Uz davno som sem neprispel...
Obdivovatelom objemnejsich vnadov Ramon1, Karolik, Lubik venujem do pozornosti Candice, ostatnym len hudbu v podani Ritchieho Blackmora... :D

BLACKMORE'S NIGHT "HIGHLAND" thumb_up0thumb_down
27.12.2014 - 22:11:15
00
Depesak ci metalista? Obcas aj metal znesiem pocuvat ;)
Ghost - Waiting For the Night
https://www.youtube.com/watch?v=gzVZKhJoYa0

Ale original je aj tak best.
Depeche Mode - Waiting for the Night
https://www.youtube.com/watch?v=vyrpRzdvp5U
29.12.2014 - 07:40:56
00
Čo a týka DM tak v 80 tych rokoch to bol taký úsmevný ,,boj" na jednej strane metalisti a na druhej depešáci. :D
Ja som patril medzi tých, ktorí počúvali aj pop či hard rock alebo metal a dodnes mi to ostalo.DM nikdy nebola moja obľúbená kapela,ale musím uznať,že album ,,Music for the masses" z roku 1987,kde sa nachádza aj moja best(behind the wheel) bol prudko počúvateľný. :)
29.12.2014 - 11:07:24
02
re: behind the wheel

spomenul som si na typka z FM4, ktory jeden cas vo svojej talkshow pravidelne pustal iba veci z tohto kuriozneho albumu:

Maxence Cyrin - Behind The Wheel - audio from the album "modern rhapsodies" thumb_up0thumb_down
Maxence Cyrin - Windowlicker - piano cover of Aphex Twin's top tune from 1999 thumb_up0thumb_down
29.12.2014 - 12:21:17
03
Pop + 10 sekundovy heavy metal na zaver = dobra skladba
No a klip ma na vyslednom dojme tiez svoj podiel.

††† (Crosses) - Bitches Brew (Official Music Video) thumb_up0thumb_down
29.12.2014 - 13:11:49
00
Hardcore Sax :)

Moon Hooch - EWI (Official Music Video) thumb_up0thumb_down
06.01.2015 - 20:25:56
01
Tu máte poriadnu muziku :D
IN THIS MOMENT - Adrenalize (OFFICIAL VIDEO) thumb_up0thumb_down
06.01.2015 - 20:30:24
01
alt-j - this is all yours
vyborny album, co skladba, to chutovka

alt-J - Hunger Of The Pine (Official Video) thumb_up0thumb_down
06.01.2015 - 21:01:43
01
Neuropa - Ružena a Mária thumb_up0thumb_down
06.01.2015 - 21:58:05
00
... A tie bicie počas osemdesiatych rokov... hmmm, zneli fantasticky. Ach, môcť tak toto obdobie prežiť ešte raz. :)...
80-te roky boli aj pre mňa,čo sa týka hudby najkrajšie obdobie,toľko super skupín ktoré vznikli,alebo boli na vrchole slávy práve v období 80-89 ,čo sa týka metalu,hardrocku ale aj popu,tak to bolo neuveriteľné,koľko v tomto období vzniklo super pesničiek.Keď sa pozrieme pár rokov dozadu,tak najviac remixov a cover verzií vzniklo z hitov práve z tohto obdobia.Žial(a nech mi odpustia priaznivci týchto kvázi zoskupení)všetko toto krásne zabil v roku 1990 Technotronic(a podobné nezmysly končiace na tronic)a nástup tupého danceflooru.Našťastie dnes už po týchto pofidérnych, väčšinou štúdiových projektoch,neštekne ani pes,ako rýchlo prišli,tak aj odišli.Jedna z mála skupín ktorá bola pre mňa počúvateľná v 90-tych rokoch boli americkí R.E.M.V týchto temných časoch som počúval jedine heavy a speed metal,kým pominulo to hluché obdobie.


No vidis, a pre mna boli 90 roky to, co pre teba 80te. V 80tych to bol vsade len samy elan a podobne popove sracky co sa hrali na rockerov. To na margo toho danceflooru v 90tych.

V 90tych rokoch vysli ale aj taketo veci:

Nirvana - Smells Like Teen Spirit thumb_up0thumb_down
Rage Against The Machine - Killing In The Name thumb_up0thumb_down
Beastie Boys - Sabotage thumb_up1thumb_down
Refused - New Noise (video) thumb_up0thumb_down
Cypress Hill - Insane In The Brain (Official Video) thumb_up3thumb_down
House Of Pain - "Jump Around" (Official Music Video) thumb_up0thumb_down
BIOHAZARD - Five Blocks To The Subway (Video) thumb_up0thumb_down

nehovoriac o tom, ze 90te roky boli najlepsie co sa tyka tvrdej hudby - vsetky najdolezitejsie black metalove albumy vysli v 90tych rokoch, v death metale to zase bola era melodickeho stylu z Gothenburgu. Hardcore a metalcore detto.
08.01.2015 - 09:52:36
09
Tu sme sa trochu nepochopili,ja som nekritizoval 90-te roky ako celok,pretože vzniklo čo sa týka rocku,hardrocku a metalu množstvo super skladieb-napr.aj s tých ktoré si pridal ty(aj keď čo sa týka Beastie Boys a ich tvorby a slávy,tam sme hlboko v 80-tych rokoch ;) )Mne vadili len dancefloorové shity,práve preto som napísal že som počúval len hardrock a metal.Čo sa týka tých skupín,čo si napísal,neviem posúdiť,pretože to šlo mimo mňa,ja som počúval hlavne heavy a speed metal,sem tam ma niečo zaujalo aj s black a trash metalu,ale to boli len ojedinelé výnimky...
08.01.2015 - 11:54:48
00
To mas tak, mainstream je vzdy sracka. Dancefloor 90tych rokov bola rovnaka komercia ako fejkova "skupina" Boney-M v 70 rokoch, alebo Milli Vanilli koncom 80tych rokoch. Akurat v tych 90tych rokoch uz zacal robit "hudbu" kazdy lebo si ludia uvedomili ze sa z toho daju vytrieskat miliony. Pozri si dnes "hitparadu" nejakeho Fun Radia - primitivnosti ako nejaka Nicki Minaj a pod su na rovnakej urovni ako Barbie Girl spred 15tich rokov. To ale neznamena ze vznikaju len sracky - len treba preladit na alternativne stanice alebo preliezt sputnikmusic - vyborna hudba nebola nikdy tak dostupna ako dnes, a vznika strasne vela vybornych veci - len to treba vediet odfiltrovat.

ja som napr nedavno objavil toto ...ale nie je to hudba uplne pre kazdeho :)
The Sound of Animals Fighting - The Ocean and the Sun (Full Album 2008) thumb_up0thumb_down
08.01.2015 - 13:21:39
02
BANKS :l: :l: :l:
BANKS - Brain (Official Video) thumb_up0thumb_down
08.01.2015 - 13:34:24
00
Rodicia si nasli pod stromcekom gramofon, aby mali na com pustat stare zabudnute platne ;) Som objavila tento undergroundovy kusok - uplne ma dostal. Mama si ho kupila v Polskom kulturnom stredisku v Bratislave. Pozor, treba volume up:
Osjan - Rozdział I Księgi Wiatrów - 1982 thumb_up0thumb_down
Osjan - Rozdział 2 Księgi Wiatrów - 1982 thumb_up0thumb_down
A teraz mi pripomenul Austru pol svojim najnovsim videom :)
Austra - Habitat (Official Video) thumb_up0thumb_down
10.01.2015 - 19:53:12
01
MALIGNANT TUMOUR - AT FULL THROTTLE [uncensored] thumb_up0thumb_down
10.01.2015 - 20:53:41
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up