Cyklomaratón Bratislava - Jasná

18. 6. 2016
Preteky jednotlivcov
Bratislava - Jasná (Slovensko)

Detailné informácie o podujatí
môj prvý štart. miestami sa šlo aj cez 40km/h išlo sa mi dobre donovaly som vyšiel v pohode. to konečne stúpanie ma zabilo. stúpania nad 8% mi nesedia.:)
16.06.2013 - 19:26:51
00
Kde si sa schovával. Ja som na Donovaly dorazil cca 14:20.
A všetci čo uvažujete, že si to vyskúšate, tak Vám doporučujem to neodkladať. Ani EFA nie je večný a spoliehať sa, že to bude pokračovať bez neho, je síce pekná pamiatka na neho v budúcnosti, keď tu už nebude, ale celá táto organizácia je veľmi naviazaná na jeho osobu.

Kapa tempo sa drží do 30 km/h. Ak je na špici nejaký rýchlejší búchač, tak ho hneď upozornia na rýchlosť, lebo cca 1/3 z 240 jazdcov by dosť zaostala, hlavne na hupkách medzi Nitrou a Kozárovcami a Ružomberkom a L. Mikulášom. Ja osobne som naštreke 310 km mal priemernú rýchlosť 28,4 km/h. Bol to môj štvrtý štart na tejto akcii a zároveň aj najrýchlejšie prejdený, keďže som mal čistý čas jazdy pod 11 hodín.


Bol som na obede v tej kolibe pri ceste. Takze som videl uz len tych poslednych ako slapali posledny stupacik. Inac pocasie bolo super. Cakal som, ze budete hore na Donovaloch skor. Myslel som, ze ti brnknem ale radsej som neotravoval. Urcite si mal toho dost. To ste sli vecsinou trasy po R1?
16.06.2013 - 19:56:13
00
Byvaju aj fotky dakde?
16.06.2013 - 21:00:31
00
tiez bol toto moj prvy rocnik a lutujem, ze som to neskusil skor... treba mat fakt len co to najazdene a odvahu :-) organizacia super, co malo tiez velky vplyv na bezproblemovy priebeh, ci uz ide o dopravu, abo prisun kalorii, nepamatam, kedy som naposledy tolko jedla za den zjedol :-) pre mna bol najkritickejsi usek od novej bane, ludia nejak nevenovali pozornost trase a tesne predomnou boli aj tri pady, nastastie sa nic vazne nestalo a aj som sa im vyhol... najviac sa mi pacilo tempo pod donovalmi, este cez stare hory i za nimi sa dupalo miestami okolo 30 km/h :-)
dnes rano som si aj na chopok vybehol, tak sa da povedat, ze som na mojich krepych nohach absolvoval BA-Jasna-Chopok :-)
johnnySVK nebol si dnes aj oceneny? :-)
JOLI kedy si dosiel do ciela? bo mne meralo aj prestavky... teda presuny...
16.06.2013 - 21:29:56
00
Dzuch BAn..Hej, bol som to ja .NO a co...pravdupovediac dostal som svoju prvu sportovu cenu v zivote...Akoze v prvom momente ma to celkom potesilo, ale potom ked som nad tym tak premyslal, tak ked sa buduci rok zucastnim, tak dufam ze ju uz nedostanem. No vzhladom na to, ako som sa nadrel, bojim sa, ze nebudem ochotny to s touto vahou absolvovat este raz. A btw..hore na jasnu som nedosiel posledny, podla dojazdov bolo za mnou cca 45 dalsich. Takze z mojej strany uplna spokojnost, EFA ma velku pochvalu, pre mna neskutocne dobra akcia.
16.06.2013 - 21:52:43
00
a mne sa páčili baby boli dobre bojovali a niektoré boli veľké fesandy :)
16.06.2013 - 21:55:59
00
jojnny ja som to myslel len a len v dobrom ;-) tiez som priblizne v tvojej vahovej kategorii, aj ked mne vaha dost kolise +- 20 kg :-D a podla mna si slapal dobre... inac spoznal som ta na zaklade tej tretej flase za sedlom co si spominal a nie na zaklade vahy ;-)
16.06.2013 - 21:57:36
00
SAk v pohode...NO.ta flasa za sedlom ma zachranila..bez nej by som neprezil. Ja by som skor len doplnil, ze som slapal dobre na "svoje pomery"...


Naposledy upravil johnnySVK dňa 16.06.2013 - 22:01:14, celkovo upravené 1 krát.

16.06.2013 - 22:00:27
00
a mne sa páčili baby boli dobre bojovali a niektoré boli veľké fesandy :)


no boli...hlavne "RUZOVA pinarello lady" nemala chybu..ze jo..ALe zas ked som ju v Hronskej Dubrave videl dopovat sa bananom...hmm...No...sak kazdy sme len clovek :-)
16.06.2013 - 22:00:44
00
tá bola moc chuda. ty si bol ten čo komentoval fľaše na efovej motorke vsak? išiel som často vedľa teba. tomu dopovaniu bananom som nepochopil.
16.06.2013 - 22:05:32
00
Federer.,...akoze "komentoval flase"...MOzno tak akurat som spomenul uzaver..Ja si s tym moc na biku neviem dat rady, ked mi to daju zavrete, neviem jazdit bez ruk a pritom si otvarat flasu..teda aj ked by som si rad zobral flasu, tak mi je nanic, lebo sa neviem napit. Ale to je moj problem..ALe pacilo sa mi ta obcerstvovacka hore smerom hore na donovaly, tam davali dokonca aj otvorene flase..To bolo coool. A "dopovala bananom"..No Si predstav ze taka elegantna zena si da toho viac do ust...no..tak sa jej tak trosku nafukli lica ako skreckovi..Ako bolo to mile, celkom som sa pobavil.

BTW..a. kecali sme spolu?:.Zas si ta nepamatam, resp si ta neviem vybavit...jaj..ja a moja pamat na tvare
16.06.2013 - 22:13:04
00
no si spomenul že je to dobrý napad tie fľaše. a sme vedľa seba išli ked ten cchlapík vracal cez zvodidlá.
16.06.2013 - 22:26:30
00
tak ten chlap cez zvodidla bol najlepsi, som myslel, ze si srandu robi, ked rucal ako jelen :-D ale tak snad sa mu ulavilo :-)
skoda, ze sme nemali mena napisane na cele, aby sme vedeli kto je kto, popripade sa aj spoznali :-)
16.06.2013 - 22:28:50
00
ktovie ci dosiel po tom hore na jasnu na biku.....
16.06.2013 - 22:30:07
00
caute,
aj u mna to bol prvy cyklomaraton. Na priebeh akcie len same chvaly ako uz spominal dzuch ban, jedla a pitia dostatok. Rychlost maratonu bola miestami vysoka, ako aj z BA, tak aj pri Zarnovici, ale zvladal som to v pohode, ale aj myslel, ci mi nebudu potom sily chybat v kopcoch. Tak aj bolo, Donovaly ako tak i ked myslienky, ze to nedam boli aj tam, ale Jasna, tak to bolo totalne trapenie. Ked som videl kopec za zastavkou Zahradky, tak som stratil rec, ktoru som este v cieli dlhsiu chvilu hladal. Ale podarilo sa mi to vyslapat tempom, ze som bol rad, ze otacam klukami.
Myslel som si ze som „nadupany“ z roviniek v okoli BA, ale zistienie, ze mat silu nezname mat vytrvalost som zistil az TU. Necele 3 mesiace /vobec/ na cestaku je asi ozaj hranicne /i ked dost najazdene/ ale na ziskanie vytrvalosti asi malo. Cize je co zlepsovat a ak pojdem o rok, horsie by to nemalo byt :)
16.06.2013 - 22:36:46
00
keyboard_arrow_up