Au :tmi: astro máš tu prácu
10.02.2014 - 19:11:03
03
to Isheep-Raver-Laco
...jasne vsetci traja mate pravdu,sak ja ani netvrdim ze ten mobil som kupoval preto,aby sme to pouzivali ako cyklocomputer...ale pouzivame "aj" zdoraznujem AJ...nie hlavne.. ako navigaciu.
A spomenul som ho len preto ze sa tu niekto o nom bavil ako o moznej alternative pre tych co zial nemaju moznost mat aj kvalitnu originalnu cyklonavigaciu.
Active je fajn aj preto lebo to chyta jak GPS tak aj Glonas a stabilita satelitneho signalu je dost dobra v porovnaní s navigaciami a par som ich mal ked som jazdieval po europe.
Pouzivame ho niekedy pri vyjazdoch zaroven ako zaznam trasy.ale nenosim ho primarne na biku.Ked ho potrebujem ako navigaciu,tak ho mam v takom puzdre na rame a v nom tie otrasy su tlmene tym, ako je v tom mobil ulozeny. erp.atcpics.com
10.02.2014 - 19:21:32
00
Dodo-Carlos vsetky novsie Garminy maju tiez GPS+Glonas, medzi nimi aj cyklisticke Edge 510 a 810 ;-) Aj ked ani s 500vkou som problemy nemal, ale vdaka GPS+Glonas u 510 sa po spusteni rychlejsie "najde"
10.02.2014 - 19:31:41
00
Dnes zásielka prvotriedneho matrošu z Taiwanu, ide sa montovať :P
Čoskoro v galérii našich bikov


nevedel by si dať stránku nech pokukám ceny ?
10.02.2014 - 19:38:53
00
Ano

Nevedel som ho presne rozoznať...mám ho aj ja a som spokojný... nech slúži a robí radosť :-)
10.02.2014 - 19:39:28
00
Dodo-Carlos vsetky novsie Garminy maju tiez GPS+Glonas, medzi nimi aj cyklisticke Edge 510 a 810 ;-) Aj ked ani s 500vkou som problemy nemal, ale vdaka GPS+Glonas u 510 sa po spusteni rychlejsie "najde"


Ale jasne,ako som pisal, mate pravdu,komu ide origo o cyklonavigaciu treba kupit samozrejme(ak su prostriedky) cyklonavigaciu,no ako este raz pisem,my sme Xperiu Active nekupovali primarne ako cyklonavigaciu,ale uz ked sme si vyberali mobil tak sme hladali taku nejaku alternativu odolneho mobilu s dobrou GPSkou... :)
10.02.2014 - 19:51:12
00
ako list mozes zaslat aj krabicu od tretier ;) ako list sa mi uz podarilo zaslat aj krabicu co mala na dlzku 78cm.
A ked tam ma malu strbinu, treba jej to prehodit pnad sklo alebo nech dvihne zadok a ide k balikovej priehradke si to prevzat ;)


myslel som take tie etalony na hrubku obalky - za vahu a hrubku sa priplacalo ,nie okienko...tak to asi zmenili
10.02.2014 - 19:56:02
00
Ja jazdim edge 800 . Tiez som spokojny ale len ma stve ze v dnesnej dobe sa to da aj ovela lepsie. A ze keby sa niekto do toho vlozil tak za ten budget by sa dala spravit velmi slusna masina. Na druhej strane chapem ze nemozu zas spravit big jump aby bolo kazdy rok co inovovat a tahat peniazky zo zakaznikov :P ale tak napr moja predstava o edge je : hrubka do 1cm velkost displeja po celej velkosti zariadenia bez nutnosti hw tlacidiel, rozlisenie aspon 800:480 , sim karta pre datovy prenos takze aj gsm , mozno prepojenie so stravou a dalsimy online app pre online sledovanie vykonu. Bluetooth prepojenie na mobil pre sparovanie a viditelnost kto vola a prepinanie hudby na garmine ... Proste doba pokrocila a rad by som uvital viac multimedialneho obsahu :) trosku som sa rozpisal ale viem ze taky stroj sa da za tych 400e zlozit
10.02.2014 - 20:00:17
00
Daj si na rajdy hociktory priemerny/podpremerny telefon s androidom a mas vsetko, co pises a este o mnoho viac. ;-)
10.02.2014 - 20:06:44
00
Ani nie , toto to neriesi ... Jednak to musi byt male , vodotesne narazuvzdorne a pod , s integr drziakom ako aktualne garmin a pohodlne na uzivanie. Teraz je vela moznosti ako nieco take spravit , aj na iphone sa da dokupit ant+ receiver, ale taku velku kravu s nekvalitnym drziakom by som na riaditkach veru mat nechcel :) proste ako pisem hore, nexh to je proste cyklonavigacia rozsirena o viacero multimedialnych funkcii. Garmin isto touto cestou pojde, ved sa nou uz aj videl v modeloch x10 , nuz len to bude zrejme trochu trvat
10.02.2014 - 20:19:55
00
Ak, to raz začnú vyrábať, tak dúfam, že neprestanú robiť aj normálne veci určené na bicyklovanie :-)
10.02.2014 - 20:23:04
01
Nevedel som ho presne rozoznať...mám ho aj ja a som spokojný... nech slúži a robí radosť :-)


Dakujem :) Trosku obavy ako bude citatelny na ostrom slnku, ale hadam s ponechanim mierneho podsvietenia to bude OK.
10.02.2014 - 20:26:42
00
isheep ak bude garmin inovovat takou rychlostou ako do teraz, tak sa dockas tak o 10 rokov toho, co dokazu telefony dnes a zaplatis dvojnasobok ceny dnesnych telefonov. Odporucam vyssie spominanu Xperiu Active, je vodotesna a narazuvzdorna, ma Ant+. Nova sa uz sice blbo zhana, ale na inzeratoch je za 50 - 80 eur. Ak to chces iba ako cyklocomp, SIM-ku do nej nepotrebujes. K tomu za par eur od cinana drziak na bike. Mozno aj tento by mohol fungovat: http://dx.com/p/universal-bike-bicycle-silicone-holding-elastic-strap-for-flashlight-cell-phone-68460#.Uvko_mJ5NA0 a si vysmaty. Cele to bude stat menej ako 100 eur.
Ano, displej asi nebude na slnku tak dobre viditelny ako na tych garminoch. A baterka bude mat o dost mensiu vydrz, ale to sa da celkom dobre riesit externou.
10.02.2014 - 20:45:41
01
Veru, "ikspérka" sluzi aj mne zatial fajn, vydrzala uz slusne pady aj mrazy :)
10.02.2014 - 20:50:01
00
Dakujem :) Trosku obavy ako bude citatelny na ostrom slnku, ale hadam s ponechanim mierneho podsvietenia to bude OK.

Má to klasicky display ako mávali staré Nokie čo si prečítal aj pod xenonami...:-)..niekomu možno môže vadiť ale ja som spokojný...neni čo riešiť. Možno by niekomu vadila slabšia grafika ale to je zasa o smartfonoch a som názoru že tie su na telefonovane a túlanie sa po nete.
10.02.2014 - 21:07:44
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up