zapas BRA - NED nemohol dopadnut inak, ved brazilskej obrane da gol uz aj slepy (Daley Blind) :lol:
13.07.2014 - 12:59:09
03
boledo00

Ja si nekazím spomienky na MS vo futbale, ktorý mám mimochodom oveľa radšej než iné športy (o hokeji ani nehovorím :D ), ale som si na 100% istý, že keby sa do hry nejakým spôsobom zapojili aj ( zatiaľ neexistujúci ) videorozhodcovia, tak minimálne polovica zápasov by záverečným výsledkom dopadla úplne ináč, než dopadla a aj postupujúce (alebo vypadnuté) mužstvá by boli úplne iné než tieto. Je to na zamyslenie, ak mužstvo dostane rozhodujúci gól z odpískaného faulu, ktorý faul ani nebol......alebo rozhodca neodpíska penaltu za jasnú ruku v 16-tke, pretože ju nevidel. Na MS je niečo takéto neprípustné.

optimus

Ten faul za začiatku zápasu vyriešil rozhodca podľa môjho názoru vynikajúco. Mal dve možnosti :

1: buď sa bude kopať priamy kop spred 16-tky, ale brazílčan dostane červenú kartu (čo by po dvoch minútach hracieho času znamenalo pre Brazíliu koniec nádejí).......

2:.....alebo odpískať penaltu, dať žltú kartu , ponechať všetkých hráčov (bez červenej karty) a dať holandanom šancu na strelenie penaltového góla za trošku nezmyselný a drzý faul .


Okrem toho ze si trocha odporujes medzi prvou a druhou castou prispevku (nespravne rozhodnutia vs. spravnye rozhodnutie rozhodcu, lebo sa to tebe osobne tak paci aj ked je to v rozpore s pravidlami...), tak pises presne v tom duchu ako sa mi to zda zbytocne nahnevane a negativne. Nevidel som ziaden zapas v ktorom by rozhodcovia umyselne ci vyrazne nadrziavali jednemu teamu. Ano, videl som zapas kedy rozhodca ovplyvnil vysledok nepresnym rozhodnutim (napriklad prvy zapas Brazilie v Chorvatskom), napriek tomu si myslim ze postupovali muzstva v sulade s predvedenou hrou a posledne 4 tam boli v podstate zasluzene. Mozeme o detailoch polemizovat do nekonecne, ale naozaj ide o detaily? Nejde o to ze ucelom sportu je pobavit a zabudnut na starosti vsedneho dna? Tak si to uzivajte a oslavujte to co bolo na majstrovstvach pekne! (Mozno ze to aj vy tak vnimate, ibaze ked citam vase prispevky tak mam pocit uplne opacny ;-) )
13.07.2014 - 13:50:49
00
Prvá časť príspevku nemá so včerajším duelom absolútne nič spoločné. OK, chytáme sa za slovíčka a na to nemám náladu ;) . Teším sa na finále :y: .
13.07.2014 - 14:20:45
00
Ano winter78 bolo to také ,,šalamúnske rozhodnutie" ak by sa rozhodca striktne držal pravidiel,tak Thiago Silva by mal v 2.min. po zápase.Pripomínam, že som všetko písal s chladnou hlavou,len som z môjho pohľadu zhodnotil pozitíva a negatíva a žial tie negatíva u mňa prevažujú.Ale o.k,kašlime na to a dnes sa tešme o 21.00 na finále,pokial by bolo aspoň tak napínavé a aj čo sa týka počtu gólov,ako vo finále v Mexiku 1986(Argentína-Nemecko 3:2) tak by som neprotestoval,ale ja viac držím palce Nemcom.Dúfam,že ma taliansky rozhodca Rizzoli nesklame,želal som mu to finále,pretože všetky zápasy ktoré pískal,dal s prehľadom a myslím že FIFA mala ľahký výber...
13.07.2014 - 15:39:01
02
dobry vtip toto :D
http://aktualne.atlas.sk/video-obludna-fikcia-severna-korea-tvrdi-obyvatelom-ze-je-vo-finale-ms-v-brazilii/sport/futbal/?utm_source=aktualne02&utm_medium=centrum&utm_campaign=hp

chudaci ludia :( izolovani od vsetkeho a chudobni ako kostolne mysi
13.07.2014 - 19:43:03
00
ten posunuty zvuk! :swear: :swear:
13.07.2014 - 21:30:54
02
také šance čo tá Arg.predrbala :tmi:
13.07.2014 - 21:50:03
00
no slava
13.07.2014 - 23:25:16
02
chvalabohu to uz vsetko skoncilo: modelky domov!!!
14.07.2014 - 00:23:35
02


http://www.independent.co.uk/sport/football/worldcup/youtube-users-duped-by-spoof-news-broadcast-announcing-that-north-korea-had-made-the-world-cup-final-9602611.html
14.07.2014 - 08:04:26
00
mne sa najviac páčil berlínsky spravodajca ČT...na otázku ako prežívali fanúšikovia zápas odpovedal: "spočiatku prevládalo sklamanie, že zápas neprebieha tak ako s Brazíliou, ale potom už zavládla radosť, v predĺžení padli 2 góly..." :D tí v štúdiu sa museli pekne pučiť pri tom :D
14.07.2014 - 08:13:20
00
Najviac ma vedia pobaviť tie príspevky v rôznych fórach kde pisálkoiva stále hovoria ako "vyhral slabší" alebo "že to nebolo spravodlivé".Prosím vás akokoľvek je Messi dobrý a Nemci môžu byť niekomu nesympatický tak faktom je ,že Arg. nedokázala dať 240 minút žiadny gól a to v takej dôležitej fáze ako boli posledné dva zápasy MS.Takéto mužstvo jednoducho nemôže byť majstrom sveta...
14.07.2014 - 09:16:26
04
tak vyhrali nemci? nejak som to nesledoval ;)
14.07.2014 - 09:23:33
01
môžte si messiho obdivovať ako chcete ale faktom ostáva, že vyhral najlepší tím turnaja .. futbal nie je o jednotlivcoch ale o tíme
14.07.2014 - 09:44:43
02
presne nemecko mi spravilo radost a vsetci chlapci s bayernu :)
14.07.2014 - 10:36:52
00
keyboard_arrow_up