Tieto voľby sa tiež udiala doteraz nevídaná vec. Do boja o post župana v Banskobystrickom kraji zasiahol človek, ktorému médiá nedávali žiadne šance. Aj napriek takmer nulovej propagácii a neustálej ohováračskej kampani protislovenských médií sa do druhého kola s 21% hlasov dostal Marián Kotleba. Nebudem rozoberať osobu pána Kotlebu, dôležitá je však pointa jeho úspechu.
Ľudia sú natoľko znechutení politickou situáciou v krajine, že sa stali imúnnymi voči miliónovým kampaniam profesionálnych reklamných agentúr. Ľudia konečne začínajú rozmýšľať vlastnou hlavou.


nie, ludia len nemajú radi cigánov a od Koltebu čakajú že možno s nimi trochu poriadok spraví (o čom ja pochybujem).. a okrem toho "poraziť" Kaníka nie je taký problém, ten človek má povesť "čoho sa chytím to poseriem"..
10.11.2013 - 19:55:53
01
som precital ze:
Na Slovensku prebehli cez víkend voľby orgánov do orgánov... :DD
10.11.2013 - 20:12:20
00
:) Jednoducho vidíš svet realisticky.
10.11.2013 - 20:51:59
00
Ja osobne považujem Kaníka za doteraz najlepšieho ministra práce.Určite na riešenie cigánskeho problému by bol vhodnejší ako Kotleba,ale na druhej strane raz to už muselo prísť tak ako Oskar Dobrovodský v ba vúc.Pokial budú týto dnešní ignorovať cigánsky problém tak podobných Kotlebov tu bude časom určite viac.Ja s tým nemám problém.

btw: vúc by sa mali bez náhrady zrušiť zbytočný medzičlánok medzi štátom a samosprávou.absolútne neživotaschopné.
10.11.2013 - 22:05:43
01
dnes boli volby? a ja som sa zasa bicykloval :)
22r som volil a nic sa nezmenilo cim dalej je to vacsia fraska...
10.11.2013 - 22:48:02
00
Máš ešte šancu, druhé kolo na predsedu BSK je v sobotu 23.11.
10.11.2013 - 23:10:36
00
vystizny zaber :) (komentar k fotke vpravo hore)
11.11.2013 - 00:33:15
02
No nič, asi sa nedohodneme. Druhé kolo bude bez nás . http://bratislava.sme.sk/c/7001475/freso-uz-brzdi-zhodu-v-temach-s-dobrovodskym.html
11.11.2013 - 08:54:56
00
vystizny zaber :) (komentar k fotke vpravo hore)

takmer grumpy cat
11.11.2013 - 10:15:17
00
kotleba je aspoň hubou politicky činný a v jeho spolku sa možno nájde aj niekto kto by vedel čo ako žipan robiť .. no ale dobrovodský? len nazlostený občan čo skúsil čo to spraví
11.11.2013 - 10:37:35
00
Mylim sa ked si hmlisto spominam, ze Kotleba riesil Krasnohorske podhradie. Kupil pozemky (chcel kupit?) pod osadou a urobi poriadok. Tisko sa stiahol. Jenu malu osadu nezvladol a teraz robi ramena na cely kraj?
11.11.2013 - 11:49:31
01
ziaden problem, staci sa postavit tazkoodencom...
11.11.2013 - 11:57:15
00
Mudry politik(?) uchadzac o post zupana by mal vediet situaciu odhadnut dopredu a neslubovat nesplnitelne. I ked z tohoto hladiska je u nas extremistom skoro kazdy kto sa trepe do politiky.
11.11.2013 - 12:46:56
00
Pista, este ze si dopisal tu druhu vetu, inak by som sa bal ze uz starnes ;)
11.11.2013 - 12:57:07
00
Mylim sa ked si hmlisto spominam, ze Kotleba riesil Krasnohorske podhradie. Kupil pozemky (chcel kupit?) pod osadou a urobi poriadok. Tisko sa stiahol. Jenu malu osadu nezvladol a teraz robi ramena na cely kraj?

Však on si je podľa mňa vedomý, že nič poriadne nezmôže. Išlo mu určite o to, že keď bude stále robiť všetko v rámci zákona a svojich zákonných povinností, tak mu to paradoxne štátna moc prekazí. Čo aj urobila, šiel si svoj pozemok s geodetmi zmerať a skončil obratom spútaný na stanici (no a dožaduj sa svojich práv). Však ten chlap si nemôže ani kýchnuť a tu sa budú sťažovať paranoidní internetoví anonymní užívatelia, že ich sledujú a čo ma povedať chudák on? :) Však aj on je typický populista a musí byť videný. Lenže na rozdiel od Slotu, ktorý ON živil neexistujúci problém, tak Kotlebu živý skutočný problém, kde mnohým ľuďom ide aj o život a ten problém prerastá cez hlavu všetkým a je otázka času, kedy sa to prevalí. Je to určite hajzlík, ale v hlave nasraté nemá, to by nebol vo finále VUC, keď veľa času trávil zavretý na policajnej stanici, očividne bezdôvodne a len pre dokázanie moci štátu, kde už nič nefunguje.

Tiež som nebol voliť, ja to považujem tiež za regulárne vyjadrenie názoru, že odmietam voliť menšie zlo a navyše do zbytočných orgánov (kde by pravdepodobne aj Kotleba figu zmohol), kde sa stačí ukázať raz za mesiac. Jedine ak by som hádzal neplatný lístok, ale myslím, že sa to potom berie ako neúčasť, tak mi je to fuk.

Tento postupný nástup mi niečo pripomína a napriek tomu politici hádžu vinu na všetkých okolo, len na seba nie. Nechápem, kedy sa spamätajú? Keď tu prebehne puč? A samozrejme Kotlebu neodstránia násilím, to potom príde ďalší a ďalší s ešte väčšou popularitou. Problémy sa riešia kauzálne a nie ich následné prejavy...


Naposledy upravil milos21 dňa 11.11.2013 - 13:56:08, celkovo upravené 2 krát.

11.11.2013 - 13:39:54
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up