetko ucelený názor. Ten si tvorím na základe skúsenosti a informácii. A ku kvalite mojich ehm informácii - nemusíš s nimi súhlasiť, ale v princípe aspoň nejakým spôsobom deklarujú môj postoj, moje okolie a to čo sa okolo mna deje. Považujem to každopádne za lepšie, ako nonšalantnú bezzubosť a copy paste taktiku. Stax - musím sa priznať, od istej doby považujem sociálne siete za ideálny prostriedok na ovládanie davov, preto informačné zlepence na Twitteri/Facebooku moc neuznávam. A čo sa týka toho Strelkova, priznám sa, že som ho informačne zaregistroval len kedysi v začiatkoch konfliktu, a nemám naňho vyhranený názor. Ale ak niekto tvrdí, že on jediný je ten pravý zodpovedný, som k tomu skeptický.
20.03.2015 - 20:14:46
00
pista - v akom zmysle som anonymný? Ak si dobre čítal, kedysi už dosť dávno som o sebe napísal takmer všetko, od toho že žijem v Moskve, mám za ženu moskovčanku, pochádzam z Turca a veľkú časť života som prežil na Orave, kde mám doteraz dve deti. Čo ešte považuješ za súčasť anonymity?
20.03.2015 - 20:18:34
00
... a ty, Viktor Orbán, ty len pekne sleduj, ako sa to má robiť!


A už je to tu!!! Maďarská stíhačka v Košiciach.
http://hvg.hu/itthon/20150320_Mnohu_Kenyszerleszallast_hajtott_vegre_eg?ref=mpm

... však Košice boli prevažne maďarské. Tak si len berú, čo je ich. :)

=========================

No a čo, že len núdzovo pristála!
20.03.2015 - 20:30:42
00
Okupacia Slovenska vojskami NATO prave zacala! :DD
20.03.2015 - 21:02:52
00
pista - v akom zmysle som anonymný? Ak si dobre čítal, kedysi už dosť dávno som o sebe napísal takmer všetko, od toho že žijem v Moskve, mám za ženu moskovčanku, pochádzam z Turca a veľkú časť života som prežil na Orave, kde mám doteraz dve deti. Čo ešte považuješ za súčasť anonymity?


Skus si precitat cosi z historie. Hlavne casti o rytierskom brneni a pokus sa pochopit co to znamena ist do boja s otvorenym " hledím " (skleroza - neviem si spomenut ako je to po slovensky).
Prevazna vacsina miestnej komunity sa uz akosi pozna. Bud z osobnych stretnuti, vazieb na inych temach, popisov svojich problemov, ci uspechov.
No a objavuje sa tu obcas niekto o kom nikto nic nevie a je velmi usilovny v teme politika. Ak sa v tvojom pripade mylim, tak ma to mrzi ale je v tom aj kus tvojej chyby.
Keby som chcel byt protivny tak sa opytam, vies jazdit na bicykli? Mas dajaky? Kolko si najazdil v minulom roku? Ktoru turu poladas za vynimocnu ... totiz toto forum je o tom.

Prílohy:

Vlad01.jpg
Vlad01.jpg 97.67 KiB thumb_up0thumb_down

21.03.2015 - 09:18:07
01
Nehnavaj sa pista, ale ten tvoj prispevok "zavana" kadrovanim ... Ja viem ... je to bikerske forum ... aj preto som minule pisal, ze by sme sa tu mali radsej bavit o zenskych ako o politike. A co sa tyka prispevkov, hodnotim skor to, co je v obsahu, ako to, kto to napisal. A toto plati hlavne u ludi, ktorych osobne nepoznam. Pocet prejdenych km a typ biku mi nic blizsie o cloveku nenapovie ... maximalne tak iba o financnych moznostiach dotycneho.
21.03.2015 - 09:54:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up