Príloha:
ukrainememes1.jpg
ukrainememes1.jpg 81.04 KiB thumb_up0thumb_down

25.07.2014 - 19:08:01
00
presne ako pisem, ziadna odpoved nebude dost dobra. A tvoja reakcia bude vzdy predvidatelna: jednostranny odsudok, potom predstieranie objektivneho odstupu, a o chvilu zas jednostranny odsudok, a tak kolom-dokola. Prestat j*bat rakety z obyvaciek, skol a nemocnic na izraelske civilne oblasti a okamzity mier proste NENI riesenie ani pre mohamedanov, ani pre teba. Izraelci maju iba JEDINU mierotvornu prilezitost: zoradit sa do zastupu, zadrzat dych a vpochodovat na dno oceana. Idealne bez vyzbroje lebo ta sa este bude hodit rodiacemu sa kalifatu.

Kto ten rodiací kalifat podporoval? Kto daval zbrane Syrským ozbrojencom?Kto zapričinil chaos v Iraku a v Libyi? Izrael musi vratiť to,čo okupuje,štat,ktorý má okolo seba utečenecké tábory,nemôže existovať normálne,Rabin to chcel konečne vyriešiť,tak ho sionistickí teroristi odstránili,to je môj posledný príspevok na tuto tému,už viac sa k tomu vyjadrovať nebudem
25.07.2014 - 19:11:18
00
... a mne sa aj tak najviac páčili Moše Dajan a Golda Meirová. Moše kvôli tej svojej pirátskej páske cez oko a Golda kvôli tomu, ako sa vysporiadala s tými palestínskymi hajzlami, čo vraždili na Mníchovskej olympiáde. To som mal vtedy nejakých 11 až 12 rokov a čítal som Foglara.

... čítal si Foglara?
25.07.2014 - 19:45:58
00
Otvorený list bojovníka proti komunizmu, Adama Michnika (nájdi si na Wikipédii). Skrátené.

Pokrytectvo, hlúposť a mlčanie intelektuálnej elity, umelcov, vedcov a médií voči nastupujúcim nacistickým a stalinistickým režimom ostane vždy smutnou pamäťou 20. storočia. Zatvorenie očí nad anexiou Rakúska, Československa a pobaltských krajín navždy ostane hanbou Európy.

Nik nehovoril tak krásne o mieri a medzinárodnom práve ako Hitler a Stalin; a nikto nespáchal toľko zločinov ako títo diktátori.

Dnes Európa mlčí o agresívnej imperialistickej politike prezidenta Ruskej federácie Vladimira Putina. Západ ticho toleruje jeho politiku, ktorá porušuje suverenitu iných krajín: Moldavska, Lotyšska, Gruzínska a – na prvom mieste – Ukrajiny.

Preto my – intelektuáli, novinári, vedci – máme povinnosť byť ostražití ako kapitulské husi. Nesmieme podľahnúť starej ilúzii; nesmieme akceptovať náš pohodlný konformizmus. Máme povinnosť rozprávať jasne a empaticky.

Putina nesmieme stotožňovať s ruským národom, tak ako sme ho nestotožňovali s Brežnevom, keď začal vojnu v Afganistane. Vtedy to bol Andrej Sacharov, odvážny disident a pravdivý hlas Ruska. Neskôr to v dume nazval hanebná vojna.

Súčasná vojna s Ukrajinou, ktorá sa začala anexiou Krymu a pokračuje provokáciami na východe krajiny, je ohavná, tragická a nebezpečná.

Politika ústupkov nevedie nikam. Putin nie je politik európskeho typu. Sú tu hrozivé náznaky, že otvoril Pandorinu skrinku. Plnú avanturistov a šovinistov na krvavej ceste na Ukrajinu. Vyzbrojovanie týchto banditov vyspelou vojenskou technikou je zločin.

Preto vyzývame lídrov krajín Európskej únie, aby zastavili agresívnu politiku prezidenta Putina. Jeho nezaujímajú slabí a zbabelí oponenti. Zjavne tak vidí krajiny Európskej únie: len rozprávajú. Kým Kremeľ prekračuje ďalšie a ďalšie červené línie.

Putin stále dodáva zbrane a militantov na východnú Ukrajinu. Naďalej hromadí svoje jednotky na hraniciach.

Možno sa o budúcnosti Európy rozhoduje dnes na východe Ukrajiny. Solidarita proti Putinovi je skutočnou odpoveďou na ukrajinskú krízu.

Adam Michnik
25.07.2014 - 21:57:36
00
Intelektuály,novinári,vedci a Havloví snílkovia budú stražiť demokraciu a mladí chlapci z chudobnejších rodín na Ukrajine budú za túto demokraciu bojovať a niektorí hniť v zemi http://www.diskusneforum.sk/69667/matka-ukrajinskeho-vojaka-protestu-odvodum-mahala-chernivtsi
25.07.2014 - 22:41:47
00
Takzvaná demokraticka cenzúra pracuje naplno,dám niečo podobné http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zpravy-z-Ukrajiny-ktere-v-Cechach-nezname-Zasadni-vyjadreni-premiera-skrty-privatizace-a-zoufale-matky-vojaku-327272
25.07.2014 - 22:54:45
00
Baroncek, si jeden z mala, neviem ci nie jediny z tych proruskych snilkov (nechytajte ma za slova - neviem na rychlo ako pomenovat tu skupinu), o ktorom som vedel aj pred vypuknutim tejto temy a dodnes sa mi pacia tvoje aktivity v oblasti Levocskych vrchov. O niektorych clenoch spomenutej skupiny sa domnievam, ze mozno ani nesedeli na biku. Levocske vrchy su nechutne blizko k hranici Ukrajiny. Ukrajiny, ktora nas deli od Ruska. Ani zdaleka si nemyslim, ze je bezchybna ale cynicky sa tesim, ze medzi nami a Ruskom je. Uprimne ti prajem aby si sa nedozil vlastnej skusenosti s Ruskom. Skus si najst v okoli niekoho, kto za tych vyse 40 rokov ruskej okupacie (nemylim sa) aj do 68 roku sme si bez suhlasu Moskvy ani neprdli, teda skus najst niekoho kto tu skusenost mal. A hlavne nenechaj sa pobluznit slovami o tom, ze sa Rusko zmenilo. Dnesne Rusko je Putin a Putin je dietatom KGB a KGB reprezentovalo vsetko zlo co odtial prichadzalo.

BTW Prijimam tvoj (ak sa nemylim) navrh a ak mi vyjde tento rok urobit si turu okolo vas, tak sa rad s tebou stretnem. Sero za chrbtom a svetlo monitora pred sebou casto splodi slova, ktore clovek cloveku z oci do oci nepovie.
25.07.2014 - 22:59:01
00
To,že kritizujem vojnu,zabijanie a vojnovu propagandu,neznamena,že som priaznivcom Putina,Rusko -to je aj Puškin,Tolstoj a iní dobrí ale aj zlí ľudia,presne,ako všade na svete
25.07.2014 - 23:06:21
00
Prijimam tvoj (ak sa nemylim) navrh a ak mi vyjde tento rok urobit si turu okolo vas, tak sa rad s tebou stretnem. Sero za chrbtom a svetlo monitora pred sebou casto splodi slova, ktore clovek cloveku z oci do oci nepovie.


Však aj ja by som sa pripojil. Ale musel by sľúbiť, že nás nebude kŕmiť bludmi z takých pofidérnych zdrojov ako doteraz.

To,že kritizujem vojnu,zabijanie a vojnovu propagandu,neznamena,že som priaznivcom Putina ...


Takže keď nie si priaznivcom Putina, tak to znamená, že si jeho odporcom alebo ti je ľahostajný.

... nebyť Putina, tento konflikt neexistuje, ani táto vojna a zabíjanie. Ibaže Putin - veľký pes - si chráni "svoje" teritórium. Aj napriek tomu, že jeho nie je.
25.07.2014 - 23:09:15
00
Začalo to Majdanom,ktorý sa nedištancoval od Ukrajinských nacionalistov a potom došlo k masakru v Odese a nakoniec sa zobudil Ruský medved,ten tak skoro spať nepôjde,zima je daleko,vidím,očakavám Vás v Levočských vrchoch,kde mimochodom sa skryvali Banderovskí zločinci
26.07.2014 - 00:40:17
00
Novaya Gazeta is a Russian liberal opposition newspaper well known in its country for its critical and investigative coverage of Russian political and social affairs. Four Novaya Gazeta journalists, including Yury Shchekochikhin and Anna Politkovskaya, have been murdered since 2001. (wiki)

Prílohy:

original-582x800.jpg
original-582x800.jpg 112.31 KiB thumb_up0thumb_down

26.07.2014 - 01:32:22
00
Nezverejnene video, zdecimovana 72. brigada UK pri Zelenopoli

youtube.com/watch?v=7XM7yV18kto&t=0


vela z nich neostalo
http://colonelcassad.livejournal.com/1693371.html#cutid1
25.7. Zvyšky 79. aeromobilnej brigády

youtube.com/watch?v=Z4bgpmsoqeY&t=0



Protesty na Bukovine proti mobilizacii - "Nech tam idú bojovať tí, čo kričali na Majdane!" Chlapcom sa nechce ist zomierat za majdanistov, preco asi?

youtube.com/watch?v=1mcFtjhIu5I&t=0


youtube.com/watch?v=p3J-v-fr4Y0&t=0

26.07.2014 - 02:51:50
00
Ani slovenské matky by nechceli pustiť svojich synov bojovať na Žitný ostrov proti Maďarom, proti "Komárňanskej republike", kde by tomu vládli po zuby ozbrojené maďarské gardy.

Ako by tu na fóre vyzeral taký prispievateľ, ktorý by napísal, že Slováci si za to môžu vlastne sami, načo išiel Fico do vlády s nacionalistami, ktorí vyzývajú "do tankoch", načo prijímali ten idiotský jazykový zákon a potom to ešte priklincovali tým štátnym občianstvom.

Je to analógia. A pritom by ten prispievateľ tu vyzeral ako idiot a všetci by ho odtiaľ hnali.
26.07.2014 - 10:22:27
01
http://www.sme.sk/c/7303023/prochazka-zhananie-penazi-vlastnou-hlavou-ficovi-viem-odpustit.html

tak po tomto rozhovore mam pocit ze vsetci su blazni, len ja som lietadlo...

+ :)
http://www.independent.co.uk/sport/commonwealth-games/malaysian-cyclist-could-face-disciplinary-action-after-save-gaza-gloves-protest-9627907.html


Naposledy upravil matt dňa 26.07.2014 - 11:36:29, celkovo upravené 1 krát.

26.07.2014 - 11:22:13
00
"Ja som politicky nahý, o mne ľudia vedia všetko" (Fico, 2014)
"O mne viete za tento rok úplne všetko" (Prochazka, 2014)
26.07.2014 - 11:36:16
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up