Ja som siel vcera aj dnes.vcera masaker rano,a dnes zase poobede.vytriaslo to zo mna skoro obed.to Apollo bola vrazda.mam sice hroty,ale aj tak.ked som isiel poobede hore tak ma stocilo o 90° dolava.nastastie som si neustlal,co sa ale neda povedat o prejazde rano za tmy okolo rozostavaneho Stareho mosta a otacani na hradzi za Bergom.
27.01.2015 - 21:14:35
00
vy fakt mate obaja hroty? ja nemam, a bolo to na tej hradzi celkom v pohode. teda okrem toho smyku na zjazde z apolla. ale tam neviem ci by hroty pomohli, lebo to bol len taky tenucky ladovy film.
28.01.2015 - 01:00:33
00
no praveze na hladkom lade to drzi jak svina, ale ked vojdes do zmrznutej kolaje abo do vychodenych jam tam ti hroty nepomozu :)
28.01.2015 - 07:41:21
00
Sú tie hroty v Bratislave využiteľné? Lebo ľad nebýva súvisle, často treba ísť po odhrnutých cestách. Tam tie hroty nevadia, resp. neničia sa na asfalte plášte?
28.01.2015 - 08:58:40
00
Ja mam len na prednom.ak ti totiz smykne predne,tak to je s tretrami istota.zadne sa este ustat velakrat da.zavisi aj od poctu tych hrotov.kedze chcem jazdit celu zimu,neviem si to bez nich predstavit.mam totiz kazdy den jeden slusny zjazd serpentinou z Dlhych Dielov.tie hroty sa urcite na asfalte opotrebuvaju viac,ale ved zlezie sneh a zhodim ich.
28.01.2015 - 11:37:37
00
no praveze na hladkom lade to drzi jak svina, ale ked vojdes do zmrznutej kolaje abo do vychodenych jam tam ti hroty nepomozu :)

Mas take, co su aj po bokoch ? Lebo presne na tie kolaje som myslel, ako sa to chova, po hladkom lade sa ako tak da aj bez hrotov, to mam vyskusane :lol: (ak to je po rovine).
28.01.2015 - 13:19:27
00
v kolaji by ti to neudrzalonech by si mal cokolvek, ja mam take 240 tusim hrotove continental nordic spike (ak dobre pamatam). po asfalte to huci a trasie kus ale nevsimol som si zeby sa to nejak opotrebovalo, ale dal som na tom len cca 500km minulu 'zimu'
28.01.2015 - 21:15:12
00
boha, zase som sa zje*al na zjazde z apolla. tentokrat pre zmenu na mestskej strane. pamatam si, ze sa pisalo, ze ten povrch tam je protismykovy, ale v zime to zjavne neplati.
no nic, odteraz asi budem jazdit iba cez SNP a Lafranconi. Pristavny je sice blizsie, ale tam je tiez teraz vsade utlaceny smyklavy sneh a lad.

mimochodom, spravil som si moj oblubeny zimny okruh, tentoraz v opacnom garde (hainburg-bad-hundsheim-edel-berg) a ked som vo Wolfsthale odbocoval na cyklotrasu, tak zrazu sa predomnou zjavil krasny velky vlciak. Majitela som nikde nevidel, tak som spomalil, vlciak na mna len pozeral, vetril, ale inak vobec nic nespravil. Na tomto detaile sa da tiez poznat uplne ina uroven zivota, rakusaci tam tych psov maju akychsi lepsich a poslusnejsich, co som si uz viackrat overil.
Keby sa mi rovnaka vec stala niekde na dedine na Zahori, tak tipujem ze by som si odniesol dalsich niekolko dier v lytku :)


Naposledy upravil iron.hide dňa 28.01.2015 - 22:21:09, celkovo upravené 1 krát.

28.01.2015 - 21:48:21
01
:))) potesi
28.01.2015 - 22:14:35
00
iron.hide: ti co tvrdia, ze je tam protismykovy povrch, tak kecaju .. mozon to plati ako tak, za letneho pocasia, aby to neklazlo , ako na beznom asfalte, to myslim funguje. Problem mosta Apollo, ale rovnako aj ten cyklomost z Devinskej je sklon + otvoreny priestor mosta = vietor schladzuje, namraza a poladovica sa spravi skor, pripadne am nasnezi a vzapeti sa roztopi a potom zamrzne. Apollo most nemam rad z tohto dovodu (vietor,nebezpecny sklon dole) Pevne verim, ze Stary most bude nasledovat tento styl :)
28.01.2015 - 22:27:48
00
co sa tyka toho protismyku, tak si pamatam jedneho mojho kolegu, vasniveho korculiara, co sa tam raz vyhybal vo velkej rychlosti nejakym bezcom a padol pri tom tak nestastne, ze mu ten protismykovy povrch uplne zodrel kozu z boku stehna aj lytka. mal pekne velke stejky :)
28.01.2015 - 22:32:26
00
Neviete ako vyzera hradza az do cunova? Cyklotrasa smerom na Hainburg bola rano uplne na nic pre hrbolaty utlaceny sneh. Dalo sa len po hlavnej ceste.
28.01.2015 - 22:44:00
00
Rasto1 - to neviem, ale klasicky asi utlaceny alebo mokry sneh, podla teploty. Ak si chces zajazdit po hradzi tak to skor odporucam druhu stranu Dunaja, teda slovnaftsku hradzu. tam je to uplne ciste az mozno po Samorin, ale asi aj dalej. Ja som tam dnes vecer siel po modrej znacke cez les az takmer ku Kalinkovu a potom naspat domov po hradzi, a po celej dlzke to tam je ciste.
pamatam si aj z tej silnej zimy pred dvoma rokmi, ked sa nikde inde nedalo jazdit, ze to bolo takmer cele ciste. netusim vsak preco, tolko aut tadial zas nejazdi.
29.01.2015 - 22:27:07
00
dnes vecer bolo prekvapivo cisto na petrzalskej strane, nemyslel som ze sa to tak stihne roztopil, ale stale usek medzi ekonomickou a bosorkou je hrbolaty. ale aj tak je to jedno, zajtra ma od rana kydat :)
29.01.2015 - 22:41:15
00
no zbohom. ale podla accuweather tu ma iba prsat poobede
29.01.2015 - 22:43:39
00
keyboard_arrow_up