plyn zdražel o 150% a to ich ešte len čaká zima.Až teraz zistia ako chutia plody revolúcie.Achmetov v Londýne určite mrznúť nebude.
20.08.2014 - 16:52:59
00
... ty sa z toho hádam naozaj tešíš.
20.08.2014 - 17:39:50
00
Neonacistický Pravý sektor sa prednedávnom dostal do konfliktu s vedením Ukrajiny, ktorému sa nepáčilo že toto extrémistické hnutie na východe štátu bojuje nezávisle od vlády. Neskôr prebehli razie, pri ktorých boli zatknutí viacerí členovia tohto hnutia. Pravý sektor v reakcii na to požiadal o vykonanie kádrových čistiek na ministerstve vnútra a prepustenie zatknutých. Zároveň pohrozil ozbrojeným pochodom na Kyjev.
http://czech.ruvr.ru/news/2014_08_17/Pravy-sektor-pohrozil-Porosenkovi-ozbrojenym-pochodem-na-Kyjev-0872/
Ten sa napokon nerealizoval, lebo „kyjevská vláda čiastočne splnila ich požiadavky“.
http://czech.ruvr.ru/news/2014_08_17/Jaros-Pravy-sektor-nepujde-na-Kyjev-5281/
Vláda ustúpila. Čo už len môže byť lepší dôkaz toho, že na Ukrajine vládnu extrémisti?

Je smutné, koľko užitočných idiotov na Slovensku, týchto zločincov zabíjajúcich vlastné obyvateľstvo, podporuje. Popieranie zločinov kyjevskej chunty a vyvražďovanie obyvateľstva východu Ukrajiny, je rovnaké ako spochybňovanie zločinov nacizmu a popieranie holokaustu. Z právneho hľadiska nie, ale z morálneho áno.

Ľudia ktorí takto myslia, sú potenciálne nebezpeční, pretože oni sa pri posudzovaní takýchto vecí neriadia ideálmi, ale heslom kto chce s vlkmi byť, musí s nimi vyť. Keď odsudzujú holokaust, nerobia tak preto, lebo by si uvedomovali jeho nemorálnosť, ale preto, lebo sa to má. Preto tá nekonzistentnosť ich názorov – zločiny slovenských nacistov z Druhej svetovej vojny sa im bridia, ale zločiny kyjevskej chunty nie.

Takíto ľudia, v škole spravidla bifľoši a bonzáčikovia, ako v detstve robili maximum aby sa zalíškali učiteľom, tak aj v dospelosti robia všetko pre to, aby mali u autorít „dobré známky“. Sú to ovce, ktoré urobia to čo im povie autorita. Čoho sú schopné, je podložené výsledkami vedeckých experimentov:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Milgramov_experiment
http://sk.wikipedia.org/wiki/Stanfordsk%C3%BD_v%C3%A4zensk%C3%BD_experiment
Ak bude na Slovensku nastolený nejaký zločinecký režim, ktorý sa, dajme tomu, rozhodne istú časť obyvateľstva eliminovať, títo iniciatívni blbci to s úsmevom idiotov a čistým svedomím začnú realizovať.
20.08.2014 - 17:43:46
02
laco mne sú ukrajinci úplne ukradnutí,v jednom spolku ich určite nechcem,ďalšie znižovanie ceny práce vyvolá v iných štátoch len problémy.
Keď chce niekto začať vojnu,alebo revolúciu musí mať na ňu najprv čo..? peníze,peneži...
a oni nemajú nič ani teplú vodu.Táto vláda bude zas ako tá predošlá umelo držaná z vonku
až kým nedôjde ďalší majdan lebo plebs nebde mať čo do huby a to bude potom len vojna.
20.08.2014 - 17:59:28
00
Jj peniaze, zaujímavé je že protistrana si na ich nedostatok na rozdiel od krachujucej ukrajiny nesťažuje.
20.08.2014 - 18:09:06
00
andrej protistrana je defakto zbombardovana, vyplienena, zmasakrovana bez navratu obyvatelov a tebe vadia nejake financie? :)
ale ked im tak fandis asi sa ti paci ten rozkvet fasistickych organizacii. mne to teda vadi a v ziadnom pripade nechcem takych susedov vedla nasho statu. UA oligarchia sa trochu prepocitala a teraz to za kazdu cenu potrebuju akokolvek dotlacit do "vitazneho konca". kedze to zaslo az tak daleko a dojdu im financie alebo akokolvek to uz nepojde potlacit realne hrozi ze ruskojazycna cast UA to potiahne az na Kyjev.

youtube.com/watch?v=hsyQqFsXO74&t=0

20.08.2014 - 19:24:44
00
včera dávala ČT2 veľmi zaujímavý program ... hlavne pre mladšie ročníky ...
možno by sa niečomu priučili ... aj niektorí tunajší načervenalí "zanietenci"
o ich (červených medveďov) správaní a živote na okupovanom "spriatelenom" území
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10169692726-skryte-zlociny-osmasedesateho/408235100021002/


A ?
Začnem ti sem dávať dokumenty US demokracie ? By si sa zgrcal ...
Keď napíšeš A, treba doplniť aj B.
20.08.2014 - 20:20:36
01
matvej: asi ti nedochadzaju suvislosti, to ze nesmrdia grosom (napriek totalnemu rozkladu) asi znamena, ze ich niekto stedro dotuje - udrziava vojnu.
ja osobne sa necitim dobre ak je v susednom state obcianska vojna, to o fasistoch si nechaj pre propagandu. nie som sice politolog ale definiciu fasizmu si viem najst....
20.08.2014 - 20:26:39
00
breza_biela:
ani som to nedocital akonahle mi padol zrak na "uzitocnych idiotov". Toto oznacenie si tu uz vymenili obe strany navzajom, takze s tymto dieru do debaty nespravis.

Inak je fajn, ze nam tu Putinovi kamarati neustale davaju nahliadat do informacnej vojny, ktoru produkuje ich novodoba svata zem, ale tymi obskurnymi zdrojmi treba uz trochu setrit lebo zacinaju devalvovat.

Mile je, ze ty si odkazany na svoju dlhu, nudnu, vpodstate necitatelnu pseudo-vedecku zlataninu (a nefungujucu generalizaciu), pricom teba sameho dokonale vystihne jeden obrazok tuna vyssie od Laca z 09:58:29.
20.08.2014 - 20:29:41
00
andrej25.... súvislosti asi nedochádzajú tebe, ak by sa P.Sektor dostal k moci, potom by si čo napísal ? Alebo ti pripadajú ako humanitárna organizácia ? Zober si len ten posledný prípad vyhrážania sa vláde...
20.08.2014 - 20:30:56
00
ako by sa mal dostat k moci?
20.08.2014 - 20:33:59
00
To ja neviem kto všetko je za ním, len nerozumiem prečo vláda ustupuje ak by PS nemal žiadnu moc...
20.08.2014 - 20:36:07
00
... idem teda ANALYZOVAŤ.

... mne sú ukrajinci úplne ukradnutí,v jednom spolku ich určite nechcem,ďalšie znižovanie ceny práce vyvolá v iných štátoch len problémy ...


Z toho vyplýva, že si úplný sebec. Predstav si, že by v r. 1989 takto rozmýšľali napr. Rakúšania. Pritom to bolo naopak. Držali nám palce, púšťali nás cez hranice k nim, Helmut Zilk, vtedajší primátor Viedne dokonca chodil na naše mítingy na námestie SNP. Ak by už vtedy rozmýšľali ako ty, .... no, škoda hovoriť.

... Keď chce niekto začať vojnu,alebo revolúciu musí mať na ňu najprv čo..? peníze,peneži...
a oni nemajú nič ani teplú vodu...


triki, neviem koľkože máš ty rokov. Ja som koncom roku 1989, hneď po generálnom štrajku, už niekedy koncom novembra, bol členom akčného výboru VPN na Krajskom riaditeľstve Spojov v Košiciach. Ako svedka môžem uviesť Berca Paríška (otec mediálne známej Anety), on tam bol tiež. A takisto sme sa museli boriť s napádaním všelijakých *****, podobne ako je to aj dnes. Keby nám vtedy niekto povedal niečo také ako si napísal vyššie, ... no ani neviem, takto rozprávali iba staré komunistické nomenklatúrne kádre, ktoré stratili aj vlastný úsudok, alebo súdnosť, ak sa to viacej páči.
20.08.2014 - 21:02:36
00
... ešte k Breze - neskrývaj sa za Pravý sektor. Ten hrá marginálnu úlohu. (marginálna = okrajová) Áno, sú to hajzli a čo najskôr sa ich treba zbaviť. Pri každej revolúcii je riziko výskytu takýchto hajzlov. Ale koniec koncov, nemôžem si pomôcť, keď ťa tak tu čítam - aj ty sa mi vidíš ako taký NÁŠ pravý sektor, alebo skôr aj ultrapravý. Alebo po skutočnej analýze tvojich názorov dokonca ultraľavý? Ťažko povedať. Však medzi ultras nie je veľký rozdiel. Stačí iskierka a z pravého sa hneď stane ľavý, alebo naopak.
20.08.2014 - 21:11:56
01
A ?
Začnem ti sem dávať dokumenty US demokracie ? By si sa zgrcal ...
Keď napíšeš A, treba doplniť aj B.


tadeaš - ko
ja žijem v tejto krajine, udialo sa TO v tejto krajine ...
a ja som to dokonca zažil a pamatám si čo to z vtedy aj potom ....
a dokonca sa ma TO aj priamo dotklo ...
a hlavne nikto ma (ani doma) "vhodne nemasírova" ...
LEN TOĽKO ... na objasnenie ...
ale to, zdá sa TY nechceš a hlavne nedokážeš pochopiť ...
smutné ... ži ďalej vo svojom krásnom demokratickom "červenom" sne
20.08.2014 - 21:12:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up