To je pekné.

Ale ono zase za to, čo tu píšeš, veľa peňazí byť nemôže.

To je iba Tvoj subjektívny názor,ideme sa pozrieť na výsledky tých,ktorých Havloví snílkovia uctievajú -Irak,sice boli tám nejaké voľby,ale krajina v chaose,jednoducho Irak už neexistuje,Afganistan -aj tam boli sice voľby,ale len v okoli Kabulu a v zakladniach NATO,krajina v rozklade,Libya -totálny chaos,Syria -Assad je nadalej Prezidentom,sever kontrolujú kalifatnici,ktorých podporuje Váš zapad,Kosovo -Americký protektorát,kde sa veselo obchoduje s ľudskými organmi,Ukrajina -Krym je v rukách Ruska a zachranené ľudské životy,ak by bol v iných rukach,už Sevastopoľ by bol v ruinách
26.07.2014 - 20:37:57
01
Otazka pre vsetkych Putinofilov - preco Putin podporil a podporuje ucast USA v Afganistane? Ked je v Afganistane Obama, je to zlocined. Ked to podporuje Putin tak je nas najvacsi geroj. Logika? Bielobrezova logika... :D
26.07.2014 - 21:15:43
00
Príloha:
i-never-meant-to-start-a-war-putin-meme.jpg
i-never-meant-to-start-a-war-putin-meme.jpg 63.21 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2014 - 21:29:55
00
@baroncek, tá citácia, to, čo si mňa citoval vo svojom zatiaľ poslednom príspevku, to má aký súvis s tým, čo si za tým napísal?

Nepodceňuj nás. To mi pripadá, že vás školili v tom zmysle, že nevadí, aj keď to nedáva zmysel. Hlavné je - chrliť, chrliť, chrliť. To však platí iba na hlupákov.

Ešte nám povedz, kto ti poradil toho Rikolfa. Už som to tu aspoň 5-krát nadhodil a ty len mlčíš a mlčíš. Vôbec sa nebrániš. Kto mlčí, svedčí. To, čo si urobil s tým zriadením si druhej identity, tomu sa hovorí podvod. Nie je to seriózne voči ostatným účastníkom tohto fóra, a preto sa nesmieš čudovať, keď sa na teba budú pozerať tak, ako sa pozerajú.


Naposledy upravil laco dňa 26.07.2014 - 21:57:56, celkovo upravené 1 krát.

26.07.2014 - 21:46:00
00
Chod zaradom,o čom sme sa bavili a prideš na to,si sa stratil v teme,nevadi amaterom sa to stava
26.07.2014 - 21:57:48
00
Dobre. A s tým Rikolfom to ako bolo?
26.07.2014 - 21:59:08
00
:lol:
26.07.2014 - 22:08:27
00
Mne tu žiadný Rikolf nechybi,mne tu chybi Boledoo,lajkuje,ale prispevky žiadne nedava
26.07.2014 - 22:08:32
00
Jasné, že nechýba, keď už bol prezradený. Tak si ho musel vlastne z donútenia nahradiť vlastným nickom "baronček", ktorý si pôvodne nemal v úmysle špiniť. No ale čo už, zvykneš si. Ale sem tam by si niečo pod nickom Rikolf predsa len napísať mohol. Aby sme naň nezabudli.

Ale aspoň priložím skrínšoty na oživenie. Tie e-mailové adresy - podobnosť čisto náhodná?

... a takto nám po našom internetovom priestore vznikajú podobní diskutujúci zameraní na cielenú propagandu a organizovaní agentúrami cudzích štátov.

Prílohy:

baroncek.jpg
baroncek.jpg 336.67 KiB thumb_up0thumb_down

rikolf.jpg
rikolf.jpg 408.83 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2014 - 22:28:44
00
Pripomenul si mi 50 roky minuleho storočia,poručik v zálohe Urválek
26.07.2014 - 22:40:14
00
Toho si už spomínal. Niekde si to čítal a teraz to rád používaš. Pritom súvislosti ti unikajú. To by už aj Karol Bacílek lepšie vymyslel. Dúfam, že ho nepoznáš.

Ale dobre. To akože, keď niekto poukáže na podvod u nejakého člena diskusného fóra, ktorý si za účelom cielenej propagandy vytvorí na tomto fóre druhý nick a vystupuje ako nejaký iný človek, ... toho ty porovnávaš s nejakým boľševickým prokurátorským posluhovačom, ktorý bol riadený ruskými "poradcami" v 50-tych rokoch? V tom najhoršom období Československa? TO JE VEĽMI ŤAŽKO ZDRAVÝM ROZUMOM UCHOPITEĽNÉ!

Tu už naozaj niet, čo dodať. Máš ty vôbec nejakú osobnú integritu?
26.07.2014 - 22:54:35
00
hehe, som si hned spomenul na toho schizofrenickeho snowbordaka z b-ckoveho filmu Ski Patrol. Ale nase lesy potrebuju oboch, aj Rikolfa, aj baronceka. Chalani, vrate sa.

Prílohy:

ski-patrol-01.jpg
ski-patrol-01.jpg 58.63 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2014 - 23:27:18
00
Toho si už spomínal. Niekde si to čítal a teraz to rád používaš. Pritom súvislosti ti unikajú. To by už aj Karol Bacílek lepšie vymyslel. Dúfam, že ho nepoznáš.

Ale dobre. To akože, keď niekto poukáže na podvod u nejakého člena diskusného fóra, ktorý si za účelom cielenej propagandy vytvorí na tomto fóre druhý nick a vystupuje ako nejaký iný človek, ... toho ty porovnávaš s nejakým boľševickým prokurátorským posluhovačom, ktorý bol riadený ruskými "poradcami" v 50-tych rokoch? V tom najhoršom období Československa? TO JE VEĽMI ŤAŽKO ZDRAVÝM ROZUMOM UCHOPITEĽNÉ!

Tu už naozaj niet, čo dodať. Máš ty vôbec nejakú osobnú integritu?

Vážne,pripomináš mi Urvalka,ktorý všade videl nepriateľa,prečo Rikolf,jednoducho som sa po dlhej dobe odhlasil a zabudol som heslo,tak som si urobil nový učet,aké jednoduché,že,Ty náš Urválek
27.07.2014 - 00:00:15
00
hehe, som si hned spomenul na toho schizofrenickeho snowbordaka z b-ckoveho filmu Ski Patrol. Ale nase lesy potrebuju oboch, aj Rikolfa, aj baronceka. Chalani, vrate sa.


...He he..ten film mám stále ešte na VHS...
27.07.2014 - 00:08:56
00
Ha-ha -ha-ha. Bol si baroncek, zabudol si heslo, vytvoril si Rikolf, začal si prispievať výhradne do témy politika s proruským zameraním ... A potom, čo ďalej? Osvietilo ťa? Spomenul si si na heslo? A zase pokračuješ ako baroncek?

A to ti toľko trvalo, kým si si takú výhovorku vymyslel? Alebo si dostal od niekoho súkromnú správu s radou, "že takto to vysvetli"?

Toto ti má kto uveriť? Si myslíš, že všetci sú debili?

... Ešte poznámka k tomu Urválkovi, Urválek nevidel nepriateľa, nebol ten kto rozhodoval o tom, kto je nepriateľ. Urválek iba vykonával rozkazy. Patril k tým "užitočným idiotom". O definícii takých ľudí sa niečo spomínalo už vyšš
šie.


Naposledy upravil laco dňa 27.07.2014 - 00:13:25, celkovo upravené 1 krát.

27.07.2014 - 00:09:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up