Ozaj velmi zaujimave. Aj preto sa mocni snazia umelo znizit populaciu. Dava to zmysel iked je to hnusne.
13.01.2015 - 09:41:25
00
K tym nemocniciam. Ma sa to stavat v areali vojenskej nemocnice. Cize sa bude tiez burat a prestavovat. :D A vojaci si stavaju nahradnu novu nemocnicu v samom centre mesta. :D Logiku postupnosti tych krokov hladat netreba, lebo ide zas len o lupenie goril a ich poskokov z NSDAP. Teda SMER.
13.01.2015 - 09:42:28
00
Ozaj velmi zaujimave. Aj preto sa mocni snazia umelo znizit populaciu. Dava to zmysel iked je to hnusne.


umelo znizit populaciu ??? o com tocis prosim ta ?

www.susps.org
13.01.2015 - 09:52:34
00
PhilJ, hovorí o konšipiračných teóriách o NWO a o podobných veciach
13.01.2015 - 09:57:12
00
i.imgur.com
13.01.2015 - 10:03:07
00
zrejme facepalm ako reakcia, ze sa zacalo konspirovat:)
konspiracie su podla mna uplne zrejme. logicky mi vychadza, ze musia byt. napr. politicka propaganda, reklama, psychlogia v reklame a politike. mnohi sa ta snazia prinutit uverit ich pravde a prijat ju za svoju. takze mne z toho vychadza, ze mozu byt aj vacsie konspiracie ako podprahova reklama na kolaloku. aj ked nie som velky fanusik ziadnej konkretnej.
13.01.2015 - 10:18:13
00
Hmmm....konšpiračných teórií je veľa....chemtrails, zeitgast....a je len na nás, či uveríme alebo nie. No táto téma s preľudnením planéty bola dobre spracovaná v románe INFERNO od Dana Browna.
13.01.2015 - 10:33:32
00
podla mna je za polovicu konspiracnych teorii zodpovedny tento typek

How to Recharge Batteries thumb_up0thumb_down
13.01.2015 - 10:37:28
01
Tiež si myslím, že prílišná sloboda je poniektorým ľuďom na škodu....

Majú priveľa času vymýšľať sprostosti a zvaľovať svoj neúspech, lenivosť či mizériu na nejaké
sprisahanie.
13.01.2015 - 10:42:57
01
no, ja si myslím, že konšiprační teoretici ako je náš slávny tibor e. rostas :) s fotkami alá rasputin sú teda úspešní viac než dosť :) a pekne zarábajú na písaní svojich drístov
13.01.2015 - 10:56:14
00
pre tych co ich konspiracie zaujimaju :-) ..... svaty gral konspiratorov
o tej knihe viem ze ked v CZ vysla prvykrat , Havel ju dal skupit a na trhu sa objavilo nakoniec par kusov ktore sa vselijako kopirovali ..... tiez som ju tak cital ...... a ked som ju pozical jednemu byvalemu vysokopostavenemu cloveku z oblasti tajnych sluzieb, konstatoval ze to nieje az take nemozne co sa tam pise
http://www.magnificat.sk/dokumenty/mherzan.pdf
13.01.2015 - 11:08:41
00
Tesak: Vdaka za clanok, aj diskusia pod nim je zaujimava... kazdopadne samotny experiment fascinujuci.
13.01.2015 - 11:12:56
00
ehm, tri kliky, veta "Existují důkazy, že AIDS byl vyvinut jako nejúčinnější biologická zbraň vládou USA." a stacilo mi - je to rovnaky bulsit ako vsetky ostatne konspiracne teorie - napisem nejaku kontroverznu myslienku, dam pred to slovne spojenie "bolo dokazane, ze" - a naivnym hlupakom to staci :D
Kto to dokazal ? Kedy ? Akymi metodami a postupmi ? Ako bol na to kvalifikovany ? ...naivny clovek sa viac nepyta, staci mu ze si precital ze "existuju dokazy"
13.01.2015 - 11:15:39
00
rozmyslat je nevyhnutne, preto sa treba na vsetko pozerat kriticky, ale ked si niekto pozre historiu 21.storocia, tam sa deju strasne podivne veci. utok na afganistan - dosadena skorumpovana vlada,inac vysledok ziadny. utok na irak pod zamienkou, ze maju ZHM,obrovsky medialny hype, ziadne sa nenasli - dosadena skorumpovana vlada,sektarske nasilie, chaos. arabsa jar - ta hra na spontannu tuzbu po demokracii, zase nejake skorumpovane vlady, ked nie, tak minimalne chaos v tychto krajinach a pod.. syria, preco sa tam deje co sa deje? ukrajina...
potom veci u nas - napojenie politikov na financne skupiny, zakony akoze v zaujme ludi, pri tom ide len o zaujmy tychto skupin. strasne je vela takych veci...
nobelova cena za mier - obama - absurdnost.
svet nie je az taky transparentny podla mna.
vakciny - ked su take ucinne, nech ma o tom niekto presvedci argumentami, nie ze mi to prikaze zaujmom. najlahsie je nanutit pravdu.
a tak dalej...

kedysi dost letelo riesit a rozoberat konspiracne teorie, dnes je moda ich popierat. je to aj dost vidiet v mediach.

a dokazte mi ze neexistuju reptiliani:)
13.01.2015 - 11:28:31
01
Tak ako so zákonnou poistkou na auto, tak je to s vakcínami, sú ľudia, čo to budú odmietať, aj keď im dáš najlepšie argumenty na svete. Takže im to prikážeš zákonom, pre ich vlastné dobro aby neohrozovali seba a iných ľudí.
13.01.2015 - 11:37:39
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up