Miso: dnesna doba je *****, plna arogantnych, drzych hajzlikov co si myslia, ze im patri svet. Osobne to nevidim inak, len ze pri strete okamzite volat policajtov. Pri fyzickej potycke ho hned ako mozes nakopat do vajec kolenom ci nohou. Nie je to hanba a aspon ten retard spozna co je bolest.
28.03.2013 - 14:21:42
00
lenze kym som vobec nieco stihol urobit uz ma drzal pod krkom...a ja som mal bajk stale medzi nohami co mi dost zavadzalo v nejakom braneni sa....a za druhe bol sice nizsi..ale bol asi 2 krat sirsi ako ja...

Peto02 to miesto na kameru napadlo aj mna...ale toto je taka nejaka lacna a ma dost debilne drziaky....uvidim ze ako vymyslim to uchytenie tam... :D :D
28.03.2013 - 14:31:38
00
No ja to uchycujem suchy-zips paskami a doladujem ako sa len da (babrem sa stym minimalne pol hodinu), kedze mam len drziak na lyziarske bryle :-)

Samozrejme ju tam nedavam vzdy (na hradzu mi ju netreba), len ked viem ze ma na ceste moze nieco postihnut...
28.03.2013 - 14:55:56
00
(na hradzu mi ju netreba),

tym by som si nebol taky isty kedze na hradzu si uz vylezie megabulo :lol:
28.03.2013 - 15:29:57
00
jj na hradzi ta kludne zrazi kamion abo tatrovka, bager, bars co :). suvcka alebo ine osobne auta netreba ani spominat to je myslim jasne :)
28.03.2013 - 15:36:33
00
Pekný zážitok. Pri takýchto stretnutiach ľutujem, že nie som bitkársky typ a neovládam nejaké bojové umenie. Hoci to by som už asi sedel možno aj za vraždu...
28.03.2013 - 17:35:21
00
no ja lutujem ze neovladam bojove umenie..aspon by som sa branit mohol...aj ked vravim najskor by som musel bajk odlozit..
28.03.2013 - 18:04:08
00
Vždy sa musíš snažiť, aby bol medzi agresorom a tebou bicykel... A keď ho dobre držíš, tak nemôže byť problém zdvihnúť ho do vodorovnej polohy tak, aby si mieril stredom (prevodníkmi a reťazou) na jeho ksicht. Robí to zázraky. Samozrejme, musiš s bicyklom trochu pomykávať k nemu a od neho, doprava a doľava, aby ho nemohol chytiť za kolesá a tým ťa odzbrojiť. A keď už chytí, tak prudko zatlačiť, oprieť sa celým telom.

No keď si náhodou pred autom, tak môžeš aj naznačiť hodenie bicykla na kapotu. Ak je agresor na starej 15-20 ročnej šunke, tak je to zbytočné, ale pri novom aute to robí zázraky... Bleskove si totiž uvedomí,že by ťažko vysvetloval, ako sa dostal bicykel na jeho auto - tomu, že si ho naschvál hodil, by neuveril jemu, ani jeho spolujazdcovi, asi nikto.
A to najdôležitejšie - upokoj sa, ľahni si, zatvor oči a celú situáciu si predstavuj. Ako keby si sa pozeral na film. Niekoľkokrát. A potom si začni predstavovať, čo by si mohol urobiť - to čo som písal vyššie, nepribrzdiť a poriadne do neho drbnúť, vyhnúť trochu doprava a drbnúť do otvorených dverí auta, vytrčiť ruku a v jazde mu jednu drbnúť... Variantov je veľa. Každý si predstavuj a predstavuj si, aké by mohlo byť pokračovanie. A vyberaj si, čo by bolo najlepšie riešenie a opätovne si to najlepšie riešenie predstavuj.
Ostane ti to niekde v hlave uložené a keď náhodou príde opäť k takejto situácii, vôbec nemusíš rozmyšľať, čo robiť - budeš konať automaticky a tým budeš rýchlejší.
28.03.2013 - 21:39:30
00
osobne som uz mal zastavit na cestaku a s dotycnym sa "povypravat" ale kaslal som na to :) hned v prvom rade ma napadlo to ze ho necham nech ma predbehne aby som mal dostatok casu na zosadnutie a jemne odlozenie biku nech je medzi nami volny priestor no ale v tom pripade by sa to riesilo fyzicky :)
28.03.2013 - 22:00:58
00
Čo sa asi tak stane, keď 18-ročný za*ran (pardon cyklista) ukáže "majstrovi sveta" za volantom fakera?

  1. A. Dostane to poriadne "vyžrať"
  2. B. Prejde mu to
  3. C. "Majster sveta" uzná svoju chybu a cyklistovi sa ospravedlní

Mišo prepáč, neber to ako osobný útok, ale musel som to napísať takto bez servítky ;)
28.03.2013 - 23:20:58
00
no a ja som mu musel ukazat fakera...lebo ako inac mu mam povedat ze D*bo nevie jazdit??
29.03.2013 - 09:00:20
00
Nosim so sebou obranny sprej, kvoli psom...v podobnych pripadoch by sa tiez mohol zist.
29.03.2013 - 09:14:06
00
to nieje zly napad astro :) asi sa porozhliadnem po niecom takom :D
29.03.2013 - 09:22:45
00
astro :y: casto stretavam ambiciozne psy, ktore radi pretekaju :D idem nejaky vhodny pohladat
29.03.2013 - 09:43:14
00
Ja nosím toto, kúpené v Pyre.
http://www.pyra.eu/sk/shop/ochranne-pomocky/obranne-spreje/obranny-sprej-anti-dog.html

Prílohy:

Antidog.jpg
Antidog.jpg 9.06 KiB thumb_up0thumb_down

29.03.2013 - 10:01:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up