ked vidim, ze nato nemam nepcham...


hlavne tohto sa drž ....
a buď menší "anonymný master sveta" za klavesnicou,
len hlupák by nešiel na akékoľvek zaujímavé medzinárodne podujatie,
kedže mu to určite niečo pozitívne prinesie,
hlavne, ked sa tam kvalifikuje a HLAVNE aj ked je amatér a neskončil posledný
alebo "takticky" pre istotu nevzdal...aby nemal hanbu
podľa tvojej, za vlasy pritiahnutej teórie, by vlastne na každom preteku stačili 3 účastníci a je vymalované
:rofl:
03.07.2013 - 10:20:54
00
Roflex, nič v zlom, ale podľa mňa tam nešli na výlet...Rakúsko nie je Austrália a Južná Afrika, že by to stálo zväz tisíce eur...ten čas čo zajazdili je podľa mňa veľmi slušný na to aká trať to bola...

vyzera, ze nie, vysledok odpoveda asi ich maximu, proste ako aj poznamenal triki a patoo pred par stranami, na SK nie je ziadna konkurencia, ja dodavam, ze u zien uz fakt neni, co je fakt, preto si boli vychutnat atmosferu, fajn, beriem, mna SZC a ako sa tam hospodari uz nezaujima, ale neobnovil som si informacie o SZC po tom co nastupil Privara, lebo po Tkacovi bol SZC v dost rozbitom stave..


Naposledy upravil Roflex dňa 03.07.2013 - 10:28:26, celkovo upravené 1 krát.

03.07.2013 - 10:22:06
00
alebo "takticky" pre istotu nevzdal...aby nemal hanbu

tie tvoje pokusy o narazky na mna su dosti slabe, ale budiz ;)
no juhasky nemaju ziaden tim, ani ziadnu disciplinu, kde musia podat co najlepsi vykon, aby boli v time osozni, ale tak vyhonkaj si nanich este ake su to nase bohyne, ved kazdy ma nejaky vkus ;)
03.07.2013 - 10:25:38
00
nerád sa opakujem:
ked zlyhávajú argumenty, nastupuje pokus o urážku
to dokáže každý .... (primitív)


ved ty si vlastne "duševný impotent" ... smutné čo nám tu rastie na slovensku
03.07.2013 - 10:28:53
00
juhasky nemaju ziaden tim, ani ziadnu hlavnu disciplinu, kde musia podat co najlepsi vykon, aby boli v time osozne
kulhavy ma tim, maraton nie je jeho hlavna disciplina, je nou XCO, tam podava popredne vykony a preto ho drzia vo svetovom time, takze povedat, ze juhasky su nieco viac, preto, ze dokoncili MS v maratone a Kulhavy, alebo nejaky profik nedokoncil je snad taka absurdita, ako boh vo vseobecnosti...
a na margo teba:
ked zlyhávajú argumenty, nastupuje pokus o urážku
to dokáže každý .... (primitív)

ved ty si vlastne "duševný impotent" ... smutné čo nám tu rastie na slovensku
prave si sa do*ebal sam, kedze si sa ma snazil urazit a nemas argumenty, nuz ;)
03.07.2013 - 10:32:08
00
už by aj stačilo nie?
03.07.2013 - 10:34:04
00
zato, ze LL nevie pochopit timovu taktiku profesionalnych timov ja nemozem a preto sa tu somnou hada, co je smutne
03.07.2013 - 10:36:20
00
myslím, že LL nenaráža na tímovú taktiku tímov...
03.07.2013 - 10:39:35
00
to nebola uražka to bolo konštatovanie ...

(a necháopem načo si sa trepal na duatlon do žiarskej ked si skončil až 43.)
:D
ale pravda dosť bolo..... tato tema je o inom
katko prosím ta premaž to ...
a nemiešaj 2 na 3 ....
zhodil si niekoho koho vôbec nepoznáš a pravdepodobne ani na neho nemáš,
a asi ani netušíš o čom to je ist, prejsť a dôsť takýto pretek ..
03.07.2013 - 10:42:22
00
2sinko and 2all: len som povedal, ze su daleko za svetovou spickou, co je fakt a nahlas som sa zacudoval

na toto reagoval tym, ze sa hlboko mylim, nuz dobre, opravujem sa, juhasky su medzi svetovou spickou :) len to bude asi v paralelnom vesmire
03.07.2013 - 10:43:03
00
to nebola uražka to bolo konštatovanie ...

(a necháopem načo si sa trepal na duatlon do žiarskej ked si skončil až 43.)
:D
ale pravda dosť bolo..... tato tema je o inom
katko prosím ta premaž to ...
a nemiešaj 2 na 3 ....
zhodil si niekoho koho vôbec nepoznáš a pravdepodobne ani na neho nemáš,
a asi ani netušíš o čom to je ist, prejsť a dôsť takýto pretek ..

na amatersky pretek je asi zakazane ist, prepac, som zabudol :) dik za pripomenutie :) a duatlon bol taky, ze sme boli dvaja ;)
03.07.2013 - 10:44:32
00
Pozor, odstupit z Tour a z maratonu su dve diametralne odlisne veci. :!:

Ak by Martin resp. Thomas odstupili, prisli by:
O moznost pomoct timu v dalsom priebehu tour.
O nemale premie udelovane tak v priebehu, ako aj na konci tour.
O moznost presadit sa a zviditelnit tak seba, ako aj sponzorov v niektorej z dalsich etap, ktorych sledovanost je vyrazne vysia ako sledovanost XCM.
O moznost strhnut o to vacsiu pozornost na seba v pripade, ze sa im podari urobit dobry vysledok v dalsom priebehu tour napriek zdravotnemu hendikepu, o ktorom skutocnom rozsahu vedia len oni sami.
Navyse ocakavnia na nich zo strany timu a fanusikov su teraz vyrazne nizsie, a tak nemusia dalej jazdit pod vyrazym psychickym tlakom. Hocikedy mozu odstupit z Tour bez toho, aby im to niekto vycital.

Ak by sa im pady s podobnymi nasledkami prihodili v nejakej jednorazovke, urcite by do ciela nedosli. ;)
03.07.2013 - 10:51:51
00
presne tak, ako som to snazil vysvetlit LL-ovi, nuz duracer, teraz si to zle napisal, LL ti vysvetli, ze to je jedno! :rofl:
03.07.2013 - 10:54:13
00
Roflex:
Nemala som záujem sem vôbec písať, ale nedá mi.
Keď si taký múdry, všetko vieš o taktike tímov a podobne, tak sa zobuď. Stačí čítať články a potom by si možno aj vedel, že Kulhavého prioritou bolo vyhrať tieto MS v maratóne, podriadil tomu prípravu a preto sa zúčastnil aj spoločných majstrovstiev Česka a Slovenska na ceste, takže pred tým ako začneš písať si radšej prečítaj... Všetko čo píšeš je úplny blud, tak ako si písal o SZC. Toto všetko svedčí o tom ako sa vo veci vyznáš...
Môj výkon tu hodnotiť nebudem, jedine čo Ti napíšem je, že som spokojná, že som tam bola a že som sa umiestnila na peknom 44.mieste.
Ak sa to Tebe nepáči, to je Tvoj problém.
A k druhej veci kto si Ty, že chceš zhadzovať a hodnotiť výkon ostatných? Ty si dosiahol aspoň to čo my?!
Medzi profíkmi nemáš robiť čo Ty!
Si môj tréner, sponzor, manažér, že tu ideš písať o tom aké preteky a kde máme jazdiť? Ty nám platíš náklady na cestu, ubytovanie, štartovné a zabezpečuješ viac ako 20 dní dovolenky v práci????
Tak mudruj a hodnoť až keď niečo dosiahneš.
Prajem Ti v tom veľa šťastia.
Ostatným ďakujeme za podporu :)
03.07.2013 - 10:54:54
00
v tejto debate hlavne nejde o to, či je alebo nie je ok že niekto odstúpi...:) samozrejme riešiť či Kulhavý má alebo nemá vzdať je bezpredmetné, on sám dobre vie prečo to spravil...

tu skôr ide o to, že baby tam mali právo štartovať a je podľa mňa super, že aj štartovali...pozrite sa koľko tam bolo ľudí napr. z Turecka a kde skončili...
03.07.2013 - 10:57:37
00
cron
keyboard_arrow_up