Ide skor o to, ze to video nie je dokaz (sranda nie?) takze aj keby vsetci vedeli kto to je policia nic nemoze kym ho oni nenameraju.
16.07.2014 - 20:35:54
00
Otázne je, či je to video reálne...
16.07.2014 - 20:38:57
00
http://www.topky.sk/cl/100370/1411149/Mladik-prefrcal-na-BMW-dedinou-pri-Humennom-240-tkou--VIDEOM-sa-chvali-na-webe--uz-ho-maju- :D treba to dat na net no... ***** hlavy vypatlane
16.07.2014 - 20:43:38
00
Nuž keď je raz niekto "komerčný podnikateľ" :tmi:
A ten smiech v pozadí mi pripadal ako s veľmi zovretou prd-lou.
16.07.2014 - 22:28:37
01
1. Takychto frajerov, co si to hasia po okreskach viac ako 150 je vela. Ale len ti najblbsi sa s tym dokazu pochvalit na internete.
2. V niektorych autach clovek ani neciti, ze ide 200km za hodinu. Raz som pokusne isiel v noci po dialnici 180 km podla GPS a mal som pocit, ze to je len o trosku rychlejsie ako povolenych 130km. Niekedy si myslim, ze je stastim, ze taketo rychlosti rychlejsie vyprazdnuju nadrze, lebo inak by takto jazdili skoro vsetci. :-)
ps. tohto typka uz vraj vypatrali.
17.07.2014 - 07:35:03
01
trochu mi je smutno z toho.. na týpka asi čaká v budúcnosti nejaká situácia, kedy si tie veci uvedomí (ak to vôbec stihne v tej rýchlosti), tak to zvyčajne býva...
17.07.2014 - 09:41:27
00
podla názvu videa to tam sám asi nedal..
a toto už snáď ani nie je na pokutu ale na trestné stíhanie za verejné ohrozovanie!
17.07.2014 - 09:45:41
03
Inak, vsimajte si, kolko vodicov pocas soferovania pise SMS, pozeraju FB alebo proste len nieco vytukavaju na telefonoch. A pocul som, ze niektori kamionisti maju dokonca na palubovke pusteny NB a pozeraju film pocas jazdy.
17.07.2014 - 14:12:23
00
Smutné...
http://www.cas.sk/clanok/287675/cyklistu-rasta-14-po-kolizii-s-kamaratom-preslo-koleso-nakladiaka.html/?utm_source=cas.sk&utm_medium=zona-hp&utm_content=box-%C4%8Das.sk-hp&utm_campaign=cross
17.07.2014 - 20:31:32
00
Keby ten kamionista obiehal tú skupinu v ľavom jazdnom pruhu a nie ich iba lízal, tak chalan by sa iba otrieskal o asfalt. Hlavne na takejto ceste I. triedy, ktorá šírkovo pripomína snáď iba priemernú II. triedu. A ani by som sa nečudoval, že ich obiehal v momente, keď mu išlo aj auto oproti.
17.07.2014 - 23:12:38
00
Inak, vsimajte si, kolko vodicov pocas soferovania pise SMS, pozeraju FB alebo proste len nieco vytukavaju na telefonoch. A pocul som, ze niektori kamionisti maju dokonca na palubovke pusteny NB a pozeraju film pocas jazdy.
Ešte keď som chodieval minulý rok od mamy električkou (občas), tak som si čakajúc na zastávke na Ružinovskej všímal vodičov... Dvaja z desiatich držali v ruke telefón, najčastejšie pri uchu. Ale zato 5 z 10 žien za volantom!!

No a keď som pred pár rokmi cestoval autobusom na lyžovačku do Francúzska, tak som kamionistu s laptopom na volante pri predbiehaní videl. Skoro som spadol zo sedadla. Potom mi to šofér autobusu vysvetlil - kamióny idú za sebou konštantnou rýchlosťou lebo predbiehať nemôžu, majú zapnutý adaptívny tempomat, ktorý udržuje konštantnú a bezpečnú vzdialenosť od predchádzajúceho auta a šofér musí len udržať auto v jazdnom pruhu. A popri tom jedným okom môže čítať noviny, alebo kukať do počítača...
17.07.2014 - 23:57:06
00
dnes ked som siel po ceste za Kitsee smerom na juh do Pamy, tak oproti siel traktor a za nim auto. a to sa rozhodlo predbiehat prave vtedy ked sme boli vsetci traja na jednej urovni. ja som fakt neveril ze to ten vodic spravi, a tak som si nevsimol ani SPZ, ci to bol rakusak alebo slovak. viem len ze to bol nejaky dedo. minul ma len o par centimetrov.
okrem toho som si vsimol, ze rakusaci maju teraz zatvu a vsade su traktory a kombajny, tak ako aj bordel na cestach aj cyklocestach - slama, hlina, kamienky. a par krat som videl ze ti traktoristi v tych malych obciach nebrzdia ani na krizovatke. asi sa spoliehaju na to, ze vsetci pocuju ich rachot.
takze davajte si pozor. tato blizka oblast Rakuska je silne polnohospodarska, a vacsina tych vodicov su zrejme jednoduchsi vidiecania, ktori si myslia ze na bajku sa da ist maximalne 15 km/h.
urcite to neberte tak, ze prekrocenim hranic sa zrazu ocitnete v bezpecnejsej krajine. vacsinou to tam v Rakusku sice plati, ale nie vzdy.
18.07.2014 - 00:43:14
00

Policajta by malo tiez zaujimat, co na takej ceste hladal kamion. Ci sa zase niekto nevyhybal mytu.
18.07.2014 - 06:44:34
00
Je to cesta I. triedy, takže nejaké obmedzenie pre kamióny tam pravdepodobne nie je. Vlastne je to hlavný ťah medzi Žilinou a Prievidzou. Cesta je dokonca spoplatnená mýtom, takže problém je jedine v štýle jazdy vodičov kamiónov na takýchto úzkych cestách a vôbec, že takáto cesta je v skupine medzi cestami I. triedy.
18.07.2014 - 09:07:55
00
..že kamionisti kukajú filmy? :tmi:

youtube.com/watch?v=QIJ4yROg7Ng&t=0

18.07.2014 - 14:16:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up