jj hento je uz na kriminal, ale zase ukazuje to na kvalitu tych autobusov, ked predpokladam iba rukou rozbije sklo...
02.09.2013 - 10:42:31
00
Nemusel práve rozbíjať sklo ale zase bratislavskí vodiči MHD jazdia ako hovädá a neospravedlňuje ich ani fakt, že za volantom sedia niekoľko hodín (ako ktosi v diskusii pod článkom napísal). Sám si takmer denne odsieram ich aroganciu a pocit polobohov keďže do práce jazdím na bicykli. Vodič MHD (ani žiadny iný vodič) nemá čo niekoho na ceste pred sebou "upozorňovať" trúbením. Použitie zvukového výstražného znamenia je presne upravené v par. 31 Zákona o cestnej premávke (to by si mali mnohí z času načas prečítať).
02.09.2013 - 10:50:20
01
nie je mi jasne ako sa da rukou rozbit sklo, este keby ma v ruke pumpu alebo nieco. dalsia vec ako sa mohol tak dorezat ked to sklo sa ma rozsypat na male kusky ked sa rozbije, na tych foto je krvi ako z prasata.
02.09.2013 - 10:53:24
01
Ten autobus (c.68) ide po Kosickej od trhoviska na Mielticovej. Od Duloveho nam. je tam vyznaceny cyklo-pruh a tipujem, ze tam vznikol problem... mozno bol cyklopruh obsadeny autami, tak cyklisti sli po ceste a autobusar ich vytlacal..bohvie. Kazdopadne nie je to tak dlhy usek, aby tam clovek za cyklistom stratil viac ako 1min...a v nedelu!
02.09.2013 - 11:00:11
00
no a dufam ze to bol ten kkt co nas s brudym natlacil na dulaku na obrubnik :envy: rovnaka situacia ako so mnou akurat ze ked som mu drbol do okna ja tak som si narazil hanku a napuchla ruka :D uvedomil som si tu moju blbost az potom ale ta dopravna situacia bola dost vyhrotena ked nam nedal prednost a pritom na nas cumel "hajzel"
ja sa tomuto incidentu pravdupovediac po mojej skusenosti ani necudujem...
02.09.2013 - 12:06:06
00
Hlavným problémom celej Bratislavy je mentalita vodičov, MHD nevynímajúc- to sú snáď spolu s taxikármi najväčší borci a králi ciest. Ako som začal jazdiť autom, snažil som sa byt voči nim max ústretový, púšťal som ich, dával im prednosť. Občas aj poďakovali. Ale len do chvíle, keď som si uvedomil že je to banda smradov a hajzlov, vždy keď som ja potreboval láskavosť od nich, vždy bola reakcia negatívna, prípadne robili úplne napriek. Ak sa takto správajú stále, tak sa ani nečudujem konfliktom a verím tomu že sa to bude stupňovať. Nech si myslí o nich kto chce čo chce, akí sú chudáci, že musia celý deň sedieť v tej malej kabíne atď atď. Neospravedlňuje ich to, lebo inde to funguje a funguje to dobre..
02.09.2013 - 14:26:22
03
právo silnejšieho.. keď s ním príde k stretu je jasné kto je víťaz..
02.09.2013 - 14:38:57
00
len pokym nestihnes vojst do autobusu :D :D
02.09.2013 - 14:55:56
00

Priznávam sa bez bitky, že v sobotu ani v nedeľu som na kole nebol, takže som to nemohol byť ja...

A priznávam sa aj k tomu, že s vodičmi linky 68 mám dobré skúsenosti, rano na križovatkách Miletičova - Záhradnícka a Košická - Mlynské Nivy občas prehodíme pár slov, jeden mi dokonca niekoľkokrát otvoril okno, aby som sa mohol chytiť a nemusel vycvakávať nohu... Na Košickej, na ktorej sú dve zastávky, keď vyhodia blikačku, že odchádzajú, im zvyčajne ukážem, aby išli, že počkám. Prípadne hodím pohľad dozadu a keď nejdú autá, vybočím do ľava, aby nemusel čakať, kým prejdem.

Ďakujem dvom pakom, že pokazili to, čo sa snažím vybudovať dva-tri roky. Dúfam, že ma nejaký šofér z linky 68 v najbližšom čase na oplátku nezostrelí...
02.09.2013 - 20:32:30
02
Teda najskor by asi bolo dobre vediet CO SA OZAJ STALO
lebo podla telky
Zraneny bol vodic, od coho ?! kto vlastne rozbil to okno ?
a vodic z nejakeho "asi zahadneho dovodu", ze vraj nchcel podat trestne oznamenie
PRECO ...asi ... ked bol cisty a vprave ?
02.09.2013 - 20:47:49
00
Vsetci sa tu rozkrikujete, pritom nikto nevie, kde je pravda. Urcite by si cyklista len tak nedovolil rozbit okno autobusu za jedno trubnutie, aby nesli "dvaja vedla seba". To co sa tam pise je verzia vodica, ktory si to urcite prekrutil tak, aby v tom bol nevinne. By ma zaujimala verzia ludi, co sa v tom autobuse viezli...
02.09.2013 - 23:17:01
00
Zranenie ruky a tváre od bezpečnostného skla? Dobrá kravina. Dostal na papuľu alebo letela dlažobná kocka cez okno :-) Alebo mu hlavu vytiahol cez okienko a oklepal o rám okna. :-))))) Lenže takéto riešenia situácie len zhoršujú celkový "bordel" na cestách a bude to potom len horšie :-(
03.09.2013 - 14:43:41
00
Vsetci sa tu rozkrikujete, pritom nikto nevie, kde je pravda. Urcite by si cyklista len tak nedovolil rozbit okno autobusu za jedno trubnutie, aby nesli "dvaja vedla seba". To co sa tam pise je verzia vodica, ktory si to urcite prekrutil tak, aby v tom bol nevinne. By ma zaujimala verzia ludi, co sa v tom autobuse viezli...

Rozkrikuješ sa tu akurát ty. Skôr tu len polemizujeme čo také strašné mohol urobiť ten šofér a prečo prišiel k takému zraneniu. Musela to byť riadna prasačina. Aj mne niekedy ten adrenalín stúpne v krvi na takú hodnotu, že v tom jede by som najradšej vymlátil celý autobus. :lol:
04.09.2013 - 07:05:23
00
Lenže takéto riešenia situácie len zhoršujú celkový "bordel" na cestách a bude to potom len horšie :-(


Veru, možno časom už budeme musieť nosiť v zadnom vrecku dresu nejakú skladaciu bejzbalku. Blackburn možno niečo bude mať v ponuke. ^_^
04.09.2013 - 07:06:58
00
Asi to najviac nafúkol bulvár... Dnes som sa stretol s tromi 68-čkami, ani jeden šofér sa ma nesnažil zložiť, s jedným som si dokonca pokynul rukou na pozdrav - a on bol prvý.
04.09.2013 - 22:01:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up