po dazdi v tom mam trocha hrdze, co s tym? :punch:

prepac Jezus musim reagovat :D

chezter. podla mna je to na vymenu, alebo reklamaciu :D :D :D :D
19.09.2014 - 10:27:46
02
uz to rozoberam.... :lol:
19.09.2014 - 10:29:26
00
po dazdi v tom mam trocha hrdze, co s tym? :punch:


Vymeň ich za titanové alebo ich vyčisti a silikónovým sprejom urob olejový film, ktorý na čas zabráni vzniku tej jemnej korózie, samozrejme film musíš pravidelne obnovovať. Inač postupne sa takéto zahrdzavenie u Canyonu objaví aj na ďalších šróboch zadnej stavby a napríklad aj na šróboch na predstavci a rajdoch. Nuž pri takej dobrej cene sa na niečom šetriť musí, ale hrdzavejú šróby sú aj na iných bajkoch a je to iba estetická vada na funkčnosť to nemá vplyv :)
19.09.2014 - 13:01:34
00
Mám rám S-ko, aj keď mi konfigurátor ukázal XS-ko, po prečítaní tejto témy, som si podľa odporúčaní objednala väčšiu veľkosť.
Plast išiel nožnicami na dva-krát dolu 8) Je to ozaj najjednoduchšia cesta :)
Čo sa týka diskusie o mojom využití Spectralu v BA, prikladám fotku z víkendu. Malé Karpaty jazdím minimálne, väčšinou sa nakladáme do auta a ideme inam :)

Prílohy:

karkula.jpg
karkula.jpg 1.02 MiB thumb_up3thumb_down

22.09.2014 - 09:35:26
016
Ten Spectral je rámovo a farebne úplne nádherný.
22.09.2014 - 10:41:19
03
Krásny bike, už to vidím že mi nerve prestane stačiť :D
23.09.2014 - 21:20:16
00
je parádny,a tie poznámky o zbytočne velkom zdvihu v Karpatoch,hmm... keď sa chce,nie je problém nakŕmiť aj 160/160 mm,ani netreba chodiť ďaleko od BA (napr: trail Skala-Lozorno,Pajštúnsky trail,malý kameňák,pekný pilier a pod.)
24.09.2014 - 06:51:22
02
Dumi aj mne pisali, ze je to zbytocne mat taky zdvih, celkom som si tuto zbytocnost oblubila :P
zaujimave ze , sa riesia zdvihy a ich zbytocnost ked postne bike baba :?:
Dumi mozme niekedy dat spolocny vyjazd nevyuzitych zdvihov ;)
Pekny stroj :y:
24.09.2014 - 09:25:55
04
Krásny bike, už to vidím že mi nerve prestane stačiť :D

ty uz ani nekupuj tie zelene gripy, za chvilu budes hladat cervene :lol:
24.09.2014 - 09:43:57
01
to dopasuje :D
https://www.canyon.com/_sk/mountainbikes/bike.html?b=3563
24.09.2014 - 09:53:24
00
ach jaj mtbiker forum(len aby clovek nenapisal nahodou nepopularny nazor). majte si v Karpatoch aj 300mm zdvihy, kazdemu podla chuti. nemyslim to v zlom.
Dumi chodi mimo BA, takze Spectral vyuzije este viac, parada. dufam, ze sa ta gumicka ukazovatela zdvihu na vidle neskor aj dostala dalej ako na fotke.
ja len vravim, ze teren tu je slabsi (trosku kamene na 2 metroch na vidrici, zrusia to zbijackou). na Cerovke trosku vlny hore dole a uz su tam rovne mostiky. trosku rozbita klopenka, uz je tam mostik. a mam aj prejdene traily Skala/Biely Kriz/Pajstunsky viackrat, ostatne este musim najst :)
by som vam odporucil zobrat vase zdvihy na Kralovsky maraton a uvedomit si, co je teren (hlavne tu najldhsiu trasu, ktora ide po rubaniskach, terenoch mega tazkych alebo potokoch, ktore tecu v cistych skalnatych kanonoch alebo zjazdy co su spolocne s Enduro pretekmi) - a to je XCM pretek, ziadna AM/EN disciplina
a to ani ja sam netusim ake ine tereny su vsade mozne v Tatrach, Fatre a podobne
tu byvam, tu jazdim a potom pridem inde a sanka dole. Karpaty zrazu dopravne ihrisko pre deti pri materskej skole :|
24.09.2014 - 11:28:47
01
Strenki nekvakaj, ja mam ojazdene Alpy a Dolomity, ze tebe sa ani nesniva
Vynimka bola len tento rok ze som nebola zo zdravotnych dovodov
Maratony mna vobec netrapiam kludne sa vytriasaj na ht kde chces
Ked sa ti to paci, ja uz som sa navytriasala dost, chcem pohodlie a bezpecnost
Alpy so 100 mm uz nechcem jazdit
24.09.2014 - 12:09:57
01
ja hovorim, ze Karpaty su dialnica kde jazdis aj ty denne a to, ze si das par dni v Himalajach to z nich lepsi teren nespravi a ani to kto aky ma bajk.
kludne si kupte DH bajky a chodte na hradzu, to mi je fuk.
ani Pezinska Baba nebude nikdy Mont Ventoux, bohuzial


Naposledy upravil Strenki dňa 24.09.2014 - 12:43:00, celkovo upravené 1 krát.

24.09.2014 - 12:27:24
00
Lepsi pocit z jazdy mi ten bike ale spravi, sorry
Najlepsie je hned niekomu na novy bike napisat ze mu bude na nic
24.09.2014 - 12:41:40
04
Zas plodna debata. Niekto chce komfortnu zehlicku a niekto hrkalku, ze mu aj plomby zo zubov vypadnu. No a ked sa clovek netrafi alebo sa mu casom zmenia preferencie, tak to prdne na bazar a potesi to pre zmenu kupujich. Stale nevidim nikde problem. :) Dnes navyse maju slusne viaczdvihove bajky hmotnost neraz lepsiu aj ako lacnejsie 100 mm HTcka... A to nehovorim o tom, ked sa este niekto chodi obcas previezt do nejakeho bikeparku alebo si len tak prebehnut Rohatku/Driver 8, ci hociake porobene ilegaly kadetade. Ano, to da sa to jazdit aj na pevnaku a ked to niekoho na pevnaku aj viac bavi, tak tiez v tom problem nevidim. :)
24.09.2014 - 12:53:07
06

MTBIKER odporúča

keyboard_arrow_up