Zaujímavé priebežné výsledky ankety na tej stránke, čo sem triki postol. "Který evropský národ máte nejraději?" Rusy - 51%, Slováky 28%, Němce 4% ...


Má to výpovednú hodnotu o tom, kto na tú stránku chodí a kým je pravdepodobne financovaná.

Oficiálne prieskumy, či už štatistických úradov alebo iných inštitúcií sú diametrálne, ale naozaj diametrálne a kto by tomu nerozumel tak úplne, ale úplne odlišné.

BTW: ... ale však skoro všetky stránky, na ktoré tu dávajú odkazy "naši rusofili", sú podobného razenia.

EDIT: Ale aby som nebol nespravodlivý: Ten konkrétny rozhovor, na ktorý tu dal odkaz triki, bol pomerne korektný.


Naposledy upravil laco dňa 27.08.2014 - 14:43:51, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2014 - 13:27:03
02
prva veta suhlas ,k druhej len poznamenam ...a "kto" "financuje" tie "oficialne" "statistiky"(cke)" urady? ;)
edit: tie oddelene uvodzovky maju svoj (bez)vyznam :)
27.08.2014 - 13:47:27
00
Matka Tereza. :D

Ale vážne, manželka pracuje už asi 25 rokov v našom štatistickom úrade. Takže mám trochu info aj zvnútra. Ale to nie je až tak podstatné. Určite tam nikto nikoho nepodpláca, aby nám vyšlo, že máme najradšej Čechov a aby takí Rusi boli hlboko pod nimi.

Ja viem, že tú otázku si dal len tak z *****, a že aj tebe je to jasné. Alebo veríš, že máme skoro dvakrát radšej Rusov ako Čechov?

Ja som iba chcel poukázať na dezinformačnú vojnu, ktorá tu zúri. A v nej mali desaťročia vždy navrch KGB, GRU, alebo FSB (formerly KGB). Odporúčam prečítať si Mitrochinov archív.
27.08.2014 - 13:58:36
00
no ja sa postupne ako starnem vyvijam od: dvoverujem cez dvoveruj ale preveruj az ku tzv. vedeckemu pristupu -never uz nicomu :D ...a cechov ani nie skor moravakov ;)
27.08.2014 - 14:04:36
00
"Aj tak je všetko inak." * - :D

......................................................
* - to povedal ten rabín, z toho starého vtipu, na smrteľnej posteli
27.08.2014 - 14:27:39
00
Prosím Vás,pomôžte mi sa v tom vyznať,oficialné Slovenské media píšu,že Ukrajinci vyhravajú na celej čiare a tu vidím mapku,ktora ukazuje opak http://ic.pics.livejournal.com/kot_ivanov/71733898/25689/25689_original.jpg
27.08.2014 - 14:57:01
00
Prosím Vás,pomôžte mi sa v tom vyznať,oficialné Slovenské media píšu,že Ukrajinci vyhravajú na celej čiare ...


Čítam skoro všetky významnejšie denníky, ale toto som nikde takto nečítal.

Nie je to u teba tak, že "čo sa babe chcelo, to sa babe snilo"?



"Sedím na konári a je mi dobre" si videl? ... keď sa tam mladá komunistka Deana Horváthová rozhorčovala nad Bolkom Polívkom, keď perníkovej buste Stalina odlomil ucho a ochutnal ho. ... jej odpovedal. "To nič, takých narobíme." NO a tak nejako je aj s takými mapkami.


Naposledy upravil laco dňa 27.08.2014 - 15:12:55, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2014 - 15:07:52
00
samozrejme,že gen. Šedivý má triezvy názor ako bývalý vojak.čo sa týka toho urajinou údajne zničeného konvoja napísal presne to čo som tu písal pred pár dňami.
ale neboj Laco tento rozhovor určite nečítal ani tvoj truhlík Schutz či ***** takže to svoje od nich určite dostaneš.
27.08.2014 - 15:12:36
00
Môj kamarát Laci Turlík z Prešova by ti na to kedysi povedal: "Baba ci bula truhlík!" No vidíš. A teraz má dcéru v "zapredanej" Markíze.

... inak, vidím, že si odborník na gen. Šedivého, ... a pritom som presvedčený, že to meno si prvýkrát videl, keď si klikol na ten článok.
27.08.2014 - 15:15:16
00
"Sedím na konári a je mi dobre" si videl? ... keď sa tam mladá komunistka Deana Horváthová rozhorčovala nad Bolkom Polívkom, keď perníkovej buste Stalina odlomil ucho a ochutnal ho. ... jej odpovedal. "To nič, takých narobíme." NO a tak nejako je aj s takými mapkami.

Verím tomu,že mi odpovie na moju otazku niekto objektivnejší,pretože Ty nehľadáš pravdu,už si zmanipulovaný,vážne je tu niekto,kto hľada skutočnú pravdu?
27.08.2014 - 15:20:43
00
Veď daj nejaké linky kde to čo pises tvrdia
27.08.2014 - 15:26:23
00
Lacko ja tej tvojej regionálnej reči moc neprichádzam na chuť.
čo sa týka gen.Šedivého tak ho sledujem dosť dlho a hlavne od doby keď už nie je v armáde sa pomerne slobodne vyjadruje.
27.08.2014 - 15:28:45
00
wilier56Ale no taák! Toto ti neberiem. Storočia platí, že zmanipulovať sa skôr dajú neskúsené decká a nie ľudia v rokoch, so životnými skúsenosťami a s vyšším vzdelaním. Stačí si všimnúť rôzne revolúcie v rámci histórie. Všade zneužitá a zmanipulovaná mládež a študenti. Pozri si napríklad takú "kultúrnu revolúciu v Číne", čo tam študentská mládež vystrájala.

Ešte k tomu veku a názorom na politiku. Mám presne takého istého syna, ako si ty. Máme takmer navlas podobné politické názory, pritom tiež chodí aj na "všelijaké" stránky na nete. Vytvoril si taký istý názor, ako mám ja. Dokonca číta aj ten "zapredaný" časopis Týždeň, ako ja. A chodí tam aj do diskusií (narozdiel odo mňa). Dokonca v rámci diskusie o kauze Cervanová zaujal Martina Mojžiša (ten z Týždňa a Pod lampou), že keď bol Mojžiš v Košiciach, pozval ho na obed. Vtedy akurát skončil právo. Teda syn, nie Mojžiš (ten je fyzik).

Prečo to spomínam. Lebo ste obaja rovnako mladí. Porovnávajme rovnako mladých, keď už mňa "diskriminuješ" ( :) ) pre vek. A otázka je, ktorýže z tých dvoch mladých je zmanipulovaný? Ty budeš tvrdiť, že samozrejme, že zmanipulovaný je môj syn, tvoj rovesník.

triki Nejaký si nesvoj, keď už začínaš oslovovať zdrobnelinami. K tomu sa v takých situáciách uchyľujú neistí ľudia v snahe aspoň tak získať nad protivníkom prevahu.

andrej25 linky nevzdelávajú
27.08.2014 - 15:38:49
00
ved tresnut sa da hocico, na je tu expertov dost, podopriet svoje tvrdenie niecim je uz tazsie - to by sa mohlo lahko obratit.....
vskutocnosti som len chcel vediet ktore su to "oficialné Slovenské media" :D
27.08.2014 - 15:57:18
00
Prosím Vás,pomôžte mi sa v tom vyznať,oficialné Slovenské media píšu,že ...


Prečo sa pýtaš mňa? Ja som nič také ako "oficialné Slovenské media" nespomínal. Opýtaj sa wilier56, on ich spomínal, že ktoré to sú.

Čítam skoro všetky významnejšie denníky, ale toto som nikde takto nečítal. ...


...a ako ti mám dať link na niečo, čo som nečítal? Alebo sa to dá? :D
27.08.2014 - 16:02:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up