"Sedím na konári a je mi dobre" si videl? ... keď sa tam mladá komunistka Deana Horváthová rozhorčovala nad Bolkom Polívkom, keď perníkovej buste Stalina odlomil ucho a ochutnal ho. ... jej odpovedal. "To nič, takých narobíme." NO a tak nejako je aj s takými mapkami.

S tou mapkou to bude asi pravda,ked už aj SME to potvrdzuje,čo je na tej mapke http://www.sme.sk/c/7353655/separatisti-vstupili-novoazovska-ktory-je-na-ceste-na-krym.html
27.08.2014 - 16:50:25
00
Však aj ten Stalin sa podobal. :D

Ale ani perníkoví Stalinovia ani mapky nie sú podstatné. Pointa je tá, že jedna krajina vykonáva skrytú vojenskú agresiu voči druhej, ktorej predtým bez mihnutia oka dokonca zabrala časť zvrchovaného územia. To je podstatné. Je to nebezpečný precedens, ktorý hovorí o tom, že v Európe si nakoniec nikto nemôže byť istý svojimi hranicami.

Ostatné bla bla bla slúžia len na odvádzanie pozornosti.

Naďalej platí, že mapiek (hocijakých) ti nakreslím koľko len chceš. Konkrétne aj teraz večer idem nejaké kresliť - pre košický bikemaratón.
27.08.2014 - 16:59:40
01
Na tejto planete si môžu robiť čo chcú tri štaty -USA,Rusko,Čina a trpazlik Izrael a ostatní sú iba štatisti
27.08.2014 - 17:37:58
00
No a teraz sa uz len baroncek musis rozhodnut co bude lepsie pre teba, tvoju rodinu, pre tvoje buduce deti ... nechat si robit co chcu od americanov, rusov, cinanov alebo zidov. Je to narocne rozhodovanie? Zidov sme sa zbavili po 50 markach za kus, cinania su zatial trocha od ruky a aky bol rozdiel alebo aky bol udel krajin okupovanych americanmi a rusmi nie je namahave zistit. Teda ak netrpis oblubenou obavou z pouzivania vlastneho rozumu.
27.08.2014 - 18:42:33
04
Rozhodnuť sa musia tie štaty,kde konči ich chamtivosť,pretože ak sa to nestane,nebude rodina,život,bude len jeden veľký cintorin
27.08.2014 - 18:51:03
00
Za prve sa musis rozhodnut ty. Rozhodnut kam patris. Ono totiz nepatrit nikam sa neda. Je to len sen zopar bluznivcov. Pripojim copy/paste z facebooku co som pred chvilkou objavil. Pekne formulovane:

..."Vie to väčšina ľudí na tejto planéte: nie je náhodou, že USA sú dodnes magnetom ľudí hľadajúcich slobodu a sebarealizáciu. To sa o Rusku povedať nikdy nedalo a ani dnes nedá. Napriek obrovskej krajine a prírodnému bohatstvu Rusko nedokázalo dať slobodu, dôstojnosť a prosperitu ani Rusom, ani iným národom. Okrem surovej ropy a plynu historicky najúspešnejší ruský vývozný produkt boli červená diktatúra, vodka a lacné kalašnikovy. "...
27.08.2014 - 18:55:19
01
Len mám obavy,že prilišným šírením slobody bližšie k Rusku,nakoniec tu slobodu,dôstojnosť a prosperitu stratime
27.08.2014 - 19:08:13
00
najvecsia iluzia zivota je nevinnost a dalsia sloboda...tu ziadny system nepodporuje ,siel by proti sebe... ;)
27.08.2014 - 19:21:31
00
ktovie pista ako to dnes vidia ludia v Líbyi,Sýrii,Iraku...takže si nechaj tie žvásty,že musíš stále niekde patriť.Ty si snáď nesvojprávny keď potrebuješ mať stále za chrbtom velkého brata?....tak choď na okresný úrad vrátiť op.
27.08.2014 - 19:31:43
00
Aha tak ty si svojpravny. Vezmes valasku a budes nou ohanat dookola? Alebo ako si to predstavujes? Alebo cakas, ze ti pridu na pomoc ti co predvadzaju svojpravnost v Libyi, Syrii ci Iraku?
27.08.2014 - 19:42:01
00
"Fínsko a Švédsko podpísali v stredu novú dohodu s NATO. Dohoda umožní jednotkám NATO poskytnúť pomoc obom krajinám v prípade mimoriadnej situácie, informovala agentúra AP."

Ktovie ako to vidia tito skandinavci. Asi su komplet nesvojpravni alebo nejake žvásty im niekto nakecal. Alebo nikdy nevideli valasku, sraci.
27.08.2014 - 20:21:41
02
RF by nerobilo obstrukcie ake robi keby boli dodrzane dohody. riesili to aj v nemeckom Bundestagu.

youtube.com/watch?v=7lqVLVsR9bs&t=0

27.08.2014 - 21:46:41
01
zaujimave, ze nemec vie co by urobolo rusko.....samozrejme v rovine by, keby
obstrukcie??? asi si musim ujasnit vyznam slova
28.08.2014 - 08:34:39
00
Verím tomu,že mi odpovie na moju otazku niekto objektivnejší,pretože Ty nehľadáš pravdu,už si zmanipulovaný,vážne je tu niekto,kto hľada skutočnú pravdu?

Zóna A má takú pesničku: "...načo hľadať pravdu, keď len jedna je, a to tá, že pravda neexistuje"
Alebo inak povedané, pravdy sú dve... moja a tvoja.
Pravdy sa nikdy nedočkáš, každý si realitu ohýba na svoj obraz
28.08.2014 - 09:27:43
00
asi dalsi co sa stratili na prechadzke... len mi nejak vrta v hlave preco sa zo znamych stali neznami ked sa boli len prejst...
http://www.sme.sk/c/7354785/matky-vojakov-vydesili-putina-vytvorili-zoznam-stoviek-nezvestnych.html
28.08.2014 - 10:16:25
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up