chcem ta vidiet ako to budes nosit na chrbte :D
17.06.2013 - 19:33:32
00
aj na hradzi sa stava, ze dvaja cyklisti/inline idu vedla seba a akurat ked idem oproti nim, tak spoza nich vyrazi dalsi a veselo obieha.
ked je niekto idiot za volantom, tak je nim aj na bajku a aj ako chodec
17.06.2013 - 20:02:06
00
aj na hradzi sa stava, ze dvaja cyklisti idu vedla seba a akurat ked idem oproti nim..
Ja mám dokonca 3 stehy od takého paka nad obočím, pretože ten, čo ma trafil, ešte aj tesne predo mnou vybočil do protismeru...

A teraz zmeňme tému - keby som bol mal prilbu, tak ten pako je už dávno pod zemou, keby mal prilbu on, som tam ja. A môžte písať o prilbách!
17.06.2013 - 20:52:58
00
A budem robit jedno: Povazovat cyklistov za rovnocennych ucastnikov cestnej premavky hlavne ked jazdim na aute. Ziadne nepisane pravidlo silnejsieho, rychlejsieho, ved mam miesto, cesta je dost siroka. Chcem im dat to, co mozno niekto iny da mne...

No vidis... A pre mna je cyklista najzranitelnejsi ucastnik cestnej premavky a nepovazujem ho za rovnocenneho s motorovym vozidlom. U mna ma vacsie prava ako vodic motoroveho vozidla. Dokonca ho povazujem za zranitelnejsieho, ako chodca. Ale to je jedno, ty si si vybral obet v podobe arogantneho hajzla, tak nim pre teba v tomto vlakne rad budem.

Aj preto riskujem pokutu 60€, aby som cyklistov obisiel nadaleko. Uz som to tu daval: http://www.youtube.com/watch?v=fqrZD8lxqIw
17.06.2013 - 20:54:23
00
:y: preco by si mal dostat pokutu?vyuzit- kedy je mozne prechadzat cez plnu ciaru,auto chodca a cyklistu atd. nepredbieha ale obchadza vzhladom na rychlost...a dalej neohrozit neobmedzit,znamena tych nie menej ako 1,5m -v podstate vyska cyklistu keby v tej chvili padol tak neprejdes ponom myslim ze by sa nasli argumenty pre...
17.06.2013 - 21:28:50
00
kvakob, za to co si videl vo videu je podla sadzobnika pokuta 60€. Neobchadzam prekazku, ale predchadzam iduce vozidlo. Sice nemotorove, ale vozidlo. Chodec by bol prekazkou, vtedy by to bolo bez pokuty.

Pozdĺžna súvislá čiara (V1a)
Používa sa na oddelenie jazdných pruhov s protismernou premávkou a na oddelenie radiacich pruhov pred križovatkou. Vodič musí ísť vpravo od tejto značky. Značku je zakázané prechádzať alebo nákladom presahovať, ak to nie je potrebné na obchádzanie alebo odbočovanie na miesto mimo cesty alebo na poľnú cestu, lesnú cestu, cestičku pre cyklistov alebo na vchádzanie na cestu, pričom nesmú byť ohrození ostatní účastníci cestnej premávky.
17.06.2013 - 21:59:04
00
Krasne vies chytat za slovicka a vybrat, co sa ti hodi. Uz v prvom komente, teraz opat. Tak po tvojom. Najskor pises, ze sa ta niektori snazia ukazat ako vraha cyklistov, teraz sa zase pasujes do akejsi pozicie mojej obeti arogantneho hajzla, ako sa sam nazyvas. Musis si vybrat, co vlastne si. Nemozes byt na oboch stranach, lebo vrah a obet nie su na rovnakej strane barikady :lol:

Keby si povazoval cyklistu za najzranitelnejsieho ucastnika cestnej premavky, ktory ma vacsie prava ako vodic motoroveho vozidla, tak ho neobiehas v case, ked iny ide v protismere. Alebo si to dovolis aj v pripade, ze sa jedna o auta a nie o cyklistov? Ak nie, sam si znovu odporujes.
Na tom videu je to krasne vidiet. Urobil si priestupok, ale nie v zaujme cyklistov, ale v zaujme svojom. Aby si usetril cas a nedaval dole nohu z plynu. Nemal si vobec predbiehat. Plna ciara, koniec rovinky, cesta zataca vlavo, pri ceste nalavo kriky, nevidiet za zakrutu. Naviac dospely s dietatom. Vobec si nepredvidal, ze moze ist v zakrute cosi oproti a kam by si sa potom tlacil? Len do svojho pruhu a na cyklistov. Pritom o 100m dalej prerusovana ciara a rovinka. Alebo mas este nejaku podobnu perlu, ako je cyklista u teba dolezitejsi a ma vacsie prava ako vodic auta, pritom robis opak? Urcite nebudem sam, co si ju rad precita :)
17.06.2013 - 22:21:27
00
on ma pripraveny nejaky argument vzdy a na vsetko, to si si tu uz mohol zvyknut
17.06.2013 - 22:28:05
00
Zaujimave, ze prerusovanu ciaru tam vidis iba ty. Nevadi, si lepsi.
Patooo, ak nemas sofersky argument, staci si rypnut, ved ine ani nevies.
Ano, obaja mate pravdu a ste najdokonalejsi tvorovia na Zemi. Dohovoril som.
18.06.2013 - 07:01:40
00
Ono na uzkej ceste bez krajnice (ked idem v aute) idem za cyklistom az kym nemam dost miesta na predbehnutie (dost miesta je minimalne 2 metre od neho) a dost casto cyklista zosadne z bicykla :) Toto by sa malo ucit v autoskolach
18.06.2013 - 07:29:40
00
jfab: a preco si nesiel pekne za cyklistami az kym nenajdes prerusovanu ciaru?
18.06.2013 - 07:56:58
00
jfab - Tebe nieco pisat nema vyznam, stale si budes mysliet, ze si najmudrejsi, cestne zakony podla seba ovladas lepsie ako policajti. Ktokolve Ti co napise, tak spravis z neho debila, musi byt radost s Tebou zit. Vela stastnych km za volantom, nech sa Ti dari minimalne tak ako doteraz.

http://www.timescolonist.com/teen-cyclist-from-victoria-killed-in-collision-with-car-during-ride-to-conquer-cancer-1.323353
18.06.2013 - 08:03:27
00
a mna by este zaujimalo naco pozna zakony ked ich nedodrzuje?
18.06.2013 - 08:14:16
00
A teraz zmeňme tému - keby som bol mal prilbu, tak ten pako je už dávno pod zemou, keby mal prilbu on, som tam ja. A môžte písať o prilbách!


Ak by ste ju mali obaja, tak ste obaja v pohode...
18.06.2013 - 08:39:16
00
a mna by este zaujimalo naco pozna zakony ked ich nedodrzuje?

Ako chodec si nikdy nesiel na cervenu? Nerob zo seba neviniatko ani v inych pripadoch nedodrzania zakonov...
Ano, poznam dopravne predpisy lepsie, ako skusobny komisar v autoskole. A ovela lepsie ako policajt, co ma na ceste zastavuje.

Chlapci, chytili ste sa jednej mojej vety, ze vojst medzi dvoch cyklistov za urcitych podmienok je v pohode a teraz neviete ako z toho von, tak len utocite. Ale v pohode, raz aj z toho vyrastiete a zistite, ze svet ma aj farby.
18.06.2013 - 09:03:41
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up