Mňa oslovil tento názor, myslím, že to dosť dobre vystihol.
Přes všechny sympatie k obětem a jejich blízkým bych si osobně nikdy nepřipnul odznáček Já jsem Charlie; hlásím se totiž k jiné tváři naší kultury, k té, která jistě zná laskavý osvobozující humor a ironii, polemiku vůči fanatismu a fundamentalismu, avšak odmítá vulgární projevy neúcty a nezodpovědné přilévání oleje do ohně nenávisti mezi lidmi a kulturami.


http://www.lidovky.cz/halik-ja-nejsem-charlie-ke-svobode-totiz-patri-zodpovednost-pqy-/nazory.aspx?c=A150112_153452_ln_nazory_hm
15.01.2015 - 16:37:27
05
Sloboda prejavu znamená, že sa človek môže vyjadriť k čomukoľvek, ústne alebo písanou formou. To, čo spravili, títo vymletí extrémisti nie je žiadna sloboda prejavu. Je to obyčajná, surová a neodpustiteľná vražda nevinných ľudí.
A navyše, aj keď ich ďaľsí im podobní obhajujú džihádom a Koránom, tak to nemá s islamom nič spoločné, lebo okrem nevinných "neveriacich" zavraždili aj moslima (jeden z policajtov) a to je neodpustiteľné aj pre nich.


Necítim potrebu môj názor obhajovať...viď príspevok vyššie.
15.01.2015 - 16:40:56
00
Ad mich...cize ked niekto spravi karikaturu teba...tak podla teba je uplne v pohode zabit ho...sak si len prejavil hnev??

Preboha sa spametaj clovece...

Co si clovek kresli je len jeho vec..a v podstate aj tie karikatury su umenie....a treba to tak aj brat....bud umenie alebo proste vtip....

To by terazmohli aj vsezky blondiny povstat koli vtipom o blondinach...atd atd....

Dalsia vec ktora ukazuje ako su tyto vypatlanci zamerany na seba je to ze u nic musis respektovat ich zakony..ale oni tie nase nerespektuju dost casto....
15.01.2015 - 17:24:21
00
odporucam pozriet komentar (a citat titulky) moslimskeho imama:

Islam has been Hijacked thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil PhilJ dňa 15.01.2015 - 17:49:39, celkovo upravené 1 krát.

15.01.2015 - 17:31:47
01
Ad mich...cize ked niekto spravi karikaturu teba...tak podla teba je uplne v pohode zabit ho...sak si len prejavil hnev??

Preboha sa spametaj clovece...

Co si clovek kresli je len jeho vec..a v podstate aj tie karikatury su umenie....a treba to tak aj brat....bud umenie alebo proste vtip....

To by terazmohli aj vsezky blondiny povstat koli vtipom o blondinach...atd atd....

Dalsia vec ktora ukazuje ako su tyto vypatlanci zamerany na seba je to ze u nic musis respektovat ich zakony..ale oni tie nase nerespektuju dost casto....



Nevtrhávaj si to z kontextu, napísal som to tam dosť zrozumiteľne aj pre Teba.
15.01.2015 - 17:37:33
02
Keď som bol v Katare, tak aj v 40° horúčavach som musel chodiť po vonku v dlhých nohaviciach. Sestra musela nosiť všade dlhú sukňu. Akonáhle si niekde prišiel inak oblečený, už na teba zazerali, napomínali ťa. Švagor má tetovanie na ramene a v bazéne v komplexe kde bývajú sa mohol kúpať len v tričku, lebo tetovanie je poburujúce. Ja som nemohol prejsť tých 50 metrov z bazéna domov bez trička, lebo to bolo znova poburujúce. Atď atď... Keď sme my "západní" v arabskom svete, musíme sa správať ako oni. Keď prídu oni na západ, absolútne nič naše nerešpektujú.
A väčšinou s Mišom nesúhlasím, ale teraz to vystihol presne.
AdMich: tak neobhajuj, ale ak si myslíš, že vražda je sloboda prejavu, tak si hodne mimo. Za slobodu prejavu sa do basy nejde, za vraždu áno. Keby ti zavraždil fanatik syna, ktorý nakreslil karikatúru Mohameda, asi by si ťažko povedal: Veď aj to je sloboda prejavu, čo tam po synovi.
15.01.2015 - 17:38:57
04
Aj toto je nabozenstvo :rock:

Prílohy:

bike.jpg
bike.jpg 56.16 KiB thumb_up0thumb_down

15.01.2015 - 17:51:29
05
OK...máte iný pohľad na to ako ja. Okrem toho vraždu neobhajujem. Tu ide o princíp, že ak ty urobíš niečo, čo sa mne nepáči a ja ťa niekoľko krát slušne poprosím, aby si to nerobil, no ty to spravíš aj napriek tomu a ešte sa s tým prezentuješ, tak následky môžu byť nepríjemné (samozrejme neprídem Ťa zastreliť - násilie odmietam akékoľvek), použijem všetky legálne dostupné prostriedky, aby som ťa donútil s tým prestať.
No v tomto prípade sa jedná o radikálov, teroristické hnutie a to v redakcii dobre vedeli. Prečo teda tie karikatúry vydali zas? Prečo?

Keď vieš, že keď strčíš svoj ***** do včelieho hniezda, včela ťa poštípe, tak ho tam napriek tomu strčíš a ešte pobúchaš, lebo je to slobodne dovolené? Vieš aké môžu byť následky,
včelár ťa prosil, aby si to nerobil..no ty to urobíš. Keď ti ho amputujú, ak prežiješ, tvoja manželka/frajerka pôjde protestovať, že je to krivda...poprípade vezme ďalších 5 chlapov aby ho tam vrazili tiež?

Minca má dve strany, vraždenie NEOBHAJUJEM, odsudzujem všetky formy násilia, ale treba sa pozerať na to, prečo k tomu došlo. Všetci majú skúsenosti s arabmi. Vedia akí sú. Prečo ich teda provokujeme.

Keď si bol na dovolenke a zdalo sa im úražlivé, že si máš tetovanie, tak si si ho zakryl. Prečo si ho teda slobodne nevystatoval na obdiv? Skryl si ho -prispôsobil si sa. To oni nevedia. Tak im nebudem dávať impulzy aby mali do čoho rýpať!

Vypínam si upozornenia v tejto téme. Nerobte si starosti s reakciami. Pekný večer!
15.01.2015 - 17:55:34
05
Jedna vec je sloboda prejavu a druha zosmiesnovanie proroka Mohameda .Kto by cakal ze sa na tom bude cely moslimsky svet zabavat?
15.01.2015 - 17:58:17
01
Aj toto je nabozenstvo :rock:

kolko palcove kolesa to ma?
15.01.2015 - 18:45:51
00
andrej25 jesus ma 30m, takze kolesa budu asi 10m tj. budu velmi vela palcove :D
15.01.2015 - 18:53:23
01
takych 400" :D
15.01.2015 - 19:01:35
02
iný dupač,keď dal na na jednoplacke takýto kopček :)
15.01.2015 - 20:04:21
00
Co si clovek kresli je len jeho vec..a v podstate aj tie karikatury su umenie....a treba to tak aj brat....bud umenie alebo proste vtip...

Preco ta toto nenapadlo, ked tu ini karikutorovali tvoju fotku?
15.01.2015 - 20:43:29
015
here we go again

Prílohy:

giphy.gif
giphy.gif 567.71 KiB thumb_up0thumb_down

15.01.2015 - 20:46:55
012

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up