praveže sa mi nepáčilo že to povedal. pokiaľ vie že to je hovadina čo hovoria ľudia tak sa nad to povzneseniem a nebudem to ani komentovať.


"Priateľu" nielenže máš problém s chápaním písaného textu, ale aj hovoreného slova. "Povznášanie" sa nad "hovadinami" druhých sa očividne končí, najmä keď je adresné.
05.07.2013 - 19:23:32
00
Barkas vies kolko blbosti pocujem okolo seba od ludi co o tom hovno vedia?(a nemyslim teraz cyklistiku) plno,a vies co urobim? zasmejem sa nad tym a hotovo..

a Optimus ti to pekne napisal zdielam jeho nazor na teba..


Naposledy upravil FEDERER dňa 05.07.2013 - 19:39:19, celkovo upravené 1 krát.

05.07.2013 - 19:34:52
00
Ale niekto im to raz musi vysvetlit :D
05.07.2013 - 19:37:48
00
martink +1 :-)
05.07.2013 - 19:44:26
00
Barkas vies kolko blbosti pocujem okolo seba od ludi co o tom hovno vedia?(a nemyslim teraz cyklistiku) plno,a vies co urobim? zasmejem sa nad tym a hotovo..

a Optimus ti to pekne napisal zdielam jeho nazor na teba..


"Gratulujem" Vám, že ste sa s pánom Optimusom našli a ste na rovnakej vlnovej dĺžke. Nazvať víťaza olympiády trapákom si vyžaduje zaiste "pozoruhodný prehľad" a genius loci typické pre Senec-Slovensko. A nad tou schopnosťou "zasmejem sa nad tym a hotovo" mám vážne pochybnosti. Posun do 3.cenovej je v nedohľadne.
05.07.2013 - 20:22:41
00
Už sa teším, ako sa všetci krčmoví experti, ktorí tu pindali na Cannondale, verejne ospravedlnia Saganovým junáčikom...
Uplynulo tri a pol hodiny od publikovania tohto môjho postu a krčmoví experti sú nejako ľaknutí... Predtým začali pindať pol hodiny po dojazde...
05.07.2013 - 20:53:34
00
hlavne že ty si v prvej cenovej skupine. ty učiteľ mtbiker.
05.07.2013 - 20:58:44
00
hlavne že ty si v prvej cenovej skupine. ty učiteľ mtbiker.

Tento príspevok som pôvodne nechcel písať,pretože ja som sa tímu Canondale nevenoval ani v jednom príspevku,ale je smutné že niektorí ,,borci,,tohto fora nie sú schopní akceptovať iný pohľad na vec ako majú sami.Priznám sa ani mne sa nepáčila taká kritika Petrovho tímu-ale pokial má niekto názor že je to neschopný tím,určite ho preto nebudem tu na fore častovať výrazmi ako ,,krčmový expert,,a pod.Tu sa všetko na fore točí okolo 5-6 ludí,ktorí tu majú 10 000 príspevkov a myslia si že sú najmúdrejší na svete.
.Dnes šiel tím Cannondale životnú jazdu,to by len slepý nevidel,veľké uznanie. :y:
05.07.2013 - 21:36:34
00
Velmi sa mi pacilo teraz ako si Canondale zaumienil a aj dosiahol ze Peta vitazne potiahnu do rychlostnej premie. Ze to potom zabalia sa dalo cakat, stalo ich to vela sil. No som velmi zvedavy ako to dnes dopadne.

Tak dnes to pola paradna "podivana". Clapci z Canondale asi vypili zivu vodu a boli pri chuti a dotiahli Peta vitazne nakoniec az do ciela. Zasluzia si za dnesok absolutorium. Gratulujem !!!.
05.07.2013 - 21:39:10
00
pozri 80% ludi co si kupia napr bicykel cannondale vedia hovno o tom ako sa jazdi v pelotone a o taktike... a to si prave ti ludia ktory zarabaju firme cannondale nato aby mohol vobec Sagan jazdit Tour... vlastne tym Sagan dnes povedal , ze ludia fanuskujte ale drzte hubu...

Ale predtym ako si toto napisal sa ti muselo stat nieco neprijemne.bud si si dal zo 10 piv alebo neriedeny iontak pripadne oboje.
05.07.2013 - 22:06:46
00
Joko ja som bol mimo internetu.tak sa teamu zelenych ospravedlnujem az teraz :) A do taktiky timov apropo Can. Vieme prd vacsina. Na Petrove vyjadrenia by som nikdy nenabral odvahu ich znevazovat ako Fererer .Ten chalan je hrdost Slovenska.
05.07.2013 - 22:26:01
00
4 cenová 10 pív. slovník ako ozrani ale argument žiadny
05.07.2013 - 22:36:50
00
root
zajtra vyhra,uvidite :P

:P

:-)
05.07.2013 - 22:46:59
00
lol co to tu zase je. nechodim do krcmy, a tak neviem ci som "krcmovy expert". preco by som sa mal ospravedlnovat? ved dnes to bolo prvy a posledny krat co cannon tahal.

mna inak skor stve, ze vsetci ludia si myslia, ze cyklisti sa von vyroja len ked vitazi sagan. pocuvam to od kamosov a aj z radia aj z telky. to ze jazdim aj cele zimy uz 10 rokov ich akosi nezaujima.
05.07.2013 - 22:52:02
00
mna inak skor stve, ze vsetci ludia si myslia, ze cyklisti sa von vyroja len ked vitazi sagan. pocuvam to od kamosov a aj z radia aj z telky. to ze jazdim aj cele zimy uz 10 rokov ich akosi nezaujima.


To je škoda riešiť. Začalo leto, prázdniny, tak na bicykle nasadli aj sviatočný hrádzový bušiči. Všeobecne od jari do konca jesene jazdí viac cyklistov, len to akosi tí tvoji kamoši akosi po iné roky nepostrehli iba teraz, keď sa dozvedeli, že okrem futbalu a hokeju existuje ešte aj šport ako cestná cyklistika a tak majú pocit, že sa všetci teraz opičíme, lebo je to "cool" bicyklovať, lebo Peťo Sagan vyhráva.
05.07.2013 - 23:05:57
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up