canopus - ano hradza je na cimpr-campr, ale to preto, lebo v prvom rade ma sluzit vodarom a nie cyklistom. je to len dobra vola od nich, ze ju mozeme pouzivat.
ty mas asi dobre zasoby, ked ti staci tak malo vody + pivo, na holom asfalte.. ja som cez den zdochynal a to som bol cely den v lese.
09.06.2014 - 22:12:16
00
kristova noho, co tam robili ludia z Dukly? :tmi: vsak to bola cyklojazda plna hobikov a obycajnych ludi.
09.06.2014 - 22:20:19
00
to bol asi B-tim, co sa nedostal na hlavne preteky :)
09.06.2014 - 22:23:34
00
nuz chlapci: aspon viem co je psycho trening po hradzi: uff :( .... som mal depky niekedy:....
iron.hide tak treningovo po rovine do gabcikova a spat sa to dalo v pohode: co som sledoval,co sme tam sli,kazdy z nas to tak asi mal ako ja...takze ziadne zasoby
dovo a to som nespomenul par inych jedincov,ze co tam robili,taka BETA majsterka slovenska na drahe je 1 z prikladov... ta bola medzi prvymi co sa tlacila a driapala dopredu,proste z par ludi mi tam stal rozum
presne ako pisal JOLI preco nejdu pretekat na riadne preteky...ale kdezeeeeee...


Naposledy upravil canopus dňa 09.06.2014 - 22:27:30, celkovo upravené 1 krát.

09.06.2014 - 22:26:23
00
naco prestavka? zobral som dve 700 ml flase a este tam sme dostali pollitrovku a v cieli pol litra - bohate stacilo :)

canopus ale zas ked si sa rozbehol, tak som mal tiez problem ta chytit :)) dobre su dupkal do pedalikov ;)

btw.. kde mame zaznam od chalan, ktory mal kameru na riaditkach? :)
09.06.2014 - 22:27:23
00
Ozaj.. a ten bez prilby, ktory sa s nami nahanal, bol kto?
09.06.2014 - 22:28:24
00
kua vidis: ked som stal este opity pri chalupke,aj som sa pozeral,ze ci sa mi to zda,alebo nie :D :D a bola to naozaj GO PRO....
randy mne staci zhodit z tej riti 15kg,co sa paci JOKOVI : tak vladali ste vsetci paradne: niekedy som mal chut to zabalit: s alkoholom v krvi sa zle taha:_ bleeee
stary pan bez prilby vladal dupat: ale len okrajovo:
gogo inac sorry za tu vlnku :P,nedopatrenim som spravil iny ukon ako som mal: i ked vzdy ked smajznem rukou stranou,tak tou stranou sa aj uberam pri striedani:toto neviem,ake je pravidlo striedania, skoro sme trepli na zem
inac,vpredu ked ste tahali,vzdy i ked ten vetrik bol len vanok mierny,ale bolo ho citit,by ste mali terezinovat presne opacne
09.06.2014 - 22:31:55
00
nuz aspon vidno ako sa potite vy a ako ja :), ja som mal 7 decku a 5 decku, do gabcikova som stiahol 7 decku a dal pivo, a cestou nazad stiahol obidve a dal pivo v cieli. nieco malo mi ostalo ale tak 2.5 litra tekutin bolo, a dosiel som o 3 kilo lahsi a hodne dehydrovany...

inac isiel som posledny, kedze som hned po starte chytil defekt a autobus som poslal dalej ze ho neskor dobehnem. dobehol som ich niekde 3-4km pred cunovom, pred busom sli tusim 2 babeny. pred nimi este zo 2-3ja a po hradzi hore siel ten stary pan na trojkolke. na obratke ani v cunove som nevidel ziadne masy cyklistov. nejaki tam boli ale z nasej akcie to molo byt tak 10-15 max. tak neviem kam sa vsetci podeli. jedine ze by nas na starte nebolo 400 :). dalej som siel po oficialnej trase az do blavy a nestretol som nikoho
09.06.2014 - 22:39:53
00
canopus, ist ozraty na rozpaleny asfalt nie je najlepsi napad. ked to robis casto, tak sa tes na kardiovaskularne problemy. okrem toho, malo pijes vodu, takze v spojeni s tym chlastom hrozia aj problemy s oblickami


Naposledy upravil iron.hide dňa 09.06.2014 - 22:43:45, celkovo upravené 1 krát.

09.06.2014 - 22:40:28
00
canopus tak zhod :) ber si priklad z capulo - on sa obcas aj prebehne :)

jo jo..vladal a bol trosku aj problem ho dobehnut :)) len kto to bol? :) kedy sa tam vlastne objavil? :)

gogo ach jaj.. pamatam si bike, pamatam si defekt... no ked tak pozeram na tvoju fotku, tak ako keby si tam ani nebol.. :) Uplne mam okno... asi som vypil vela iontaku :/
09.06.2014 - 22:41:52
00
iron.hide ee nebudu: nerobim to nikdy:iba ked su taketo akcie 2-3x do roka: inac vobec: a pijem kazdych 10-20 minut nonstop

randy s gogom sme vam tahali spicu vedla seba ked sa pripojili nejaki 2ja postarsi pankovia v Samorine...len nechapem,preco sme sa tak potrhali: vsak sa neslo nejake brutalne tempo,ci to len moja tucna rit nevladala?
zhod zhod: sa vam to povie: zmenova prevadzka je proti mne asi,ked sa nad tym zamyslim....ale postupne to ide dole,ked pozeram celorony tepovy priemer proti minulym rokom vs vaha
09.06.2014 - 22:49:27
00
canopus tak ja som si pekne tahal a stale niekto siel predomna, tak som sa postupne posuval dozadu. az neskor ma to prestalo bavit a zacal som sa tlacit dopredu ;) Iba raz som musel zastat, kedze mi prehadzka nejak divne hrkotala a az potom som zistil, ze som tukol do lavej paky, tak sa posunul presmyk do medzipolohy :D

nepravidelne stravovanie je zlo. ja mam tiez s tym problem..ked netrenujem, tak zeriem a hned mi vaha vyskoci na 64-65 kilo. Ked sa pekne hybem a vecer nezeriem, tak 61-62 :D
09.06.2014 - 22:57:56
00
Našiel som dve oficiálne čísla o počte štartujúcich - optimistické 240 a také normálne, 179 alebo 189 (z toho bolo 19 žien). Tomu druhému verím viac.
09.06.2014 - 23:21:43
00
JoKo - Nemyslel si namiesto canopusa mna?
Pokiaľ si išiel na červenom spešli a pri prezentácii si sa hlásil ako René (druhé meno som už zabudol), tak si to mohol byť aj ty...
09.06.2014 - 23:23:46
00
vidim, ze nielen ja mam problem s tym kto je kto. Panko s dresom Buducnost nadeji ma poziadal, aby som mu namazal opalovacim kremom jazvu na ruke. Som sa ho pytal, ze to ste vy, JoKo? Ze nie, ale pozna ho..
Takze tip na JoKa mi uz dva krat nevysiel.. :-)
To mohol byť Fero Letovanec, najstarší účastník, 72 rokov. Junáčkovia, čo z Vás bude, keď budete mať 72 rokov?
09.06.2014 - 23:25:45
00
keyboard_arrow_up