Az teraz som si pustil ten track od monikky a ono je to techno.Uzasne :)
Mimochodom,cosi k tej melancholii:

youtube.com/watch?v=9x8Ihhh5EFM&t=0

01.10.2014 - 22:14:55
01
okrem toho, že BoC sú niečo ako Pink Floyd elektronickej hudby, toto video vám ZACHRÁNI ŽIVOT!

youtube.com/watch?v=dQEmaj9C6ko&t=0

04.10.2014 - 00:26:46
00
re: elektronicka scena
a šak nech sa psuje bo ja si vystačím aj s FSOL :clap:

Ach jo, ten Point of Departure ma uplne dostal, je rozpravkovy. Z youtubu ho mazu, tak prihodim odkaz na Grooveshark. Musela som si vypocut cely album, v zaverecnom Moments of Isolation sa pripomenie melodia z prveho tracku, pekne.

A ten upadok elektronickej sceny - myslela som hlavne tanecnu hudbu. Ja som pred zhruba 12 rokmi zacinala s tranceom, postupne som ochutnala dalsie zanre vratane minimalu a dubstepu. Naposledy ma oslovil deep house (najma v podani Maye Jane Coles, ma neskutocne sexy zvuk). No uz aj ten sa sprofanoval... ale tak je to asi s kazdym zanrom hudby v poslednej dobe, nie? Uz je to ozaj len hudobny PRIEMYSEL, chrlia sa kvanta trackov podla jednej aktualne uspesnej sablony, na ktore si clovek nespomenie ani po mesiaci a kvalitne, nebodaj nadcasove kusky aby pracne hladal v tej kope sena... az ma to zacina frustrovat. Este aj FMko, ktore som si vzdy zastavala ako jedine pocuvatelne radio, mi prestalo smakovat. Neviem, ci som sa zmenila ja, ci starnem alebo co. Nikto iny nema takyto problem? :lol:

No, stacilo mojich vylevov, aj nejaky material pripojim, tentoraz to bude temne... na pocest Spaceapea, ktory nas nedavno opustil:

youtube.com/watch?v=JfyRjyKj05I&t=0


youtube.com/watch?v=2nC-N9qPDsw&t=0

05.10.2014 - 00:55:16
00
No čumel som na to ako Výr skalný :o a po skončení som si dal repete :rock: .......

youtube.com/watch?v=94iOGxy7dhI&t=0

05.10.2014 - 20:19:32
00
monikka,FM pocuvam len v praci,ako kulisa je v pohode,obcas aj dobru pesnicku zacujem,ale vytacaju ma niektori moderatori,na moj vkus maju niekedy az trapne reci,hlavne ranne vysielanie.Radsej si vypocujem vecerne specializovane relacie a moze to byt aj metal Rudiho Rusa,to je klasik:-)
Mam rovnaky nazor na to,ze vela hudby je nevyraznej a nicim nevybocuje zo zabehnutych schem,sice je to alternativa ku komercii,ale tej alternativy je uz tolko,ze to skoro vsetko splyva a zaujimavych veci sa neobjavuje vela.Preto uz niesom fanusik len elektroniky,nasiel som vela dobrych veci napr. v indie rocku.A co sa tyka deep housu,ten sa mi pacil kedysi,teraz ma zaujme len vynimocne,nejako sa nehybe dopredu.Najlepsie casy boli asi vtedy,ked existovala Party Zone,tu som nemohol vynechat za ziadnych okolnosti:-) Len to bola ina doba.
05.10.2014 - 22:00:49
00
Tak som si musel pospominat, co vsetko som papal v elektronickej hudbe. Od Scootra a nejakych hroznych disco skupin :tmi: som sa asi cez Paul van Dyka dostal k tranceu, postupom casu ma ale coraz viac nudil (hlavne uplifting, ci ako sa tomu nadavalo) a preorientoval som sa na deep/progressive house - djs Sasha & Digweed, Hernan Cattaneo, Nick Warren atd. Sety tychto panov si rad vypocujem aj dnes, ale uz len ako spomienku na minule casy :)
napr. v ramci progressive house sceny uz legendarne albumy Northern Exposure od dua Sasha & John Digweed, alebo prve dva albumy z chill-out serie Back to Mine od Nicka Warrena a Davea Seamana
https://soundcloud.com/plasticene/dave-seaman-back-to-mine
Medzitym som si obcas vypocul aj nejaky ten minimal (ked bola v kurze berlinska scena) a techno. Neskor som zacal ochutnavat aj dnb a dubstep (Bungle je king!), az som sa dostal k menam ako Four tet, alebo Bonobo....a zatial asi objavu tohto roka - East India Youth
Podobne ako yankoo, dnes uz vlastne vacsina toho, co pocuvam je alternativa z FMka, aj ked je pravda, ze niekedy pripada na jednu zaujimavu vec 20 blbosti.
05.10.2014 - 23:26:55
00
ja mam FM tiez rad, ale najviac mi tam vadia tie kecy a neustale dokola opakovane rubriky (filmy, hudobne novinky, album tyzdna, a podobne o nicom kecania...) alebo napriklad Kniha tyzdna. vtedy ked ide takato podobna rubrika tak si vacsinou vyberiem sluchatka alebo prepnem na ine radio (ale to je casto este horsie, lebo ziadne ine take radio tu uz nie je :) )
a este mi vadia tie vselijake podivne hipsterske relacie, co su pondelok o osmej (tusim Polarna ziara) a potom este svrtok (Zive mesto). to fakt neviem aki podivini dokazu pocuvat a preco to vobec este furt vysielaju :^) keby radsej miesto toho davali dve hodiny d'n'b, spravili by ovela lepsie. Nastastie su tam vsak aj tie ostatne relacie ako Headbanger, Od_veci a samozrejme Balaz&Hubinak, tie si vypocujem vzdy :) tak ako aj napriklad teraz vecer Nu_spirit a SignalFM
05.10.2014 - 23:41:42
00
suhlasim s iron.hide to uz rovno by sme tam mohli mat relaciu my dvaja a rozpravat o bicykloch. ja tiez nemam rad tie dve relacie, ale aj vdaka audioportu (ten den s cekym radiom wave co maju aj dnes) tak som zacal pocuvat este viac radio wave a zda sa mi to este viac alternativa ako FM a ze tam chodi aj viac novej a lepsej hudby ale aj niektore relacie maju o dost lepsie. ale najviac sa mi paci u nich relacia o filmoch Čelisti a relacia o novej hudbe Factory.
06.10.2014 - 07:00:16
00
jo a este som zabudol spomenut Faithless, Chemical Brothers, Underworld a Massive Attack :)
klipy masivneho utoku a chemickych bratov su najvaac 8) (skoda, ze prave tento nejde v HD)

youtube.com/watch?v=yhS9LnDoo_w&t=0

06.10.2014 - 21:40:26
01
Troška zmena témy -:) http://youtu.be/1C1LtM3Ccgk
06.10.2014 - 21:50:10
00
ad Radio_FM:
ano, specializovane relacie su to podstatne. Za mna utornajsi Experimental alebo ta relacia o etno hudbe (neviem jak sa vola a len nahodne ju zachytim, ale je dobre moderovana). Spolu s tym co spomenuli ostatni, je to uz dost siroky zaber. Vseobecne, moderatorske kecy viem odfiltrovat, s vinimkou jedneho afektovaneho typka z ranneho vysielania. U toho chalana je to velmi zle a nezlepsuje sa to. :@

Hipsterske debatky nech si ziju svoj zivot bezomna lebo sak ja zas nemusim radio ocuvat 24/7, ale v ramci hovoreneho slova sa daju pocut dobre rozhovory v Pohode_FM alebo Slovach_FM. A vyznie to asi velice cudne prave na tomto fore, ale pre mna daka neskodna rubrika typu “Kniha tyzdna“ ma vacsi prinos a hodnotu ako povedzme pravidelne sportove spravodajstvo. Uz priblizne druha bezvyznamna spravicka zo sveta trenerskej lavicky dakej nasej ligy je tazky napor na moju trpezlivost a ked zo zaznamu prehovori este aj daky pan trener alebo hrac, vtedy vo mne… nieco zomrie :lol:

@rasto
do sutaze o najlepsi punkovy refren prihlasujem toto.


Naposledy upravil nimm_zwei dňa 07.10.2014 - 00:09:45, celkovo upravené 2 krát.

06.10.2014 - 23:36:57
00
ked sme pri punku, nemozem nedat velke T :D

youtube.com/watch?v=CP5e_aOFdJI&t=0

06.10.2014 - 23:50:35
00

youtube.com/watch?v=Dzmv5cq4cEw&t=0


youtube.com/watch?v=MeYaKI0tvEo&t=0

08.10.2014 - 22:52:53
00
...A ten upadok elektronickej sceny - myslela som hlavne tanecnu hudbu. Ja som pred zhruba 12 rokmi zacinala s tranceom, postupne som ochutnala dalsie zanre vratane minimalu a dubstepu. Naposledy ma oslovil deep house (najma v podani Maye Jane Coles, ma neskutocne sexy zvuk). No uz aj ten sa sprofanoval... ale tak je to asi s kazdym zanrom hudby v poslednej dobe, nie? ...

Deep house ma oslovuje bytostne a velmi dlho, akurat sa mi absolutne nedari nachadzat taky, ktory hladam :) A tak moj najoblubenejsi deep house-ovy pocin vsetkych cias zostava mix album (hehe, dalsi sprofanovany koncept) Jori Hulkkonen - Helsinki Mix Sessions (najma jeho zaverecna stvrtina).

Kazdopadne, na zaciatku vsetkych tych (sub)zanrov spravidla bolo/je nieco viac-menej nadcasove. Ze sa ten zvysok potom sprofanuje mozno neni az take podstatne. Napriklad z celej tej (post)dubstepovej ery mna bavi uz iba krstny tatko Mala a mozno este Zombyho krehke miniaturky, primitivne zemite jatky a humorna rave nostalgia:

WHERE WERE U IN '92? :D

youtube.com/watch?v=CxXhtqpFwB8&t=0

09.10.2014 - 02:46:16
00
https://www.youtube.com/watch?v=O3sAXLnvLDI
10.10.2014 - 01:30:42
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up