sunto - komu sa tu vyhrazas? dostanes ban!
01.05.2013 - 00:59:10
00
no mozeme si fakt blahozelat, ked takito bulovia nam buduju trate v lesoparku. mozte si podat ruku s polovnikmi.
berte si priklad z miestnej partie, ktora bez pomoci akychkolvek aut spriechodnila celu cerovku! pokial neviete, tak ta trat ma 10 km.
01.05.2013 - 01:03:26
00
2iron.hide: To nemyslite Vazne. 1, Mal som za oknom riadne povolenie a on to videl. Napriek tomu sa choval ako sa choval. Citujem: "Mna nezuajima povolenie to budete ukazovat uradom" 2,Clovek robi verejne prospesnu cinnost a este kvoli timto ludom bude chodit po uradoch a vysvetlovat ze ma na to povolenie. Fakt za dobrotu na zobrotu. A potom ze ja tu este niekoho obvinujem. Sorry ale to je trochu mimo.
01.05.2013 - 01:06:05
00
máš pravdu,skôr treba riešiť tie vjazdy s autami cez týžden keď je tam nepochopitelne volný vjazd všetkým autám.
Toto mi ešte nikto nevysvetlil ani súdruh z MLB.
01.05.2013 - 01:12:47
00
@iron.hide
Tak po prve: Ja sa nikomu nevyhrazam a po druhe: Ked ma niekto ofiacialne povolenie vystavene za celnym sklom, tak nevidim dovod preco si matvej fotil uz spominane auto a akym pravom dava tie fotky s jasne viditelnou SPZ na web? Je to vobec dovolene? By ma zaujimalo ci si foti aj polovnicke auta, Vtriesky, traktory, policajne auta a vsetko motorove co chodi po lese? Keby za sklom nemal povolenie tak by by som nic nepovedal a dal za pravdu Matvejovi. No mam pocit ze je jeden z tych, ktori radi vyrabaju druhym problemi. Inak potom co si iron.hide napisal, mam pocit ze si natom inteligencne rovnako ako Matvej...


Naposledy upravil Sunto dňa 01.05.2013 - 01:32:06, celkovo upravené 2 krát.

01.05.2013 - 01:21:16
00
chlapci prestante tu riešoť *****.dotyčný má povolenie na vjazd a má ho z dôvodu budovania novej trate.nemá ho kvôli tomu,že si tam išiel opekať.
chodťe už chrápať.
01.05.2013 - 01:26:41
00
triki - co si jak baranok, som sa tesil ze prave ty tu budes najviac krakat jak stary havran :D
sunto - neviem preco nam tu nadavas do blbcov, ale co by som vlastne chcel od downhillerov, je to jedna povysenecka banda, a pritom vacsina z nich horkotazko vyleze aspon na kolibu bez lanovky
01.05.2013 - 01:44:49
00
Juro za kazdym slovom v mojom prispevku si stojim a nikde som nepisal ze nam zakazujes jazdit po naucnom. vyjadril si sa ze to nie je oznacena trasa pre cyklistov takze tam nemame co robit, ja som ti na to odpovedal ze to vravis prave ty co tam jazdis autom. ale to je jedno hadat a slovickarit sa tu nemienim. za tym co si vsetko dokazal, zorganizoval, zlegalizoval mas u mna velku :bow: ale ked ma niekto silu skocit na rohatke 2m drop tak si myslim ze motorovku snad hore vynesie. Ja si vasu robotu kazdopadne cenim, nemam za potreby robit niekomu problemy, ale mam dost tychto arogantnosti (minuly rok auto az na vrchu somara) s ktorymi sa stretavame coraz castejsie. nie som sam ktoremu udrelo do oci tvoje auto a dobre ze som to aspon tu medzi nami zverejnil. tymto si dal tvoje vysvetlenie a nabralo to mozno iny rozmer, ale musis si uvedomit ze tam chodia aj deti ako napriklad dnes moj syn ktory nie je taky zdatny biker aby v takomto zjazde este vyhodnocoval co ma robit ked sa proti nemu objavi auto na naucnom chodniku.
snad to nezoberies v zlom ze ti tykam, taky je tu zvyk. drzim ti palce v tejto cinnosti, prajem vela podobnych uspesnych projektov a co najmenej stretnuti s "charaktermi" mne podobnymi :)
s pozdravom Martin Polerecký
01.05.2013 - 01:45:16
00
2iron.hide: To nemyslite Vazne. 1, Mal som za oknom riadne povolenie a on to videl. Napriek tomu sa choval ako sa choval. Citujem: "Mna nezuajima povolenie to budete ukazovat uradom" 2,Clovek robi verejne prospesnu cinnost a este kvoli timto ludom bude chodit po uradoch a vysvetlovat ze ma na to povolenie. Fakt za dobrotu na zobrotu. A potom ze ja tu este niekoho obvinujem. Sorry ale to je trochu mimo.

juro ja som povolenie nevidel az ked si mi ho dole ukazoval. dnes si povolenia akekolvek vytlaci ktokolvek.
01.05.2013 - 01:57:26
00
matvej11 s fleku ti jednu *****, bez ohladu nato ze si stary zakomplexovany ch.uj.

sunto fajn reakcia len tak dalej :)
01.05.2013 - 02:03:02
00
hmm.. pekné chalani že budujete a vybavujete všetko okolo, ale tej arogancie treba trochu ubrať :) obzvlášť voči "vlastným" :tmi:
aj keď teda neviem kto začal arogantným a útočným štýlom komunikácie prvý či dorado alebo matej |(
fotil vás biker, keby ste mu slušne vysvatlili kto a prečo ste tam (nie len mávali povolením), verím že je hneď po konflikte :!: aj keď áno, ste tam legálne a nemusíte nikomu nič vysvetlovať, ale potom sa nečudujte fotke na fore :?:
01.05.2013 - 07:07:24
00
a s fleku ti jednu *****

Patris do rovnakej sorty ako vsetci polovnici, na ktorych som nadaval na fore. Vidim,ze je uplne jedno, ci niekto chodi do lesa s bajkom alebo puskou .. dokial je to arogantny urazlivy slovak, je uplne jedno co robi.
01.05.2013 - 08:01:33
00
Patris do rovnakej sorty ako vsetci polovnici, na ktorych som nadaval na fore. Vidim,ze je uplne jedno, ci niekto chodi do lesa s bajkom alebo puskou .. dokial je to arogantny urazlivy slovak, je uplne jedno co robi.

:clap: pekne povedane
01.05.2013 - 08:26:51
00
by som napísal že "niekto musí byť aj pri lopate", ale neviem či to bude správne pochopené :lol:
01.05.2013 - 08:44:17
00
Fiha, to co tu bolo vcera? Tazko posudit ako prebiehal dialog, ale to nechajme tak. Vysvetlilo sa to a to auto tam malo pravo ist. Tym to hasne. Ak niekto chce motorovku a iny material vlacit peso tak prosim, ale to neznamena, ze to tak musia robit vsetci. Auto usetri vela casu aj energie, ktore potom clovek aj tak minie pri budovani trailu.

P.S. Mna tiez vytacaju auta na miestach, kde ich clovek necaka, ale najprv si pozriem to povolenie za celnym sklom. Az ak tam nie je, tak potom ma zmysel to riesit dalej.

P.S.2 Sunto a iron.hide - zbytocne silne slova. Mohli ste si to odpustit. Vsetci sme bajkeri, toto nikam nevedie.

P.S.3 Juraj, ak by Ta to prilis nezatazilo, tak budem rad, ak o Rohatke a o tom novom chodniku zalozis vlakno aj na tomto fore - aj tu sa mozno najdu ludia, ktory by obcas prisli pomoct. Je tu dost bajkerov, ktorych oslovuju tieto dolekopcove veci.
01.05.2013 - 09:00:51
00
keyboard_arrow_up