a hlavne ked potom cely stastny sa zaradi a je cavo ze ta dal a ty ho obides bokom az na zaciatok kolony :D


A on prejde až na druhý cyklus zelenej. :rofl:
03.01.2013 - 14:42:09
00
Na Strečne si ....


Fúú... Jazda medzi Strečnom a Vrútkami je od položenia deliacich pásov samovražda. :whew: Dovtedy to bol môj obľúbený úsek. Samozrejme kým tam nieje zákaz, cyklisti tadiaľ smú jazdiť a "vytvárať" kolónu. Keďže to nieje bezdôvodná pomalá jazda, zákon to umožňuje a nik nemá právo sťažovať sa. Ale v rámci Slovenska by som tam život neriskoval. Úplne mi stačí rozdiel v skúsenostiach po cestách v okolí Žiliny v období rokov 1991 - cca 1998 a dnes. Brutálny rozdiel. Samí "myšičkári", chronickí "ja som ťa nevidel" a "nedávači" prednosti v jazde, ktorí sa ponáhľajú do hrobu (žiaľ často nie svojho ale ostatných). Samozrejme, že tam patria aj profíci - vodiči autobusov, ktorí by mali byť naopak vzorom vodičov.

Na Slovensku je to tak. A vo veľkom pribúdajú krížiky popri cestách. :fubar:
03.01.2013 - 15:08:59
00
Ako by JoKo napísal: ja po neste nechodím, ale jazdím.
Nepoužívaj zbytočne môj nick... Ja sa zatiaľ na tejto téme celkom slušne bavím a nevidím dôvod vývoj narušovať poukazovaním na slabšiu slovnú zásobu.
03.01.2013 - 20:03:05
00
Nepoužívaj zbytočne môj nick... Ja sa zatiaľ na tejto téme celkom slušne bavím a nevidím dôvod vývoj narušovať poukazovaním na slabšiu slovnú zásobu.


Tak daj do pľacu nejaké "zábavné příhody z natáče...z cyklistiky" nech sa bavíme aj mi. ;)
03.01.2013 - 20:22:14
00
Samozrejme, že tam patria aj profíci - vodiči autobusov, ktorí by mali byť naopak vzorom vodičov.

Tak dúfam, že toto bolo myslené ironicky, lebo vodiči autobusov v Žilinskej SAD majú veľmi ďaleko od profíkov! Spomeniem len málo, napr. smerovka do prava a autobus v polke pruhu pri výjazde zo zastávky či zaraďovanie sa z pruhu do pruhu bez smeroviek a množstvo ďalších ktorými by som tu zaspamoval tému ... Česť riderom SAD :)
03.01.2013 - 20:30:30
00
katko, Lord: viem, a keďže viem riziko, tak sa podľa toho aj správam. Musel som ísť, inak sa nedalo (dalo, ale nič, čo by mi vyhovovalo pohodlnosťou, časovo a bez ujmy na materiáli), ale bol som asi v celej republike ten, ktorý na ceste dával v ten moment najväčší pozor :)
03.01.2013 - 20:31:44
00
milos21 - ak ides na biku popod strecno tak omg :tmi: .. na biku by som tam nepachol ku*va ani omylom, niesom samovrah.. autom tade jazdim denne, nejakeho bikera som tam uz par krat stretol, nejazdim ako kkt, na nikoho sa nelepim ani nevytlacam ale dotycneho by som do riti nakopal.. nehovoriac o tom ze som mal divoky tep z kamionu za mnou ktory ma skoro potlacil.. samovrazda cista tade bikovat, nebojim sa to nazvat ludskou hlupostou ! :n:
trubit nezvyknem na nikoho, ked ta tam stretnem nebudem ani na teba, ale hlava mi to proste neberie :shake:
03.01.2013 - 20:32:13
00
A je iná cesta ako ten úsek prejsť?
03.01.2013 - 20:39:35
00
vzdy ked som sa vracal na trase ZA - MT alebo opacne tak vlak.. 0,50e, 10min a spojov ide po samy ony
ake zlozite hmm :wasntme:
03.01.2013 - 20:40:58
00
Keď ja som potreboval ísť do Strečna, tak šiel jediný vlak 3 hod pred pretekmi. Ja som si povedal, že načo, keď tam som za 30 min na biku.
03.01.2013 - 20:48:20
00
Tak daj do pľacu nejaké "zábavné příhody z natáče...z cyklistiky" nech sa bavíme aj mi. ;)
Junášik, zober myšku, daj takú šípku na číslo 1, ktoré označuje prvú stranu tejto témy, klikni a čítaj. Na prvých troch - štyroch - piatich stranách mám niekoľko príspevkov, za dva a pol roka som ešte stále živý. To napriek tomu, že hodne jazdím po bratislavských uliciach (chodníky patria chodcom!) a na svojich názoroch a spôsobe jazdenia nemám čo zmeniť...

A písať ešte raz to isté?
03.01.2013 - 21:19:25
00
chodniky patria chodcom s tym suhlasim. napriek tomu jazdim do prace po chodniku a mozem ******t aj celeho policajta ked ma bude zastavovat ani nezastavim. aby som sa ocitol v teme RIP mi ta cesta nestoji.
cesta je len otazka casu smutneho konca... (aspon tu v BA)
03.01.2013 - 21:53:32
00
niekedy na zaciatku som jazdil co najblizsie ku kraju cesty. No niekolkokrat ma auta obehli tak tesno, ze mi nebolo vsetko jedno, jeden si aj zrkadlo strajchol o barany. Povedal som si dost, zabit sa nenecham, odvtedy jazdim asi polmetra od krajnice a zrazu vedia pouzit aj lavy pruh :) No niektori vodici z protismeru pri obiehani stale neberu cyklistu ako protiiduce vozidlo ci si skracuju zakruty v idealnej stope a ked ma uvidia pri vyjazde, su bieli ako krieda :D
03.01.2013 - 22:12:03
00
presne tak ako pises pol metra je moja idealna stopa :-) a vsetci su ako svihnutim prutika zazracne vsimavy a vedia obiehat cez vedlajsi pruh....no jedine tie protiiduce auta pri predbiehani naozajj kaslu na to ze tam som.... vravim tento sposob jazdenia sa mi osvedcil a nemam dvovod na nom nieco menit ;-)
04.01.2013 - 00:28:28
00
pre vsetkych ktori sa za kazdu cenu chcu pretlacat s autom...
http://www.pinkbike.com/news/RIP-Burry-Stander-2013.html
:worried:
04.01.2013 - 01:02:30
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up