to video je fakt perfektne, zaroven srandovne .. ale su nazory, ze tam bola pred autom nejaka rampa .. mozno sa k tomu niekedy vyjadri aj sam sagan :)
22.06.2013 - 16:37:57
00
cervo dal toto video ako clanok.
clovek, co to tocil, vedel, co robi. tocil iba pravu stranu auta, lavu nie. pri Petrovom najazde na kapotu mu zadne koleso ide plynule, nie je tam trhnutie ako pri skoku. bez rampy taky pohyb urobit nejde. pocut este taky tlmeny zvuk ako pri najazde na drevo. kameraman pri vychadzani z auta zase berie iba pravu stranu a otaca sa doprava. to je priestor na to, aby pomocnik ukryty na lavej strane auta zobral rampu a skryl sa za kameramana. ma dost casu, zaber je najskor na Peta na kapote a az potom na predok auta, kde uz nic nie je. co je zvuk na konci, neviem. Mozno potlesk alebo zvuk Petrovych kufrov na asfalte. Ak kufre, tak tam bol este minimalne jeden clovek na pomoc, ked zastane na streche. vsetko je to o spravnom nacasovani :)
22.06.2013 - 17:32:37
00
kazdopadne vie Peto zaujat/zabavit aj takouto ktatkou vlozkou len tak dalej :y: :)
22.06.2013 - 18:21:58
00
tak urcite, je to takmer na vsetkych bike serveroch :) a nebyt jeho, tak v profi cyklistike okrem dopingu vela zabavy nie je.
22.06.2013 - 18:33:11
00
Peto na svojon Facebookovom a Twitterovom profile napisal na reakcie k videu toho: "I dont know why people think i am not capable of such a thing".
22.06.2013 - 19:25:55
00
Tym to nepotvrdil, ani nevyvratil. Iba trochu zamutil vodu :) Vie ovladat svoje tazisko na bicykli, takze iste to dokaze. Ale nie tak plynulo na aute s takymto predkom. To by Citron musel mat sipovy naraznik. Ak tam nebola rampa, tak sa vie zadne koleso jeho bicykla plynulo vznasat, ked je zatazene a predne koleso je vo vzduchu. Pustil som si to viackrat a jasne tam pocut dvojity zvuk zadneho kolesa pri najazde. Raz na rampu, potom na kapotu. Peter je presibany, napad sa podaril :)
22.06.2013 - 20:05:18
00
a nemohol ho proste dvihnut? ako ked sa ide preskocit cez nieco :D
22.06.2013 - 20:29:10
00
V tomto pripade nie. Ak si vsimnes, pri najazde, ked je uz predne koleso vo vzduchu, je Peter navazeny dozadu na zadne koleso. Cize tazisko ma tam. Musel by zadne koleso zdvihnut pohybom noh a celeho tela. Ale on to neurobi. Plynule az lezerne prejde z cesty na kapotu, pritom ma stale tazisko na zadnom kolese. Potom pred koncom vidiet, aky ma Citroen predok, tvar naraznika, masky a jeho vzdialenost od cesty. To sa bez rampy alebo vyskocenia prekonat neda. Cele video vyzera na prvy pohlad ako nahoda. Ale nie je. Citroen si nemohol priat lepsi reklamny priestor vo svete. Iba sa mu vracaju vynalozene prostriedky :)
22.06.2013 - 20:51:47
00
vyzera to ako fake, ale myslim si, ze je to zinscenovany real s tym skokom na auto
22.06.2013 - 21:10:46
00
dovo presne tak...je to reklama a tak to treba brať ;)
22.06.2013 - 21:21:06
00
je to reklama, ale nemyslim, ze to robil kvoli tomu .. proste sagan vie prekvapit .. to video si prezeram a stale sa na nom bavim .. :)
22.06.2013 - 21:22:36
00
krasny priklad viralneho marketingu...
22.06.2013 - 21:57:27
00
stawo Neviem, co myslis tym fakeom. Ak odrb, tak nie. On to normalne urobil, len pouzil nejaku rampu. Je to ako pri kuzelnikoch. Vacsina sa pozera, co robi kuzelnik a jeho ruky, malokto, co robi sporoodeta asistentka :) Obcas aj pekna :lol:
jozko78 je v tom zapleteny aj Citroen a urcite nie nahodou. Reklamna zmluva je reklamna zmluva a iste nezahrna iba pozicanie auta. Tie prostriedky sa musia nejako vratit a nic lepsie ako reklamny priestor v mediach po celom svete ma nenapada. Ked si Citroen vybral Peta, vedeli to velmi dobre. Ked sa pozries detailnejsie na video, uvidis na konci Petrove auto a zaber na predok auta, kde je znak automobilky. Ale uz na zaciatku nalavo su dve auta, okolo ktorych Peto ide. Prve je znovu Citroen, druhe je nezname. Preco nie je nezname prve a Citroen az za nim? Pretoze ide o znacku. Nahoda to nie je. Ked k tomu priratam datum uverejnenia - den pred MS v Dubnici a presne 7 dni pred TdF, je to jasne. Marketingova strategia vychadza na 1* :) Video je skvele urobene, uplne nenasilne a pritom presne plni ucel. Ludi zaujalo, pisu o tom, novinari tiez, takze zamer sa podaril vynikajuco :)

mufto presne tak :y:
22.06.2013 - 22:01:09
00
V tretrach by sa mu isto dobre soferovalo :)
22.06.2013 - 22:19:12
00
V tretrach by sa mu isto dobre soferovalo :)


Tim Cannondale vozi kufre Speedplay Zero, co je uplne iny level ako nosi vacsina beznej cyklo populacie (Shimano SPD, Look Keo...). V podstate sa v nich da soferovat.
23.06.2013 - 01:46:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up