Záborská sa vyzná v hokeji. Tým pádom je to chlap.
26.05.2014 - 13:49:36
00
Re: laco, lapaloma
Každý má iné preferencie.

Niekto podporuje ľudí s charakterom, ktorí keď treba, zaujmú principiálny postoj, a trvajú na ňom aj napriek tomu že ich koaliční partneri, bábky slúžiace nie Slovákom ale cudzím záujmom, pre to aby za každú cenu odhlasovali nadiktovanú hlúposť, povalia vládu.

Niekto preferuje bezcharakterné hnidy s komunistickou minulosťou, ktoré po zmene režimu obrátili kabáty, a teraz sú z nich demokrati a úspešní megazlodeji. Každý volí podľa seba, sebe podobných.

Človek s charakterom volí politika ktorý má charakter, ovca volí zlodeja a chameleóna, ktorý je bude dojiť a strihať.

Netvrdím že Sulík je bez chýb, ale spomedzi tých slovenských kandidátov, ktorí boli zvolení ho považujem za najlepšieho, a dúfam že ho tam bude poriadne počuť. A teraz sa pochváľte, komu ste fandili vy? Nejakému červenomodrému skorumpovanému komunistovi? Alebo nejakému kádeháckemu tmárovi?


Naposledy upravil breza_biela dňa 26.05.2014 - 14:03:50, celkovo upravené 1 krát.

26.05.2014 - 14:02:54
03
Vidim len 1. Benovu by som zenu nemal odvahu prehlasit. Zena zvykne mat <> medzi nohami, nie na krku.
26.05.2014 - 14:03:10
01
ujo paskuliak, prepáčte, ale ste *****
u uja sulíka nejde o princípy ani o jeho názory a ani iné veci ktoré politici viac či menej menia viac či menej často ... ide o to že je to šašo ktorý by mal absolvovať školenia vystupovania na verejnosti niekde na americkej škole pre politikov ..

ale predsa ešte k tým princípom, zabednenosť a odutosť nie je principiálnosť ... ale zas na druhej strane to, že keď konečne pochopil už neustúpil, to mu slúži ku cti
26.05.2014 - 14:29:56
01
@lapaloma
Mám tomu rozumieť tak, že pre teba nie je dôležité, aký má politik charakter, ale iba či je to charizmatický rečník a zručný klamár schopný strhnúť masy?
26.05.2014 - 15:00:28
00
Ano, je velmi dolezite ze "skuseni" politici maju naskolene PR zvasty a TV vystupovanie. A ze dvihaju rucicky ako gorilky a sponzori ocakavaju. :D Ze su to takmer vsetko "byvali" komunisti a stbaci, prizivnici a ludsky odpad je vedlajsie. Hlavne ze to dobre vyzera v TV a hovoria veci co sa dobre pocuvaju. :D
26.05.2014 - 15:10:48
00
opäť zle, zas len z extrému do extrému, ... neboj sa raz dospeješ
26.05.2014 - 15:15:40
00
Urcite. Dospel som, ked sme zacali pracovat pre ministerstvo a zazil som zmenu vlady. Stana sa z modrej zmenila na cervenu, ta ista stbacka oligarchia ostala stale v pozadi, rovnako aj finance toky ktorymi precerpavaju eurofondy do vybratych vreciek.
26.05.2014 - 15:30:06
01
Apropo EU. Pozrite sa na zivotopisy ludi ako napr. José Manuel Barroso. Takeho cloveka by som sa bal aj nechat vyberat peniaze na verejnych hajzloch. :D
26.05.2014 - 15:35:37
01
Co to znamena dospiet v tomto pripade? Volenim ktorej strany alebo ktorych konkretnych kandidatov by bol pre teba dospelym?
26.05.2014 - 15:36:23
00
Skoda ze nekandidoval Durkovsky. To by bol idealny kandidat!
26.05.2014 - 15:40:34
00
snáď Sulík dá o sebe vedieť a bude si otvárať hubu a nebude len sediaci darmožráč ako zbytok čo tam bol doteraz.. síce na Farage-a to nedotiahne nikdy..
26.05.2014 - 15:50:57
00
najlepší je maňka, ... po tom čo ho v župných voľbách porazilo vrece zemiakov ho hneď šupli do iných volieb a už mu nakúpili dosť hlasov


vsak Manka je tam uz 10 rokov, od vstupu SR do Unie!!!
26.05.2014 - 16:44:34
00
...u uja sulíka nejde o princípy ani o jeho názory a ani iné veci ktoré politici viac či menej menia viac či menej často...

...opäť zle, zas len z extrému do extrému, ... neboj sa raz dospeješ


Ani ty teda ziadne dospele mudro nenakladas, iba jalove chytracenie, a tak priadam aj ja svoj prizemny detinsky nahlad na vec:

Sulik na domacej scene je uz trochu vyhorety, ale na druhej strane zda sa, ze ako jeden z mala, ak nie jediny, neni odkazany na tie bruselske $$$ a ak z casu na cas vymysli nieco cim aspon trochu nase*ie tie elitarske prasce (Schulz, Barroso...), ako posledne na ZDF, tak aspon tento osoh tam bude. Ako jediny ma na toto vybavu, a to aj popri svojej obcasnej neohrabanosti a cudnemu usudku. Povedal by som, ze do nohy vsetci ostatni su tam primarne alebo vylucne kvoli vlastnemu prospechu a privilegiam. Nepochybujem, ze jedinou agendou MFB v Bruseli je obiehat tamojsie butiky a aranzovat kochliky vo svojom office.
26.05.2014 - 18:09:04
05
lapaloma - sulik urcite nie je ziadny saso, to si si ho asi pomylil s matovicom, hlinom alebo skripekom. sulik je odbornik a jeden z najlepsich politikov co mame. bodaj by boli taki viaceri.
27.05.2014 - 00:32:56
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up