hlavne toto je len ilustracne foto :D
25.09.2013 - 21:48:41
00
misopetrovic nie je to udaj z fotky, ale priamo z prispevku.
25.09.2013 - 22:15:15
00
a pisem niekde ze je to udaj z foto?
25.09.2013 - 23:52:19
00
dynatom Skoro uzdravenie Ti zelam. Hadam to nebude nic vazne a nebudes musiet sezonu zavesit na klinec.
26.09.2013 - 07:09:39
00
dostanem od poistovne vodicky 90% z povodnej ceny bicykla na predajni (ze tolko davaju za 1-2 rocny bike, moj mal akurat 2 roky v auguste). Hoci som ho kupil za 70% ceny :D :D Plus dostanem cca 250€ za poskodenu prilbu, pedale (ktore som oskrel este na Slovensku), kufre, navleky na tretry, kosik a flase. Celkovo teda 2050€... Na druhej strane, moj "stary" bicykel skonfiskuje poistovna. :(

hyeny zidovske, vsak okrem ramu je vsetko OK (ultegra 6700, kolesa Fulcrum Racing 5, sedlovka, sedlo...). budem sa snazit, aby mi ho nechali,

prepáč ale si si istý tým kto je hyena nenažraná? :tmi: sa sťažuj na slovenské poisťovne, keď poisťujú takýchto ludí.. :n: buď rád že chodíš a si len doškrabaný.. aj šitie máš parádne, nemali by byť škaredé jazvy, na slovensku to pohotovosť o dosť viac fláka, kde ty máš 3 štichy u nás dávajú 1!


ak dobre vidím tak si ten zmrd dal "overovacie" kolečko 0:24 ale teda o nič pomalšie :punch:

@dynatom - z teba fakt bude novinár :D reporty už píše a zavádzajúce ilustračné foto tiež vie prilepiť :lol: kde sa ti to stalo? s bruchom ale určite do nemocnice, to si mal ísť okamžite :!:
26.09.2013 - 11:52:48
00
mne sa minule stalo ze som siel takou velmi malo frekventovanou uzkou obojsmernou ulickou v BA kde ked sa stretnu dve oprotiiduce auta tak jeden musi zastavit aby pustil druheho...tak si takto idem a naraz sa jeden ***** zaparkuje a druhy ***** sa postavi vedla a rozpravaju sa...vobec ho to netankovalo ze mi blokuje cestu a ked som ho pekne poprosil ze nech ide do pi*e tak ma poslal hlboko a daleko...vtedy ma pochytila strasna chut mu vyskocit na kapotu a prejst priamo cez neho...len skoda ze nie som trialista tak som si ho musel obist cez chodnik...tak raz ked budem velky a zarabat kupim nejaku staru hrcu zo srtoviska a budem na nej trenovat :D
26.09.2013 - 12:20:51
00
CraObs

No aby to bolo jasne - isiel som po hlavnej ceste, vodicka vybehla zo STOPky z lavej strany z mojho pohladu - cize jednak sa mala uistit, ze nikto a nic nejde (kvoli stopke, ktora naznacuje ze treba davat obzvlast pozor), a nedala ani prednost sprava. Znicila mi bike, priznala vinu.
Ked mi niekto znici bike, ocakavam ze mi ho opravi/nahradi/resp. preplati. Kedze sa dany ram uz neda opravit, ani kupit, dostanem cash za cely bicykel. A teraz otazka - dokazes za 1800€ kupit to iste co stalo 2000€? Ja mam iba stastie, ze som bike kupoval znacne pod cenu.

Zniceny bike mi poistovna ponukla odkupit za 260€, inac ho preda v drazbe - mozno za 50€? za 100€? Necha si ho konkretny zamestnanec? Kupili by ste to?

Slovenska poistovna s tym nic nema, stalo sa to v Dansku, vodicka Danka, auto firemne. Ide to zo zakonnej poistky tej firmy.
26.09.2013 - 17:33:40
00
to funguje aj u nas s tou skodou.. ak je napr. skoda vyssia ako xx % z obstaravacej ceny tak sa vozidlo da do drazby na niekolko dni na nejakom portali poistovni. A teraz uvediem priklad cena je 2000 EUR, skoda je ohodnotena na 1800 EUR. poistovna sa rozhodne ci da predmet opravit - to sa vydokladuje fakturou z autorizovaneho servisu, alebo poistovna to zlikviduje tak, ze to ide do tej drazby na portal ako som pisal vyssie a teraz sa niekto najde co da za tu vec napr 1300 EUR, poistovna ti ponukne odpredaj biku za 1300 a doplati ti rozdiel skody do 1800 (500 EUR) alebo to odmietnes a poistovna ti doplati len tych 500 EUR a oprav si to ako chces, a nemusis nic dokladovat (tzv. totalka).
Teda ak som spravne pochopil tvoj dotaz
27.09.2013 - 09:25:43
00
@Fabian - čo sa ako stalo som pochopil a v princípe nemá to s týmto nič.. serie ma že na tom celom by si najradšej ešte zarobil.. dajme tomu že stál 2000€ povodne, ty si ho kúpil za 1400€! Od poisťovne dostaneš 1800€ (čiže už si v pluse) a ešte by si k tomu chcel povodný bike z ktorého je na odpis len rám(?) takže na ňom zarobíš ďalších napr. 500-800€?
keby ti to spravili sposobom nechajú ti "vrak" ohodnotený na tých 800€ a k tomu priplatia zbytok do 90% nového ako sa to robí u totáliek, je to niečo iné..

ja som narážal na lakomé slovenské poisťovne vs. nenažraná chamtivá slovač..
27.09.2013 - 10:44:22
05
K teme ostrekovacov (od strany 159) pridavam dnesny clanok a prispevok na sme.sk

http://www.sme.sk/diskusie/2195469/1/Auta-sa-takmer-dotykaju-cyklistov-ti-by-zaviedli-povinny-odstup.html

"na obhajobu soferov, mnohi cyklisti sa premavaju aj po ceste (napriklad devin vodarenske muzeum az po odbocku na dlhace) napriek tomu, ze hned vedla maju svoju cyklisticku cesticku, 1 znamy tychto expertov "riesi"tak, ze ked ich obieha, zaroven si zacne ostrekovat predne sklo.. ale tak kazda 1 skupina ucastnikov cestnej premavky ma arogantnych idiotov, len kedze je stale viac tych co maju auto, tak viac sa kyda na nich...na druhej strane, ked sa buduju kadejake ci uz rozsirovania ciest, alebo nove cesty, v ziadnom navrhu nie je priestor pre cyklistov
Reagovať | Ester95 27.09.2013 15:44 "

tolko k argumentom ze to 99% vodicov nerobi naschval :-)
27.09.2013 - 16:06:21
00
Teraz som si to v diskusii tiež prečítal. Ak by som bol registrovaný diskutér na sme, tak by som mu na to napísal zopár upresňujúcich faktov a zopár možných reakcií cyklistu ak by narazil na nejakého čo si toto nenechá ľúbiť. Asi by som to auto šiel na Dlhé diely alebo Devín hľadať aby som mu ho vyumýval sladkou vodičkou.
27.09.2013 - 16:12:25
00
ja som uz aj zacal pisat na ten prispevok, ale potom som sa na to vykladol, nema to zmysel, chodim tadial skoro denne a ked idem na cestaku, nevyuzivam tu "cesticku", lebo to proste nema ziaden zmysel... ci uz kvoli casu, ale aj stavu tej cesticky...
27.09.2013 - 16:19:23
00
Myslím, že takto to rieši 99% ľudí čo si nechcú ničiť svoj cesťák na tom akože cyklochodníku plného stĺpov VO a prepadlín a hrbov.
27.09.2013 - 16:21:03
00
Na Slovensku je to tak...
28.09.2013 - 19:17:52
00
K teme ostrekovacov (od strany 159) pridavam dnesny clanok a prispevok na sme.sk
.
.
.

tolko k argumentom ze to 99% vodicov nerobi naschval :-)


Traja kolegovia z práci mi povedali že ich známi toto robia vždy a každému cyklistovi ( samozrejme že klamú, robia to ONI, len vedia že som cyklista a preto sa snažia predomnou nevypadať ako idioti a radšej hodia vimu na neexistujúce osoby).
28.09.2013 - 19:38:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up