dopravne predpisy v Rusku ? :D
24.07.2014 - 18:46:31
01
CraObs ved vidi, ze je pred nim nejaka prekazka, tak snad nenapali do nej, ale spomali. Chlap vobec nespomalil, len ich hned zacal obchadzat....

načo spomalovať? miesta tam mal dosť, výhlad dostatočný, kludne by ich obišiel (tak ako zamýšlal) bez toho aby ich čo i len trošku ohrozil! keby sa teda nerozhodli dať to krížom.. to keby som mal pri každej "veci" pri krajnici zakaždým spomalovať bez ohladu na situáciu tak sa nikam nedostanem.. a koledujem si o pusu na zadok od niekoho..
25.07.2014 - 06:22:48
03
PÁN policajt

youtube.com/watch?v=ap9_jxEr_JA&t=0

25.07.2014 - 09:05:15
00
načo spomalovať? miesta tam mal dosť, výhlad dostatočný, kludne by ich obišiel (tak ako zamýšlal) bez toho aby ich čo i len trošku ohrozil! keby sa teda nerozhodli dať to krížom.. to keby som mal pri každej "veci" pri krajnici zakaždým spomalovať bez ohladu na situáciu tak sa nikam nedostanem.. a koledujem si o pusu na zadok od niekoho..


Ale mal by si ;-) Cestná doprava je suverénne najnebezpečnejšia. Odporúčam poštudovať reakčné časy, brzdné dráhy a popozerať fakty z vyšetrovania dopravných nehôd. Je to škola života/smrti na cestách. ;-) Keď sa ponáhľaš, kúp si vrtuľník.

Tá pusa na zadok od niekoho je opäť neprimeraná jazda, nedodržanie bezpečného odstupu a dnes stále častejšia. Všetci sa totiž strááášne ponáhľajú do hrobu.

...stačili mi dva semestre súdneho inžinierstva s Kasanickým. Veľa nehôd je práve preto, že "to stihnem", "to dám", "je tam dosť miesta", "načo spomaliť, veď to zvládnem". A mŕtve rodiny či deti sa takému vodičovi "rady" poďakujú. Zväčša len kvôli pár sekundám, kvôli miernemu spomaleniu a často kvôli nevenovaniu sa šoférovaniu (telefón, cigarety) alebo dnes stále častejšie "nezavadzaj, idem JA!".
25.07.2014 - 10:54:46
05
ja sa neponáhlam a neriskujem :) len proste na prázdnej ceste s "objektom" na krajnici (či už chodec alebo cyklista) nevidím fakt dovod spomalovať.. obídem ho vedlajším prázdnym pruhom obrovským oblúkom bez ohrozenia..
to čo spravil ten cyklista je nepredvídatelná udalosť typu srnka vyskočená z pola, to už proste neubrzdíš.. a že vodič reagoval a mal prehlad svedčí to ako to skončilo..
25.07.2014 - 11:18:10
00
Lord Klaymen FRI?

CraObs Ked vidim, ze je na ceste dieta alebo niekto v protismere, tak spomalim - nikdy nevies, co moze spravit. Hlavne ak ta nezaregistruje...
25.07.2014 - 13:09:22
01
Takze Ty vlastne sustavne jazdis po Bratislave rychlostou 20 km/h, lebo ved vzdy tu ide nieco v protismere... A mal by si spomalit aj ak ides okolo stlpu verejneho osvetlenia, alebo billboardu a pod. Ved co ak spadne na cestu? Nikdy nevies...

Ten vodic siel podla mna uplne normalne a nic neporusil. A zareagoval vynikajuco.
25.07.2014 - 13:18:34
04
ale no.. cyklisti sli v protismere a nesli po krajnici, tak by som pribrzdil.. on nemal ani snahu :)
25.07.2014 - 14:13:20
00
ja sa neponáhlam a neriskujem :) len proste na prázdnej ceste s "objektom" na krajnici (či už chodec alebo cyklista) nevidím fakt dovod spomalovať.. obídem ho vedlajším prázdnym pruhom obrovským oblúkom bez ohrozenia..
to čo spravil ten cyklista je nepredvídatelná udalosť typu srnka vyskočená z pola, to už proste neubrzdíš.. a že vodič reagoval a mal prehlad svedčí to ako to skončilo..


Asi si videl málo " rozmrdaných" ľudí , ktorí skončili preto že ich sundal expert ako ty... veď na kok...t spomaľovať kvôli dieťatu alebo cyklistovi, veď zakalím okolo neho predpisovou 90 a mám pravdu aj keď ho zrolujem...Srnka ako prekážka , kt. vyskočí z pola je jedna vec a druhá vec je cyklista alebo dieťa, ktoré nemá ešte skúsenosti a jeho správanie je často nepredvídateľné... Ja osobne z úcty k ľudskému životu radšej pribrzdím ako by som mal do konca môjho života nosiť kvietky na hrobček pri ceste..PS : A vodič mal hovno a nie prehľad na ceste... Vyletel ako ***** z gatí , za horizont a tam dvaja ešte väčší čuráci ako on..Len zázrakom sa to neskončilo tragicky...


Naposledy upravil Ramon1 dňa 25.07.2014 - 14:55:37, celkovo upravené 1 krát.

25.07.2014 - 14:20:00
02
Specialne pre Ramona...

obídem ho vedlajším prázdnym pruhom obrovským oblúkom bez ohrozenia..
25.07.2014 - 14:21:28
01
pravidla cestnej premavky tu nie su pre srandu. nemali v protismere co robit a hlavne nie sa drbat mu do cesty ked to zapichli naspat do svojho pruhu. Je uplne jedno ako rychlo siel.
milujem aj v meste odbornikov co nemaju vodicak a len tak skacu bajkom z obrubnika ti pod koleso a do protismeru ani nepozru ci tam nieco ide. v mojich ociach si koleduju aby ich niekto zrazil.
25.07.2014 - 14:28:18
02
Specialne pre Ramona...


Vybral si opäť niečo z kontextu.. prosím už nič nevyberaj.. Ja som reagoval na to , nespomalí pred cyklistom , dieťatom a že keď nevidím za horizont alebo do zatáčky tak tam uberiem plyn. Každí si robte a jazdite ako chcete, ja spomaľujem pred cyklistom / aj mne je to príjemnejšie , keď to spravia iní vodiči a obiehajú ma menšou rýchlosťou/ a určite odporúčam spomaľovať pred dieťaťom na krajnici... Ináč mám fotku , nazval som ju -hlavička , dieťaťa pri ktorom vodič nepredvídal až tak moc...
25.07.2014 - 14:51:08
02
Ten sofer nesiel ani vynikajuco (akurat to mozno vcelku dobre vyriesil) ani dobre. Spravil presne tu chybu, preco vznikaju smrtelne nehody. Vola sa to aj predvidavost. Minimalne co mal spravit, bolo dat nohu z plynu .. ak by toho cloveka zrazil, riskoval by , ze ho sud obvini, ale to nie je vobec podstatne. Podstatne je prave potom, zit s tym. Ist rychlo na uzkej ceste a vidiet oproti , ze cyklisti idu v protismere je dostatocny dovod na to, aby clovek okamzite spomalil. Toto nebola ziadna nepredvidana udalost, rovnako ako je nutne cyklistu obchadzat s dostatocnym odstupom, nie ako minule kamion, pod ktoreho kolesa zletel 14 rocny chlapec. Ale niektori toto bohuzial pochopia bud az budu starsi, alebo ked sa im prihodi nieco podobne. Naprosto suhlasim s Ramon-om. Ludsky zivot je viac nez dostatocny dovod nato, aby clovek premyslal nad tym, ako jazdit.
25.07.2014 - 15:00:19
02
pravidla cestnej premavky tu nie su pre srandu. nemali v protismere co robit a hlavne nie sa drbat mu do cesty ked to zapichli naspat do svojho pruhu. Je uplne jedno ako rychlo siel.
milujem aj v meste odbornikov co nemaju vodicak a len tak skacu bajkom z obrubnika ti pod koleso a do protismeru ani nepozru ci tam nieco ide. v mojich ociach si koleduju aby ich niekto zrazil.

Cize patris presne medzi tych vodicov, ktori "vychovavaju". Niekto spravi chybu, tak ho naschval zrazis ? A potom co dalej, bude sa ti zdat, ze cyklista zdrzuje, tak ho "nakopnes" topankou ? OMG :tmi:
Ak by sa ti stalo, ze by si takto ako vodic z videa zabil tych dvoch, a sudny znalec by ti nameral len o 5km/h viac ako povolena rychlost, siel by si do basy, ty chytrak, tomu ver.
25.07.2014 - 15:04:49
02
Ito kiež by bolo viacej takých ako si ty...Jezus a CraObs asi máte pramálo odjazdené ak reakciu a predovšetkým štýl jazdy šoféra na videu obhajujete...PS diky , že si reagoval na príspevok od EGZE , "bo" už mám pocit , že je tu málo ľudí s triezvou mysľou.
25.07.2014 - 15:09:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up