Hororový príbeh Kosovo straší dalej http://www.teraz.sk/zahranicie/albanci-skopje-vyhlasili-stat/98639-clanok.html
19.09.2014 - 12:10:01
00
aký horor ?
v najbližšom čase očakávam vyhlásenie samostatnej Levočsko-vršskej autonómnej republiky
v rámci princípu práva na sebaurčenia a ochrany pred nátlakom okolitého bajkerského spoločenstva :-)
samozvaný prezident je už dávno znamy
19.09.2014 - 13:12:12
00
pocul som ze Petrzalka sa chce tiez osamostatnit :)
laco uz nesledujes obludu?
i.sme.sk
19.09.2014 - 13:13:45
00
aký horor ?
v najbližšom čase očakávam vyhlásenie samostatnej Levočsko-vršskej autonómnej republiky
v rámci princípu práva na sebaurčenia a ochrany pred nátlakom okolitého bajkerského spoločenstva :-)
samozvaný prezident je už dávno znamy

Ty určite do bajkarského spoločenstva nepatríš,pretože porušuješ bajkarské pravidla ;)
19.09.2014 - 13:28:55
00
dislexia?
19.09.2014 - 13:59:41
00
...aj tie stromy z Majdanu sa samé spílili, poprípade to v noci potajomky ruský piľčíkovia :-)

Ale viete sa tu do nás pustiť ako sfine do hrantu, ste presvedčený o svojej pravde pritom všetko môže byť úplne inak. Nebolo by to poprvé... Tak si pekne mastite svoje ego naďalej.
Ja na rozdiel od vás, prípúšťam že pravdu nemusím mať pretože informácii je plná (:) ....
19.09.2014 - 14:12:33
00
Laco tí umiernení islamisti ktorých ide obama teraz už verejne vyzbrojovať to sú tí čo požierali srdce sýrských vojakov v Homse??
amerika zas vyzbrojuje presne opačnú stranu a ešte do vydávajú za boj proti terorizmu.ja neviem či majú nejaký iný kompas alebo opačnú mapu.
19.09.2014 - 14:18:23
00
triki, ja neviem, kto komu požieral srdce. Nejako tieto "senzi správy" nevyhľadávam. Ty áno?

Radšej sa na veci pozerám z väčšej výšky, aby mi kvôli detailom neunikla podstata.

matvej11, "obludu" samozrejme sledujem, aj to konkrétne som tu chcel dať, len nebolo času, ťahal som doma sieť pre Magio na 3 telky, a tak si ma predbehol.

Ďakujem, že si ma tu zastúpil. Hádam to nebolo prvý a poslednýkrát. :)


Naposledy upravil laco dňa 19.09.2014 - 14:34:28, celkovo upravené 1 krát.

19.09.2014 - 14:27:44
01
práve preto,že nevieš tak píšeš blbosti o tom,že sa mala bombardovať sýria ,aby sa pomohlo práve týmto požieračom.
obama dlho nechcel vyzbrojovať povstalcov lebo je medzi nimi obrovské množstvo odrezávačov hláv a pojedačov vnútorností....ale to sú asi tí mierumilovní podla tvojej logiky.
pre ameriku sú islamisti v iraku teroristi a v sýrii spojenci.Klasická americká politika.
19.09.2014 - 14:31:46
00
Pre Rusov su separatisti v Cecensku zlocinci (mesta zrovnane so zemou) a v Donecku hrdinovia (vojenska aj nevojenska podpora). Klasicka ruska politika.
19.09.2014 - 14:41:35
00
Dobre triki. Pozeraj naďalej zdola.

Nemáš nejaké nové info o tvojej baskickej ETA? Teraz, keď Škóti referendovali o samostatnosti, Krym sa oslobodil spod ukrajinského jarma, ... však teraz je vhodná doba! Nič? Alebo si už svojicj líblingov odkopol? Asi máš pravdu. Srať na nich, sú tu nové témy, noví "národoosloboditelia", tak čo tam po nejakých Baskoch, nie?

... inak, vrátim sa ešte k tomu Obamovi a môjmu údajnému schvaľovaniu vyzbrojovania nejakých islamistov. Nie. Ja nie som za stratégiu vyzbrojovania akýchkoľvek islamistických skupín. Som za priamy a rázny zásah ozbrojených síl USA. A to mal Obama urobiť predtým, než ho Putin presvedčil, že nech serie na prekročenie "červenej čiary", že on to s Asadom vybaví. (Opakujem. Sýria je prešpikovaná ruskými tajnými službami - treba si prečítať Mitrochinov archív.)


Naposledy upravil laco dňa 19.09.2014 - 15:06:35, celkovo upravené 2 krát.

19.09.2014 - 14:44:23
00
separatisti v čečensku boli wahábisti podporovaní priamo saudskou arábiou ktorí sú hlavným spojencom usa.
19.09.2014 - 14:59:11
00
Hahahaha, tak toto už nie je pozeranie z malej výšky, toto je spod zeme. :)

Nejako sa triki vyhýbaš reakcii na tie moje narážky o ETA. Nie prvýkrát. Čo, nepríjemná téma? Alebo si sa len preorientoval na velebenie iných teroristických skupín? ... ba čo skupín? Možno aj štátov.
19.09.2014 - 15:08:27
01
bavíme sa o ukrajine ako si si nevšimol,ale kedže nemáš čo k tomu napísať tak klasicky odbiehaš od témy.
nemám problém sa baviť aj o iných regiónoch.
19.09.2014 - 15:20:43
00
... že iba o Ukrajine, hovoríš? Ale však ty sa ma tu furt vypytuješ na nejakých islamistov z Iraku a okolia! Takže nezavádzaj!

Keď som spomenul ETA, to nie je za účelom odbiehania od témy. To je iba na dokreslenie tvojich príspevkov, aby ich ostatní lepšie pochopili. Inak predsa pozeráme na príspevok od autora, o ktorom vieme, že je obdivovateľom baskickej teroristickej organizácie ETA, ako na príspevok od autora, ktorý, ... no , ako by som to povedal, ... ktorý skrátka žiadnych teroristov neobdivuje.
19.09.2014 - 16:52:32
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up