ake dovidenia? pekne by som odmietol zaplatit pokutu na mieste..nech sa to dalej presetruje....
25.07.2014 - 21:05:20
00
Zadrzali by mu vodicak a vydali by mu ho az po zaplateni pokuty. Mohol by dat ale vec presetrit na DI.
25.07.2014 - 21:07:25
00
Presne tak, nemal by som vodičák a spravodlivosti by som sa ajtak nedomohol, auto nemá takú hodnotu že by sa mi to oplatilo tak som to riešil takto, škoda len že vinníkom uznali podľa zákona mňa napriek tomu že on si vinu plne priznal pred policajtom, ja som mal predvídať.
25.07.2014 - 21:09:30
00
Predvídať že sa ti niekto surovo pichne pred auto a dupne na brzdu sa logicky nedá.. Ja by som sa každopádne len tak ľahko odfajčiť nenechal. Treba mať číslo na inšpekciu minv a danú situáciu riešiť na mieste. Robil by som to hlavne vtedy pokiaľ auto nemá HP ale iba zákonnú.. Vtedy to má význam nakoľko ťa nesprávnym vyjadrením pripravia o náhradu za škodu.
25.07.2014 - 21:15:22
00
ten chlap ma bohate skusenosti so sofermi..uf

youtube.com/watch?v=Hs-sqhOI9hY&t=0

25.07.2014 - 21:17:21
00
Nikto by mi nepotvrdill že on je vinník aj keď sa sám priznal, je to v prdeli proste, auto malo hodnotu pred havarkou max 1000€ tak neriešim, z ďalšej výplaty asi poriešim náhradu.
25.07.2014 - 21:19:02
00
randy LOL tie vreskoty :D
25.07.2014 - 21:21:23
00
http://www.themoscowtimes.com/article/504077.html
25.07.2014 - 21:43:07
00
Dosť brutálna zbierka videí. Ľudia sú stále viac drzejší a hlúpejší. Čím to je? Vyplachovacími správami v telke? Ečkami? Či premnožením?
25.07.2014 - 21:47:28
00
dajpokoj79 auc...zlomene rebra, prepichnute pluca... nic prijemne. A sofer dostal padaka po zverejneni videa.

inac... daj to do [you tube][/yout ube] (bez medzier) a na koniec uri daj t=1m40s namiesto toho casu, nech sa to lepsie pozera


No tak do takéhoto štádia som sa ešte nedostal :-D v tomto som blonďák :-D
25.07.2014 - 22:24:01
00
ten chlap ma bohate skusenosti so sofermi..uf

youtube.com/watch?v=Hs-sqhOI9hY&t=0



Posledny je naj. Po obcasnom jazdeni do prace v Ba mi to vsetko uz ale prijde take nejake bezne. Nie je nic lepsie ako zapierat sa rukou o dodavku a dufat aby ma uz ani o kusok viac nevytlacila do zabradlia/obruvnika. Najlepsie asi jazdit stredom cesty - neotvoria sa mi do cesty dvere, nedostanem sa do uzkej medzierky medzi kamion a autobus, skor si ma vodici vsimnu a daju mi prednost pri vyparkovavani ci vychadzani na hlavnu, snad ani to predbehnutie a okamzite zabocenie doprava by nebolo az take caste. Obcas sa uz fakt citim podradnejsie ako nejaky vymol na ceste - auto ma tesne lizne, pricom ma miesta dost, a hned predomnou oblukom obide mensiu nerovnost ci odpad pri krajnici.
25.07.2014 - 22:39:16
00
veru, mne v poslednom case nejako casto robia vodici to, ze predbiehaju stojaci bus, alebo pomaly traktor, prave vtedy ked som uz skoro pri nich. stalo sa mi to za posledny tyzden v rakusku, dalej tu v meste, a samozrejme aj na devinskej ceste.
mozno by som mal jazdit viac v pruhu, ale neviem ci by to potom neskoncilo so mnou horsie.
ked sa raz naseriem, tak budem jazdit so silnymi blikackami zapnutymi aj cez den. ale myslim to tak ze naozaj so silnymi - aspon 500 lumen a strobo. snad ma potom hajzli nebudu ignorovat
25.07.2014 - 22:49:22
01
Veď to ja viem, on si chybu aj sám priznal pred policajtom ale policajt čo videl? Zadné auto narazilo do predného= nedodržanie bezpečnej vzdialenosti, fúkať, 50 €pokuta dovidenia.


Táto policajná logika je neskutočná. Podľa nich je vinný iba ten, kto má nabúraný predok. To keď by na križovatke namiesto jednotky zaradil spiatočku a nacúval by do teba, tak aj vtedy by si asi bol vinný ty, lebo si nenechal dostatočný odstup za pred tebou stojacím autom.
25.07.2014 - 23:41:16
00
JOLI to som uz niekde pocul, ale v afrike. Ak mas rozbity predok, tak si vinny - preto treba mat trubkovy naraznik, aby nebolo vidiet naraz :)))
26.07.2014 - 00:02:39
00
Pustim nohu z plynu a sledujem, co robi ta osoba. Ak spravi nieco hlupe, tak brzdim :) Ci je lepsie pridat, aby som to mal co najskor za sebou? :P

nj ja nohu na plyne nemám, tempomat to istí.. ale borec na videu spomaloval.. lepšie je pre mňa nezmatkovať ale plynule obísť, až keď sa deje niečo nezvyčajné výraznejšie reagovať..

Ja som dnes nabúral, z pravého pruhu do ľavého( v ktorom som šiel ja) sa mi tesne pred nosom pichol mercedes, prešiel 10m a naraz zastal na mieste na ZELENEJ pred križovatkou, samozrejme som nemal šancu dobrzdiť rozbil som si auto a ja som vinník. :y:

no ale doslovne vzaté si tú vzdialenosť nedodržal bohužial.. pichol sa pred teba t.j. musel mať rýchlosť min. ako ty, prešiel 10m t.j. mal rýchlosť ako ty alebo UŽ brzdil.. no bol regulerne pred tebou a tu už to chcelo predvídať a ubrať si na odstup.. keby sa ti tam pichol a v tom ho naberieš zboku tak by to bolo o inom..

podobné niečo vyrobil kolega, zle odbáčal ale v poslednom momente sa zbadal a strhol so naspäť na hlavnú, ujco za ním sa zlakol dupol na brzdu a do neho ťukol ho kamión.. kolega sa priznal že on zazmätkoval keď zle odbáčal ale na vine je kamionista lebo podla vyjadrenia policajta "ten pred vami si može na ceste robiť v podstate čo chce, vy musíte dodržiavať takú vzdialenosť aby ste dobrzdili" (takže ČR policajti to berú rovnako)


inak fajn príklad prečo či dávať bacha v BUS pruhoch.. akurát dosť nešťastne to tam ale majú poriešené :tmi: cyklo pruh vedla bus pruhu ale za križovatkou už bez neho a cyklista sa nemá kam upratať |(
aj keď autobusár to poznať musel a mám pocit že podcenil rýchlosť cyklistu a chcel ho predbehnúť ešte v križovatke :n:
26.07.2014 - 06:18:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up