Je to chudak . Mentalne nie je moc na tom v poriadku . Skutocny frajer by sa nezahadzoval takou to ubohou komunikaciou . Jeho reakcia mi pride ako zufale zastrasovanie 15 rocneho debilka . A ak je to predsa len starsi clovek ,tak dost pochybujem o jeho mentalnom zdravi.
14.04.2013 - 01:12:25
00
steroidy spolu s rastovym hormonom robia divy sa necudujem tomu slovniku :lol:
14.04.2013 - 09:10:00
00
Sivú hmotu bohužiaľ nezväčšujú. "Pomôžme" tomuto MMA ponorkovému fighterovi. Na začiatok stačí pár objednávok. Zosynchronizujme sa, aby sa mu "nevypredal" tovar.
14.04.2013 - 10:07:23
00
Takze takto prebieha komunikacia

Ty vobec vies kolko ja mam rokov? som bývali kulturista, možem ti dat adresu moju a ked zajtra nebudes na mieste budeš sračka... každy biker je geno suche posrate decko, more postav mi 5 ***** predomna a ja ich naraz *****... ty ťuťulko však mna pozna celý prešov, ty genuško maličké!!! ja ***** teba i tvojho tatuška, skus sa spýtat na mna a moji chlapci s prešova ti povedia svoje, žiaden biker nechodi na diskoteky bo je decko , ak chceš možes prist dnes do ponorky v prešove budem sediet s chlapcami na brane s ktorými trenujeme a chodime na MMA ty peluško. nepiš nevieš komu píšeš!!! ty čo si myslis , že pride nejaky biker alebo chlapčekovia na bikoch predomna a sa zlaknem? dam dole tričko kopacka, laket pest, pest koleno laket a su dole a ked uvidia moje potetovane telo a svaly, tak zutekaju cupy dup!!!! chytim pod krk zavolam chlapcom, v lese ich vyzlecieme a biky ich predame hahah )))

meno a adresa sedi na tento FB ucet, ci je to vazne on neviem.
https://www.facebook.com/stanislav.sari

az mi rozum zastal :fubar:
14.04.2013 - 10:43:29
00
Inteligencia na vysokej urovni :muscle:
14.04.2013 - 13:02:59
00
Dalsi mafian s plynovkou. https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/s720x720/532158_4247483183394_626743439_n.jpg
14.04.2013 - 13:16:38
00
Schvalne by som isiel do tej ponorky!!! zober si aspon dvoch ludi so sebou(nie kvoli bitke, ale kvoli svedectvu)
a este nieco...len najvacsi debil nosi v roku 2013 plynovku a chvali sa s nou!!!
14.04.2013 - 14:23:26
00
to je nejaké uplakané decko.. veď si tam jedno druhým sám vylučuje :D
14.04.2013 - 14:36:22
00
Nepoznám ho :(
14.04.2013 - 15:19:17
00
Toho popisal viacej, vkuse on s kamaratmi, bitka. Za tu zoraki plynovku som ho tiez zotrel... :D Bolo toho viacej a uz sa neozyva, snad si da pokoj nabuduce...
14.04.2013 - 17:50:07
00
Nenechaj sa vyprovokovat, na policii si bol? za ten podvod mu takmer nic nehrozi ale za to vyhrazenie moze byt kludne podmienka a potom uz prestane klamat ludi pre 50e ;) Jednoznacne to ries cez policiu, maju jasny pripad aj statistiky si zlepsia a budu premie :)
16.04.2013 - 10:37:28
00
Ahojte, rad vam napsiem moje sksuenosti s dobierkami. kedze studujem ciastocne aj pravo a mam aj vlastne skusenosti...musim konstatovat, ze pri dobierkovych podvodoch len 5-6 percent priapdov sa vyriesi, ostatne skoncia tak, ze na zakalde papieru od policie sa zablokuje penazna ciastka smerujuca odosielatelovi dobierky a ten uz si na nu anrokovat nebude. ak by ste to chcel riesit cez sud, automaticky paltite trovi. odosielatel dobierky na vyzvy reagovat nebude, nasledne ho navstivi policia, tej neotvori a oficialne prehlasenie bude, ze je nezastihnutelny v mieste trvaleho bydliska a tyms a pripad odlozi an dobu neurcitu pre nedostatok podkladov....prepacte, ale realne necakajte zazraky. kvoli 55 euram nerieste pravnika ani nic podobne. pdovodnici si pri sovjej primitivnosti davaju an iste veci pozor. je mi luto komu sa to stalo a berte to ako ponaucenie, ze vsetky obchody sa riesia osobne a s vytlacenou kupnou resp kupnopredajnou zmluvou alebo zmluvou o vymene predmetu za predmet. aj ked kupujete ojazdene komponenty, zo zakona, zaruku prebera na seba predajca. tak nakupujte vsetko s papierom v ruke, kde vsetko krasne rozpisete..vsetky podmienky. dobierka je jediny prijem asocialnych individui, ktore vo svojom zivote stratili psoledne nitky. pekny vecer
16.04.2013 - 22:12:50
00
co sa este tyka toho vyhrazania a podobne, seriozne, policia sa tym zaoberat nebude...je tam mala sanca, sme na SK nie v americkom filme :( ja nie som pesimista, ale vazne viem o co ide...
16.04.2013 - 22:17:21
00
co sa este tyka toho vyhrazania a podobne, seriozne, policia sa tym zaoberat nebude...je tam mala sanca, sme na SK nie v americkom filme :( ja nie som pesimista, ale vazne viem o co ide...


smutna pravda ale asi mas pravdu. Urcite zalezi na akeho policajta narazis a ci ides za tym aj za cenu ze sa pojdes stazovat na vyssie miesta ked sa vec neriesi. Mne pred mesiacom vykradli auto, pridem na policiu a oni ze za hodidu sa meni zmena ze mi zavolaju kedy mozem prist. o 3 hodiny mi vola chlapik ze ci to chcem naozaj nahlasit. Ziadna snaha ze co sa stalo, kde len ci to fakt chcem nahlasit, ze mi budu musiet odmontovat zamky na moje naklady atd atd. Motal ma 5 minut ale nedal som sa odbit a uz nasraty mu vravim, ohlasit to chcem, pridem tam teraz a nie zajtra (bolo po 20tej a on ze aby som prisiel rano) a ze ziadne zamky im nedam. Potom sa ma snazil presvedcit kedze neboli viditelne poskodene zamky ze som si auto nezamkol a ze neslo o vlamanie ale o moju nedbanlivost. No sila, ochota minimalna ale robotu si spravil aj ked.... Ked uz nic viac aspon to dali do novin ako hlavnu policajnu akciu za 2tyzdne v RK :)
17.04.2013 - 07:21:11
00
Srandujete podavat trestne oznamenie pre vyhrazanie na nete :D Staci pozriet spravy ako nic nerobia s ozajstnimi kriminalnikmi...
17.04.2013 - 09:53:19
00
keyboard_arrow_up