tiez mam podobny nazor ako vikino, je to zbytocne a este vas mozu chytit alebo aj zhodit z bajku
14.02.2013 - 18:46:11
00
no len nech by skusil...zhodenie z bajku je ohrozenie ucastnika dopravnej premavky..a staci aby sa mi nieco stalo a aj umyselne ublizenie na zdravi :)

a ak by ma chytil? mne nerobi problem ist s nim diskutovat...mam 192cm(uz par krat sa mi stalo ze ked ma skoro drbol na prechode ked som siel peso....a on nezastavil a som nanho zahucal ze TY K*K*T!!!! a on zastal a vystupil a pobral sa ku mne...na cca. 2 metroch odomna si uvedomil aky som vysoky a radsej sa vratil do auta):D a aj keby toto nestacilo..nech skusi byt husty si myslis ze na svoju obranu (v krajnych pripadoch)nepouzijem pumpu alebo sedlovku?? :D

tym nalepenim nalepky s textom "soferujem ako idiot" na zadne sklo si kazdy vodic iduci za nim aspon moze precitat co za debila sedi v aute pred nim...

tmax pekny text si vymyslel :D :y:
14.02.2013 - 20:30:01
00
lol, ja som uz veru nalepku nalepenu na dodavke mal.. v Blave, ako inak :) .. nieco v style "nauc sa parkovat kkt" a blaa.. akurat ze som bol na mieste vyhradenom pre mna ako pre zasobovanie a dodatkova tabula pod zakazom zastavenia ma z toho vynala.. takze dotycnemu najblizsie nalepim nalepku co najdem na skle na celo a ostatne napcham do riti akurat tak :D

takze tie nalepky tiez rozdavajte s rozumom, bo poniektori radikali onalepkuju hned cele mesto :D
14.02.2013 - 20:30:57
00
vikino1

Pravda :y: . Navyše ak človek (biker, cestár) jazdí pravidelne a často, tak je len otázkou času kedy mu ten istý šofér skríži opäť cestu a vráti to cyklistovi aj s úrokmi. A "najlepšie" bude ak si to odnesie úplne iný cyklista, ktorý mu bol(bude) práve nablízku. A potom sa bude zasa nadávať akí sú šoféri arogantní........
14.02.2013 - 20:34:17
00
lol, ja som uz veru nalepku nalepenu na dodavke mal.. v Blave, ako inak :) .. nieco v style "nauc sa parkovat kkt" a blaa.. akurat ze som bol na mieste vyhradenom pre mna ako pre zasobovanie a dodatkova tabula pod zakazom zastavenia ma z toho vynala.. takze dotycnemu najblizsie nalepim nalepku co najdem na skle na celo a ostatne napcham do riti akurat tak :D

takze tie nalepky tiez rozdavajte s rozumom, bo poniektori radikali onalepkuju hned cele mesto :D


neboj ja ich planujem lepit len tym ktory ma ohrozia POCAS jazdy...a hlavne len v pripade ze ich dobehnem na cervenej :lol:
14.02.2013 - 20:40:09
00
ok, tak tebe ju na celo nenalepim ( ani do riti nenapcham :D )
14.02.2013 - 20:44:46
00
to som rad :D blbo by sa mi potom jazdilo :lol:
14.02.2013 - 21:07:56
00
Niektoré indivíduá za volantom si to zaslúžia. A osobne mi príde jemnejšie, keď niekomu nalepím nálepku "kúp si 10 dkg rozumu", ako by som mu urval späťák.
To mi pripomína to kresťanské - kto do teba kameňom, ty do neho chlebom.
A prečo chlebom? Ak niekto do teba hodí kameň, budeš hľadať chlieb? Kameňov je na okolí určite viac.

Kým vytiahneš nálepku, odlepíš krycí papier, nalepíš, uhladíš aby dobre držal... To je dovtedy do späťáku drbnem aj trikrát a ešte aj zmiznem ako zlý prd.
14.02.2013 - 21:10:09
00
keby niekomu drbnes do spataku a utekas a ja ako vodic stojaci kdesi opodial toto vidim bez toho ze by som vedel co tomu predchadzalo a ty naslednes leties okolo mna, just ti otvorim dvere do cesty a dam ti s nimi po nose.. ( aby si sa nedivil ze ti to rychle utekanie ako zly prd moze byt celkom k nicomu, aj vodici vedia podrzat spolu, pride ti rana z neznama a budes mat :) )
14.02.2013 - 21:16:37
00
tak tak... ako pise bobo_mt

a ta nalepka ide odlepit velmi rychlo....a nalepit tiez...lahko sa lepi...a ked si sikovny tak ju ani uhalodzovat nemusis...

v UPS lepis tieto stitky s udajmi prijemcu a inymi vecami na baliky a vazne dobre sa tie stitky lepia :) a urcite tym seba vystavi clovek mensiemu riziku ako nejakym odbijanim spetakov...za prve je to poskodzovanie cudzieho majetku z coho mozes mat ovela vetsie problemi..a za druhe hocijaky iny clovek co to zbada ti moze jednu ***** (staci aby si pomyslel ze aky si chuligan)
14.02.2013 - 21:56:14
00

Pravda :y: . Navyše ak človek (biker, cestár) jazdí pravidelne a často, tak je len otázkou času kedy mu ten istý šofér skríži opäť cestu a vráti to cyklistovi aj s úrokmi. A "najlepšie" bude ak si to odnesie úplne iný cyklista, ktorý mu bol(bude) práve nablízku. A potom sa bude zasa nadávať akí sú šoféri arogantní........


ano, onalepkovany vodic si moze mysliet ze to je nejaka nova moda medzi cyklistami a nabuduce moze sposobit neprijemnost hocijakemu inemu bikerovi, co vyzera ako biker (helma, oblecenie...), teda samozrejme nie deduskovi na ukrajine :)
tou neprijemnostou nemyslim utok, ale skor zbytocne trubenie, vybrzdovanie, alebo decka hadzu obcas aj piratov...veci ktore sa vyskytuju dost aj bez nalepiek
14.02.2013 - 23:39:55
00
ja nosim par nalepiek v penazenke a v priebehu par dni som na parkovisku nalepil neprisposobivemu vodicovi 2x nalepku. od vtedy som ho 2x videl parkovat ako slusneho vodica pehne v boxe. ako prevencia sa zda pomohlo. tot vsjo z mojej praktickej skusenosti.
15.02.2013 - 08:45:40
00
neprisposobivy vodic :D
15.02.2013 - 08:58:52
00
a ak by ma chytil? mne nerobi problem ist s nim diskutovat...mam 192cm(uz par krat sa mi stalo ze ked ma skoro drbol na prechode ked som siel peso....a on nezastavil a som nanho zahucal ze TY K*K*T!!!! a on zastal a vystupil a pobral sa ku mne...na cca. 2 metroch odomna si uvedomil aky som vysoky a radsej sa vratil do auta):D a aj keby toto nestacilo..nech skusi byt husty si myslis ze na svoju obranu (v krajnych pripadoch)nepouzijem pumpu alebo sedlovku?? :D
:

nejak sa z teba stal tvrdas, nedavno si tu pisal nieco o tom ako ste ani vo svorici neboli schopny nic urobit :lol: post655677.html#p655677
a cim sa to budes mlatit?
ja na cestaku pumpicku nevozim....
;)
a nic v zlom, ale musi ist z Teba naozaj strach, ved mas 192cm, ale vazis 67kg :muscle:
15.02.2013 - 09:14:05
00
ja nosim par nalepiek v penazenke

S akým textom?
15.02.2013 - 09:14:35
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up