Ten Basso sa mi páči viac len ten samotný rám,(ktorý má veľmi peknú farebnú kombináciu) ako celý bicykel.
Ten Spešl to je podľa mojho názoru celé zle,ďalej to radšej rozpisovať nebudem. :(
14.03.2015 - 12:51:48
00
Basso za 1 :y: neopozeraný rám (to, že je kombinácia sram-shimano na talianskom ráme až tak nevadí :)), akurát ako bolo písané predo mnou, bolo by vhodné lepšie namotať omotávku... a čo sa týka Spešla, osobne Roubaix považujem za najhorší rám čo sa týka dizajnu (ten nehorázny sloping + elastomery Zertz), aj keď funkčne to môže by zaujímavé... a najmä pokiaľ ti vyhovuje, tak nie je o čom...
14.03.2015 - 12:58:54
00
ten basso je vazne pekny, este sa s nim pohrat a nema chybu ... na to darkovi je to radenie uz skoro zaroven kolesa :( fuj .... a co sa tyka omotavky ... nech si kazdy mota jak chce ... samozrejme ked ides odspodu hore mas nejaku hnusnu pasku jak najvacsi amater alebo to lepis lepidlom ...
14.03.2015 - 13:06:09
00
Ten Basso sa mi páči viac len ten samotný rám,(ktorý má veľmi peknú farebnú kombináciu) ako celý bicykel.
Ten Spešl to je podľa mojho názoru celé zle,ďalej to radšej rozpisovať nebudem. :(


Nič mu nechýba, pekný je, dobrý bude tiež. Len jednu chybu má, nie je môj :)
14.03.2015 - 18:12:19
00
Optimus...naopak, rozpisuj....kritika by mala byt konstruktivna, jediny kto z nej moze mat osoh je samotny majitel bicykla....odpoved typu "cele zle" je len hejtersky blabol....cize uplne zbytocny
15.03.2015 - 01:27:03
01
matkobass,pokial si niekedy čítal moje príspevky v galerke,tak vieš, že u mňa žiadny alibizmus nehrozí,vždy konkrétne napíšem,čo sa mi na danom bicykli páči/nepáči.
Ale v tomto prípade som od toho upustil,pretože mne sa na tom bicykli nepáči vôbec nič.Ja som zástanca ,,klasiky" a tento rám má príšerný slopping,pokrútenú vidlicu,o zadnej stavbe ani nehovorím.Jedna trubka hrubá,druhá extrémne tenká.To, že ja som absolútnym odporcom celočiernych bicyklov,je o mne známe.Keď sa pozriem na tú fotku ,celý ten bicykel pôsobí úplne ,,asymetricky"A takto by som mohol pokračovať do nemoty,preto som len napísal,že je to podľa mňa celé zle.A majiteľ sa zvysoka môže na moju konštruktívnu kritiku vykašlať,toto je len môj názor,ktorý mu môže byť ľahostajný.Dôležité, aby sa páčil jemu,pretože on bude na ňom jazdiť :)
15.03.2015 - 06:41:17
06
Aj by som tu zverejnil svoj cestný, ale mám silné tušenie, že to bude pre niektorých diskutérov celé zle:-)
15.03.2015 - 10:26:49
03
Vacsina kritizujicich svoje zazraky nevzerejni.tolko k tomu.každý nech si kupi to co sa mu paci a naco sa jeho peňaženka citi. Peace.tiez nechodime vsetci rovnako obleceny
15.03.2015 - 10:38:19
01
Betál, ale keď si niekto nevšime, že má zle zapnuté gombíky, rozopnutý rázporok alebo rôzne ponožky, tak mu to snáď povieš, nie?
15.03.2015 - 10:44:42
03
milujem podobne aibisticke dristy "nech si kazdy kupi, co sa mu paci" a pod. samozrejme, netreba zabudat na svate slovo pokrytectva "peace", bez neho by to nebolo ono :tmi: :lol:
sme v galerii, kde ide jedine o vyzor, ale co si tu clovek precita od akoze dospelych ludi, je na diagnozu. skutocne.
a este ked niekto zaklincuje "ak sa ti nepaci, nepozeraj" a pod. debilizmus najvyssej ligy. ved na to, aby clovek zistil, ci sa mu nieco paci alebo nie, musi to najprv zacat vnimat (pozriet, precitat...).
Cestna cyklistika je tu minoritna. Clanky dokaze pokazit sam redaktor svojou hlupostou, ktora mu zjavne nevadi, tem je vo fore malo a ak su, nestoja za vela. Uroven diskutujucich je zalostna, par jedincov dokaze zahltit takmer kazdu temu a tam, kde by sa dalo diskutovat na urovni, nie je s kym, lebo trolovia su ako mravce. Nie a nie ich vykynozit.
15.03.2015 - 11:00:22
05
alibistické dristy, pokrytectvo, debilizmus, hluposť, trolovia... to je len vzorka slov, ktoré použil pán duchovný celosvetovej cyklistiky. Ľudia, ktorí tu prezentujú SVOJE biky /narozdiel od teba/ si myslím, že sa tu môžu medzi sebou baviť ake len chcú. Tvoja nadradenosť, povýšenectvo a lacná frajerina majú tiež svoje dno stráviteľnosti. Z 30 posledných tvojich príspevkov si venoval 13 z nich téme o vysnívaných ženských, očividne tam sa cítiš ako ryba vo vode /možno nejaký deficit, ktorý si kompenzuješ ponižovaním ostatných ľudí na fore/.
Pekný deň ti želám pán dokonalý...
15.03.2015 - 11:53:53
05
hlavne kde je tu napísané, že sem treba dávať iba nejaké skvelo vyladené bicykle. ten názov témy je zavádzajúci a každý si ho môže, a aj vysvetľuje inak. je by som navrhoval aby sa téma premenovala napr. na "fotky našich cesťákov" a bolo by to o tom čo doteraz, že členovia fóra sem pridajú fotky svojich cesťákov, s ktorými sa chcú pochváliť. samozrejme že nikdy sa nebude páčiť všetko každému, však o tom to je.., zasa konštruktívna kritika aj mnohých tu niekdy inšpirovala, že si niečo prerobil alebo vymenil, aby im to viac ladilo... hlavne by možno odpadli také tie komentáre že toto je GALÉRIA a že takýto bicykel sem nepatrí, lebo...
15.03.2015 - 12:35:14
00
Patri sem kazdy bicykel rovnako ako tu maju miesto vsetky kriticke aj pochvalne komentare.
15.03.2015 - 12:38:03
03
Kto sem dá foto, musí rátať aj s negatívnymi komentármi a kto to nezvláda, tak nech ich sem nedáva.... :)
15.03.2015 - 12:41:16
06
Tak, už aj cesťák dokončený podla predstáv. Nový predstavec, kolesá, omotávka. Možno časom 25mm plášte + doladiť náklon riadidiel...ale zatiaľ vyhovuje maximalne

Prílohy:

IMG_7067.jpg
IMG_7067.jpg 600.1 KiB thumb_up1thumb_down

15.03.2015 - 12:45:32
018
keyboard_arrow_up