Kaktus bike Bratislavský MTB maratón

25. 5. 2013
3. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Bratislava - Devínska Kobyla (Slovensko)

Propozície, Súťaž, Reportáže, Výsledky
Zúčastnených bikerov (43)
AdzoandyapoarmourAskijkoatonicBonitoBoothDANOzPKdoubledynatomEnemyFURIOSOHacoHenry33hirwilsikar1968ivodrnojohhhnyKaskajaKefrinkenttaurklinoMarki007maros1974martin190martincamayolucomijatMino888Peto02petofrohlichPulinoquoman1romano410sandysano.tstawoSueswordikTrancexemanpet
popripade sa mal robit priemer scitat casy a vydelit poctom tymovych jazdcov...to by bolo urcite objektivnejsie ;-)
27.05.2013 - 14:07:45
00
to slow motion mi pride ako riadna blbost....takmer automaticky vyhra tym s najvetsim poctom pretekarov....malo by to byt aspon nejako urcene ze napr. 5 clenny tym co bude najpomalsi..lebo ked sa zratavaju vsetky casy tak ak ma ten tym len o jedneho jazdca viac tak ziska 2 hodky k dobru.... :fubar:


Na Salzke tiez poriadaju slimačí tím.Blbost to nie je,len snaha prilakat co najvačši pocet učastníkov. Radsej nech si kazdy robi svoju robotu poctivo. Na Svk je kvalitných maratonov málo.Kvalitný myslim,znacenie trate,servis pre jazdcov. Niektorí to ešte nepochopili.
27.05.2013 - 15:43:30
00
ja to hodnotím ako celkom drahý tréning. Radšej som si strhol číslo a na záver druhého kola som sa vykašlal... Keď aj tak som pobehal kade tade.
Inak tá dodávka hned po štarte na prvej hline bola tiež celkom dobrý fór :D


Presne pre toto chodim,len 4-5 maratonov.
27.05.2013 - 15:45:01
00
ledavi ja som nepovedal ze je to blbost celkovo....ale proste takyto typ slimacieho tymu ze lubovolne vela ucastnikov..a len sa scitavaju casy.... co ja viem....jur. je tym ktory je jednym z mala tymov s takym poctov jazdcov.....proste mi to pride take moc divne....vravim nech je sliaci tm..ale nech sa scitaju casy a spravi sa priemer....a tym ktory bude mat najvetsi priemerny cas vyhra... :) cize v takom pripade bude mat tym s 4 jazdcami urcite vyssiu sancu superit v tejto kategorii s tymom ktory ma 20 jazdcov... :)

trosku o tom pouvazuj :)
27.05.2013 - 16:31:13
00
Oficiálne konečné výsledky:
Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón

Slow motion mal dané pravidlá a podľa nich sa uskutočnil.
Vyhral ho CK Svätý Jur
27.05.2013 - 17:05:23
00
ja viem ze mal dane pravidla..ale tie pravidla mi pridu trochu nedomyslene....
27.05.2013 - 17:25:17
00
Pravidlá boli stanovené tak ako boli (rozhodne nie sú nedomyslené) a boli zverejnené v dostatočnom časovom predstihu.
Ty ich môžeš buď akceptovať a súťaže sa zúčastniť, alebo ak sa ti nepáčia, tak sa súťaže nezúčastníš a nič iné z toho pre teba nevyplýva.
27.05.2013 - 17:34:30
00
Mišo správne poukázal na realitu "slow motion" (ja som sa oň nikdy nezaujímal a ani neviem, či je to všade rovnaké, len konštatujem). Takto je to skôr súťaž "ktorý tím má viac pretekárov". Len treba stanoviť minimálny počet členov, že áno. Čiže treba zmeniť názov. :-)
27.05.2013 - 17:42:35
00
ako to tu citam,tak Miso ma pravdu a ten co tvoril tie pravidla na SM asi chybal na predmete zvany matematika
27.05.2013 - 17:51:22
00
Slow-motion je "disciplína", ktorá má svoje pravidlá dávno dané... :)
Viď napr. tu: http://www.bike-prague.cz/cs/o-zavode/informace/pravidla-slow-motion
Veď to je disciplína, kde ide o srandu a nie o víťazstvo, práveže tu ide o to skončiť posledný, nie?? ;)
27.05.2013 - 17:59:28
00
No co uz, ked niektori sa riadia heslom
"nie je dolezite zucastnit sa, ALE vyhrat"
za kazdu cenu a vsetko
(niekto je slabsi v matike a niekto v logike)
:clap:
27.05.2013 - 18:49:14
00
LL, a bránilo ti niečo zostaviť početný tím, ktorý by túto prestížnu súťaž vyhral? :D
27.05.2013 - 19:02:12
00
Uznávam že kto nešiel dlhú medzi prvými, ten asi nemal problémy. Ale toto bolo na smiech. Pre boha veď tí regulovčíci sú tam načo?!?! Veď hneď prvý chlapík čo stál pred Hlavicou nás poslal zle po tom ako vybehol z lesa a kričal kadiaľ...
To už človek nezvládne jednu jedinú vec za ktorú mu snáď aj zaplatili (alebo sa aspoň v cieli pekne nažere...)?
Ja tu nezvyknem vypisovať nejaké kritiky na maratóny lebo mi fakt stačí značenie a keď tak občerstvenie. Toto bol z môjho pohľadu druhý nezvládnutý maratón zo strany organizátora na ktorom som sa zúčastnil. (hneď po minuloročnom Stupavaku).



Richie, okrem tých vinohradov by si to mal prejsť bez problémov aj poslepiačky, nieto ešte so značením :)
27.05.2013 - 19:05:52
00
No co uz, ked niektori sa riadia heslom
"nie je dolezite zucastnit sa, ALE vyhrat"
za kazdu cenu a vsetko
(niekto je slabsi v matike a niekto v logike)
:clap:


ak reagujs na mna...tak ja som na tomto maratone ani nebol :D len mi tie pravidla prisli trosku dost odveci :)
27.05.2013 - 19:17:10
00
miso: na to netreba mat ani logiku,asi isli stylom tdf,kde posledny dostane este vacsi pohar ako vitaz :D
27.05.2013 - 19:23:10
00
keyboard_arrow_up