canopus, dobre si segra vybrala, raz bude v baliku! ;-)
26.07.2013 - 15:10:07
00
Preco LA dopoval aj po rakovine? Mozno to je jednoduche, ved to ide na nas denne z kazdej strany. Totiz ked chces porazit svojich protivnikov, musis hrat ich hru. Alebo to bol Ullrich a spol., ktori hrali Armstrongovu hru?

Sam si pamatam ako som rok-dva dozadu pozeral par videi z cias LA a hovoril si: "Vsetci okolo neho sypali, len on nie. Cisty a poraza nasypanych." Teraz, ked sa nad tym zamyslim, neskutocne sa smejem. A ked to vidime v televizii opat, nechceme si priznat deja vu?

Technika sla dopredu, ale takisto aj medicina a vyskum. Staci si v dnesnej dobe pozriet takmer akykolvek sci-fi film a vsimnut si, ze vlastne sa uz splnila ta vizia alebo sa o par (fakt len par) rokov splni. A dovody preco mutovat, robit nieco s ludskymi genmi (nepoznam spravne slova, ale chapete ma), su tiez jasne.

(citanie k OT, alebo si spomenut na Terminatora a ine filmy pri citani o Google Glass, staci si pospajat veci)
26.07.2013 - 16:23:08
00
ROFLEX
ešte taká drobnosť na záver:
neplet si KADENCIU a TEP
je to rozdiel .....
mierny, ale za to dosť podstatný
a určite by nebolo od veci niekedy rozpoznať v texte napr. aj "žart, iróniu, nadhľad" alebo podobné ,
to na maturite nebolo ?
26.07.2013 - 16:32:23
00
oh, pardon, ze som si nevsimol, ale to natom nic nemeni, ze jeho prispevok bol OT, tak ako vsetky tvoje..
presne tak, to by si si mal zopakovat, ked si reagoval na moj predposledny prispevok ;) ale hold silou mocou sa ma snazis atakovat, tak pritom aspon sleduj fakty, ty taktik ;)
26.07.2013 - 18:24:14
00
nechcem to tu zasierať zbytočne, ALE
za prve aj posledné (lebo mi za to nestojíš)
TY SI REAGOVAL na môj príspevok a nie naopak,
keď už chceš taktické fakty,
hlavne, že ty ich tak ukážkovo sleduješ ...
:lol:
koniec
26.07.2013 - 19:00:38
00
Hura, tak nielen Vasa vysnivana zenska, ale aj tato tema sa nam tu krasne zasrala spamom.
26.07.2013 - 20:00:43
00
Treba to ukoncit tymto miestnym krcmovym vtipom

Išiel Chuck Norris na bicykli do obchodu. Pred obchodom si oprie bicykel o stenu, a na sedanke nechal lístok:
Kradnutie zbytočné Chuck Norris.
Keď sa vrátil na stene, o ktorú bol opretý bicykel bolo napísané:
Naháňanie zbytočné Peter Sagan.
26.07.2013 - 20:08:24
00
nechcem to tu zasierať zbytočne, ALE
za prve aj posledné (lebo mi za to nestojíš)
TY SI REAGOVAL na môj príspevok a nie naopak,
keď už chceš taktické fakty,
hlavne, že ty ich tak ukážkovo sleduješ ...
:lol:
koniec

ano, reagoval som, pretoze trepes *****, jak male zabky... a vobec canopus to jasne pomenoval "LL na hrad, OT GUY" - v kazdej teme, keby si radsej prestal so spamovanim tem, bolo by to asi uzitocnejsie ;)
26.07.2013 - 20:16:26
00
A budem aj ja OT... Pyta sa Stalone Norrisa: Hej, Chuck, kolko urobis klikov?
A Chuck mu na to: Vsetky!
26.07.2013 - 20:23:54
00
Treba to ukoncit tymto miestnym krcmovym vtipom

Išiel Chuck Norris na bicykli do obchodu. Pred obchodom si oprie bicykel o stenu, a na sedanke nechal lístok:
Kradnutie zbytočné Chuck Norris.
Keď sa vrátil na stene, o ktorú bol opretý bicykel bolo napísané:
Naháňanie zbytočné Peter Sagan.

:rofl: dobree
27.07.2013 - 21:42:57
00
zabel vraj sa priznal že tiež si dával na chleba s maslom namiesto dzemu EPO
29.07.2013 - 21:21:23
00
ASTANA (Westra+Pellizotti)+OMEGA riadne zbroja na novu sezonu,Mark konecne pre Marka,tito dvaja si proste sedia a Uran sa konecne vymani z hviezd Sky+Petacchi
som zvedavy co z toho BELKINU vobec ostane Renshaw,LL.Sancher,Slagter pravdepodobne asi odidu
01.08.2013 - 14:51:39
00
tak buduci rok bude jedna etapa tour de pologne na slovensku, mame sa na co tesit, start etapy v dohnanoch a ciel s najvacsou pravdebodobnostou na strbskom plese
02.08.2013 - 13:32:22
00
a sakra...to bude nafukovacích hríbikov po ceste :D ale super, len škoda, že je to tak krátko po TDF...to by ľudia uvítali keby štartoval aj P. Sagan, či Velits... :)
02.08.2013 - 13:38:14
00
tak buduci rok bude jedna etapa tour de pologne na slovensku, mame sa na co tesit, start etapy v dohnanoch a ciel s najvacsou pravdebodobnostou na strbskom plese


a to kde vezme Slovensko peniaze na opravu 150km ciest prvej triedy? :)
02.08.2013 - 17:47:15
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up