Treba si pozrieť štatistické korelácie dramatického pribúdania výskytu autoimúnnych ochorení so stále väčšou intenzitou vakcinácie detí.


Pomenoval si to uplne spravne - KORELACIA.

NIE KAUZALITA

Rovnaky vplyv na vyskyt autoimunnych ochoreni ma aj pocuvanie Justina Biebera - v 18tom storoci ho nikto nepocuval a o autoimunnych ochoreniach nebolo slychu. Dnes ho pocuva kazda druha pubertacka a katastrofa je na svete.

(to je ten rozdiel medzi korelaciou a kauzalitou, pre tych ktorym statisticke pojmy nic nehovoria.)
14.01.2015 - 09:11:35
02
Čierne kiahne zabili v minulom storočí spomedzi všetkých chorôb najviac ľudí a úmrtnosť v závislosti od kmeňa je až 90%, takže neprídu mi ako banálna choroba, a ja vravím len, že keby úrady nešikanovali rodičov, nech sa dajú zaočkovať, tak by tie ,,banálne,, detské choroby nevymizli. Ako sám vravíš, choroba TAKMER vymizla. Ty sa nedáš zaočkovať, náhodou ju dostaneš, rozšíriš na podobných nezaočkovaných ako si ty, a z takmer vyhubenej choroby máme opäť chorobu v plnej sile.




ale vy zaockovani, ktorych je vacsina, ste chraneni pred touto chorobou.

a nevies co hovoris, najprv hovoris o tom, ze by si ma nasilu zakonne prinutil zaockovat, aby si ma zachranil a potom argumentujes rozsirenim choroby na inych.
este raz, skus pochopit, co je osobna sloboda a pravo rozhodovat o sebe. jednoducho nemas pravo do mna pichnut akukolvek latku, lebo si sa ty tak rozhodol.


tak ci tak kazdy umre, a ked pochopis, co je to vlastne srmt, tak ti dojde, ze je uplne jedno kedy:)
14.01.2015 - 09:30:04
00
este raz, skus pochopit, co je osobna sloboda a pravo rozhodovat o sebe. jednoducho nemas pravo do mna pichnut akukolvek latku, lebo si sa ty tak rozhodol.

no mas pravdu ale len ciastocne. musis si uvedomit ze tvoja sloboda konci tam, kde zacina sloboda ineho cloveka.
cisto hypoteticky priklad:
ty ako nezaockovany sa nakazis ciernymi kiahnami.. si dospely, mas dobru imunitu, teoreticky by si to zvladal. no stane sa nemyla vec a chorobou nakazis nejake tiez (z rovnakch dovodov ako ty) nezaockovane dieta a to zomrie, pretoze jeho imunita nebude az taka doba. ako by si sa na danu situaciu pozeral potom. kde by bola tvoja sloboda? a kde sloboda toho dietata?
14.01.2015 - 09:42:31
00
čo je vlastne smrť? ak sa na to pozrieš pohľadom veriaceho, tak vlastne aj všetky choroby a ich bežná alebo pandemická činnosť je stále len boží zásah napr pre nastolenie rovnováhy
14.01.2015 - 09:42:40
00
tak z tohto pohladu je vakcinacia aktivita proti bozej voli, ako pouzivanie antikoncepcie:)

ja skor smrt vnimam ako koniec, ktorym konci vsetko, co sa tyka jednotlivca ako takeho a zas sa vratis do nuly, ako pred narodenim. v podstate je jedno,ci si zil, ako si zil, kolko si zil, proste uz nie si. nelutujes prilezitosti co si premrhal, netesis sa z toho co si v zivote dokazal, proste nic.. v podstate ci umres 20-rocny, alebo 100, je to jedno - z tvojho pohladu. takze smrt povazujem celkom za dobru vec, to coho sa vsetci bojime, je asi skor vedome umieranie, choroba, ohrozenie zivota a pod...
14.01.2015 - 09:49:56
00
ale vy zaockovani, ktorych je vacsina, ste chraneni pred touto chorobou.

a nevies co hovoris, najprv hovoris o tom, ze by si ma nasilu zakonne prinutil zaockovat, aby si ma zachranil a potom argumentujes rozsirenim choroby na inych.
este raz, skus pochopit, co je osobna sloboda a pravo rozhodovat o sebe. jednoducho nemas pravo do mna pichnut akukolvek latku, lebo si sa ty tak rozhodol.


tak ci tak kazdy umre, a ked pochopis, co je to vlastne srmt, tak ti dojde, ze je uplne jedno kedy:)


ja_michalko dal skvelý príklad, o tom ja celý čas hovorím, o vyššom dobre, proste musíš obetovať niekoho slobodu, aby iní prežili. Hovorím o tom, že je správne ťa zákonne prinútiť dať sa zaočkovať, aby si bol chránený ty, aj iní. Ja nemám právo to do teba pichnúť, ale tvoj lekár áno, lebo má oporu v zákone. A v niektorých prípadoch nemáš právo o sebe rozhodnúť a to je správne, ako pri povinnom očkovaní, ktoré má nespochybniteľné výhody, ale ľudia ako ty ho odmietajú, preto je to prikázané zákonom, alebo napríklad o tom, keď ta zavrú do basy, tak tiež nemáš právo o sebe rozhodnúť.
A prepáč, keď ti je jedno kedy umrieš, tak prečo si ešte stále nažive, prečo si už neumrel, keď ti je to jedno?
14.01.2015 - 09:50:24
00
ja_michalko dal skvelý príklad, o tom ja celý čas hovorím, o vyššom dobre, proste musíš obetovať niekoho slobodu, aby iní prežili. Hovorím o tom, že je správne ťa zákonne prinútiť dať sa zaočkovať, aby si bol chránený ty, aj iní. Ja nemám právo to do teba pichnúť, ale tvoj lekár áno, lebo má oporu v zákone. A v niektorých prípadoch nemáš právo o sebe rozhodnúť a to je správne, ako pri povinnom očkovaní, ktoré má nespochybniteľné výhody, ale ľudia ako ty ho odmietajú, preto je to prikázané zákonom, alebo napríklad o tom, keď ta zavrú do basy, tak tiež nemáš právo o sebe rozhodnúť.
A prepáč, keď ti je jedno kedy umrieš, tak prečo si ešte stále nažive, prečo si už neumrel, keď ti je to jedno?



zakonodarca je len clovek so vsetkymi jeho slabostami. slabost je aj chamtivost a tazko sa odmieta velky uplatok(ktory liekofarmari vedia ponuknut). a ked zakonodarca chce nieco dosiahnut tak to dosiahne.

napr. ked zakazali vodicom blikat na seba s argumentom, ze to oslnuje ostatnych ucastnikov. potom by vlastne mali aj zakazat vsetky nerovnosti na ceste, lebo robia to iste. mna este nikto kto mi blikol neoslnil, len mi dal informaciu, ze si mam davat v nasledujucom useku pozor. spravidla na policajnu hliadku. zakonodarcovi sa to nepacilo, lebo mu utekali prijmy z pokut za rychlost, tak sa rozhodol urobit si zakon na mieru, na obhajobu pouzil pseudoargument.

takze nie je nic spravne a nespravne, ziadna pravda ani nepravda, jednoducho vsetko je taka mala polopravda a pololoz. ked sa teda bavime o legislative a comkolvek v com sa tocia velke peniaze.
moznost, ze nieco je superspravne a pri tom niekto na tom kurvsky zaraba, si myslim, ze z principu neexistuje.

k tej poslednej myslienke, mne osobne to z titulu pudu sebazachovy nie je jedno, ale je to jedno v konecnom dosledku:)
14.01.2015 - 10:01:27
00
ja_michalko dal skvelý príklad, o tom ja celý čas hovorím, o vyššom dobre, proste musíš obetovať niekoho slobodu, aby iní prežili. Hovorím o tom, že je správne ťa zákonne prinútiť dať sa zaočkovať, aby si bol chránený ty, aj iní.


Keď to pritiahnem za vlasy, tak poviem, že takéto nejaké argumenty používali aj vo Wannsee 20.1.1942... :puke:

Ak to mám povedať o niečo civilizovanejšie, tak použijem článok v tomto linku: http://niejemijedno.sk/liberalizmus/
14.01.2015 - 10:26:45
01
http://www.vitalmtb.com/news/press-release/Alpinestars-and-Enduro-Star-Jerome-Clementz-Join-Forces,1089?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=spotlight

hned mu to viac pristane:)
14.01.2015 - 11:50:44
00
...aha oblečenie Alpinestars ...A ja som si myslel, že si dal konečne tie " desné " zuby opraviť...

Apropo a kde je Jezus? Posledný príspevok 23.12.2014... :!:
14.01.2015 - 12:42:08
00
toto hovorí za všetko:
kam to asi tak môže ešte rásť? |(


Prečítaj si toto https://dennikn.sk/22911/mysi-raj-upadok-spolocnosti/ a možno zistíš...
14.01.2015 - 21:38:24
00
Apropo a kde je Jezus? Posledný príspevok 23.12.2014... :!:


nie je dolezita posledna reakcia, ale datum poslednej navstevy, a to je 12.1.
takze neboj, nezahynul niekde v lavine :D

teda nie ze by som to nejako sledoval, len ma obcas zaujima kam zmizli vsetci ti ludia co tu svojho casu casto pisali :) ludia prichadzaju a odchadzaju, vacsinou je hlavnym faktorom dieta :) ale nevravim, ze to je aj jezusov pripad :)


Naposledy upravil iron.hide dňa 14.01.2015 - 22:08:30, celkovo upravené 1 krát.

14.01.2015 - 21:53:11
00
Prečítaj si toto https://dennikn.sk/22911/mysi-raj-upadok-spolocnosti/ a možno zistíš...

Browsers!

No áno niektorí viac viditelni zmiznú, ja som si napr. všimol, ze zmizol dynatom a canopus
14.01.2015 - 22:06:49
00
canopus mal nejake zdravotne problemy.
ale mohol by dat aspon jednou vetou o sebe vediet. ze ako sa mu dari s tou tazbou, ci to este funguje alebo co.

a este by ma zaujimalo kam zmizol hellboy :D
14.01.2015 - 22:10:41
00
Otvoril si bageteriu...
14.01.2015 - 22:14:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up