Hej hej mne robi problem displejova klavesnuca...bol som zvyknuty na qwerty HW klavesnicu z xperie...tuto musim ovela presnejsie tukat :( astro tak ale z mojej strany to bola skor nahoda....vytiahol som si najlahsiu temu staroveka literatura....a z gramatiky zase rozdelenie jazykov....z indoeuropskej jazykovej skupiny.....

len dve temy som vedel na 100%, tuto a este slovenska drama po roku 1945 :) plus tragediu madam bovary na ktorej som bol tento rok s priatelkou v snd :D:D chudak spoluziak co odpovedal pocas mojej pripravy o tom nevedel ani slovo...:( A poradit sa mu nedalo....
03.06.2014 - 13:49:43
00
v taliansku trubia v kopcoch vzdy, aby si o nich vedel. je to neprijemne, ale aspon vies co mas cakat - ze vzdy ked pocujes auto, tak sa spolahni ze bude trubit
03.06.2014 - 14:57:16
00
Ano, je tam zvyk trubit v stupaniach. Ale je to preventivne kvoli tomu, aby zjazdujuci cyklisti ocakavali v zakrute protiiduce auto. Nie je vsak dovod vytrubovat hocikde. Na priamych usekoch.
03.06.2014 - 16:03:14
00
no chcelo by to aby viac polisi davali pozor na cestach, lebo toto je na zaplakanie. kdekolvek sa postavim tak do 10 min vidim tolko priestupkov ze az. nak mi nik nevravi ze keby zamestnali policajta co by tam stal a vyberal pokuty ze by si na seba nezarobil :)
03.06.2014 - 16:46:10
00
BK0Z-6S3KhQ

DH preteky su bezpecnejsie ako cestne, ja to vzdy vravim :tmi:
03.06.2014 - 17:02:56
00
Dnes som sa neudržal a šťavnato si zanadával a zakričal na debila, ktorý ma musel obehnúť tesne pred križovatkou za Lamačom, keď som odbočoval vľavo a hodnú chvíľu som dával znamenie a pomaly sa presúval do stredu cesty. Keket si potreboval dokázať, že je silnejší asi pred babenkou čo sedela vedľa neho. Škoda, že mal zatvorené okná...magor.

Mna dnes ako pesiaka skoro sundal vodic BA-451 cosi .. siel som pomaly po prechode tak mu to asi vadilo, chybalo asi 5cm. Skvela krizovatka. Raz tam ktosi na ineho sofera vytasil pistol.
03.06.2014 - 17:05:18
00
To bolo určite ešte za čias keď v Lamači vládli "miestni", teraz by sa to už nemalo stať, niet tam nikoho
http://www.sme.sk/c/7215345/sud-uznal-ze-pito-bol-sefom-gangu-dostal-osemnast-rokov.html
03.06.2014 - 17:11:42
00
no chcelo by to aby viac polisi davali pozor na cestach, lebo toto je na zaplakanie. kdekolvek sa postavim tak do 10 min vidim tolko priestupkov ze az. nak mi nik nevravi ze keby zamestnali policajta co by tam stal a vyberal pokuty ze by si na seba nezarobil :)

Stačilo by, keby pokutovali telefonujúcich vodičov. Čím ďalej, tým častejšie sa míňam s takýmito motoristami.
04.06.2014 - 08:47:42
00
ja stretavam aj smskujucich :) to je uz fakt na samovrazdu
04.06.2014 - 08:50:59
00
Vraždu ;-) On sejme ľudí okolo s autom. A max. mu hrozí len 5 rokov, lebo to nieje úmysel. Ale prečo sa nevenuje úmyselne zodpovednému šoférovaniu? Zo mňa by bol brutálny právnik. Všade úmysel, nie nedbalosť. :lol: Úmyselne sa nevenoval riadeniu, ale smskoval/volal. Žiadna nedbanlivosť (max 5 rokov), ale vražda. Kto nechce, nesmskuje = úmysel. Hneď by boli prázdne cesty :D
04.06.2014 - 08:59:19
07
nemame tolko miest vo vazeni, uz teraz tam sedia ludia co chytaju ryby z 3 namiesto 2 udicami :D
04.06.2014 - 09:30:27
02
Prispejem svojim starsim zazitkom. Jednu peknu nedelu som sa siel previest, po asi 10 minutach od domu som siel cca 45kou dole Karlovou Vsou od Dubravky. Neponahlal som sa, premavka bola mala, v klude pozeram pred seba, x-metrov predsebou vidim miesto kde sa vodici otacaju cez kolajnice, a zaroven je na tom mieste aj odbocka vpravo (z Karloveskej na Nabelkovu). Vidim ako tam postalo auto, sofer sa rozhliadal, bol som uz len kusok odtial, nase pohlady sa stretli, mna to upokojilo, lebo som si bol isty ze ma vidi a dava mi prednost. Nebolo to tak, vo chvili kedy som uz nemohol urobit nic mi vosiel do cesty a ja som do neho narazil, nastastie som dokazal korigovat aspon miesto narazu a vybral som si prelet prednym kufrom. Ked som sa sofera pytal ze co to malo byt, ved som videl, ze ma vidite, on mi povedal ze potreboval odist z kolajiska kvoli bliziacejj sa elektricke. Nestalo sa mi nic vazne. Ale ja som relativne zdatny chlap. Niekto iny to fakt mohol mat za sebou. Ked tu teraz citam toto forum, je mi luto ze som nezavolal policiu. Tak snad aspon ten jeden chlapik ma dost a na svojej kare uz nikoho neohrozi.
04.06.2014 - 12:45:37
00
Chyba, veľká chyba, že si nezavolal políciu. Čo ti na to viac napísať. Ten tĺk spôsobí ďalšiemu cyklistovi to isté čo tebe, lebo si veľmi dobre zapamätal ako sa mu to prepieklo z tvojej strany. Lenže ten ďalší cyklista na to môže doplatiť svojim zdravím v horšom prípade svojim životom.
04.06.2014 - 14:43:58
04
Fidel, predpokladám, že potrhaný dres a zlomenú vidlicu a zničené predné koleso plus ohnutý rám si si zatiahol sám, aby sa náhodou chlapík neurazil, že si si dovolil ísť po hlavnej ceste... :-) Pochybujem, že si nemal žiadnu škodu okrem odrenín a "príjemného" zážitku.
04.06.2014 - 21:55:30
00
To je to. Bol som fakt rad ze som sa vedel postavit a nemal som ziadne velke zranenia. Asi preto ze som nebol celkom v stave racionalne uvazovat som to takto (ne)riesil. Na prvy pohlad bol bajk ok. Az neskor, doma som zistil ze... v akom je stave, vyslo ma to na cca 220 €. Poskodene kolesa, prehadzovac a par drobnosti. Samo dres aj kratasy, rukavice na odpis. Telefon v zadnom vrecku neposkodeny.
04.06.2014 - 22:15:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up