mudrost nie, *icovina urcite
23.12.2012 - 09:56:47
00
tak potom treba byt ten co sposobuje skody a nie ich schytava .....(dalsia mudrost ??)

ved skus, mozes hned pri prvom pokuse narazit na niekoho, kto si vie co to vymoct ;)
23.12.2012 - 10:05:19
00
takze zase vedla , to jake metre tu mame na slovensku :)
2patoo : daj si pozor na klavesnicu , mozu ti z nej vypadat klavesy :D
23.12.2012 - 21:21:18
00
dnes na treningu po nas vybehol chlapik s obuskom :D :D :D bolo by to celkom komicke keby nebol ako zmyslov zbaveny :D
30.12.2012 - 17:26:56
00
Dúfam, že ste tasili aj vy pumpičky?
30.12.2012 - 17:47:00
00
nie my sme ho obehli sirokym oblukom( nastastie v protismere nic neslo)

proste styria sme isli po prazdnej ceste vo dvojiciach...ale ono to neboli uplne dvojice lebo sme boli tak viac menej na preskacku ako ked si predstavis styri policka rovnakej farby na sachovnici...takze skoro hadik..proste nieco medzi hadikom a jazdenim vo dvojiciach...a on sa prirutil zozadu trubil ako debil...potom nas dobehol a isiel v protismere rovnakou rychlostou ako my a cez otvorene okienko nam nadaval do..vselicoho....ze nas zabije a tak.... tak som mu zakrical zech kludni hormon ze privela testosteronu skodi...pridal poodisiel asi o 150 metrov zastalnormalne v jazdnom pruhu ktory komplet cely zablokoval vystupil z auta a rozbehol sa ku kufru...tam som len zbadal nieco dlhe cierne ( v spojitosti s tym co krical o tom ze nas pozabija a postriela ma napadla len zbran) tak som pridal...ale ked som bol cca na jeho urovni tak som zbadal ze vytiahol obusok a kamarat sa mu vyhol teda dost natesno ale nastastie ho netrafil...


by ma zaujimalo ze ci by z toho nieco mohol mat keby nanho zavolame policiu??...sak vyhrazal sa, ohrozoval nas...a nadaval nam..

EDIT: ja na cestaku pumpicku nevozim....mali sme len jednu a ta ako kamarat povedal stala privela na to aby ju rozmlatil o takeho ch*ja :D
30.12.2012 - 18:06:12
00
ved ste boli styria .....
30.12.2012 - 18:09:24
00
ano ale boli sme na treningu a nikomu z nas sa nechcelo po 15 km jazdy skoncit a pobyt sa s debilom...mna by skor zaujimala legalna cesta ze co by z toho vsetkeho mohol mat ak by sme naozaj zavolali policiu?? nech do buducna viem ze ako sa to oplati riesit... :D ze ci ho nabuduce vykupeme vodou z flias alebo ci radsej zavolame policajtov :D
30.12.2012 - 18:13:33
00
absolutne nechapem, boli ste 4 - neviem co viac by si este chcel, mohli ste volat policiu a svedcit proti nemu, alebo ste mu to mohli "vysvetlit", mali ste na to idealnu situaciu, vy ste na to kaslali = on to teraz bude robit hocikomu
30.12.2012 - 18:27:09
00
problem je v tom ze ak zavolas policiu tak si v ten den pravdepodobne dojazdil.... :( nevravim ze sme to vyriesili idealne tym ze sme nanho kaslali a isli dalej....ale nepotrebujem si vytvarat problemi...hentaky bohaty tlsty debil moze mat kontakty vselikde..
30.12.2012 - 18:33:44
00
Podľa mňa ste to nevyriešili zle. Asertívne pokračovať v jazde a kašlať naňho, nech sa vybúri, debil.
Samozrejme, že keby vám nejako ublížil, tak potom nekompromisne volať políciu. Nie že by ho súd za niečo odsúdil, to si nenamýšľam, ale už len z úcty k sebe samému... Aj keď si treba priznať, že ak je niekto schopný vytiahnuť pálku na ceste proti štyrom, tak zrejme nemá problém si na vás počkať večer pred bránou, že... je to každého osobná voľba. Vitajte na Slovensku.
30.12.2012 - 18:44:39
00
sak toto keby niekoho zrazi na zem alebo trafi tym obuskom tak to asi otocime a zastavime pri nom a volame policiu...ale kedze sme sa mu vyhli bez ujmy tak sme radsej pokracovali dalej lebo presne ako pises...nepotrebujem mat potom este neviem ako dlho problemi kvoli takemuto pakovy...

Je to smutne ale mas pravdu ze asi by si vela nerobil z toho ze nanho volame policiu...lebo slovensko :(
30.12.2012 - 18:48:40
00
No neviem, 4 sportovci vs. tlsty chlapik. Vy ho viete stotoznit na zaklade spz, on vobec.... Mal dostat nakladacku, mobil rozobrat, baterku si nechat a kluce od auta zahodit o 100m dalej
30.12.2012 - 19:22:51
00
jj chlapci vyzera to tak ze vas dostal a vy ste mali hnede ciarky na vlozke , bohuzial takymto treba vysvetlovat v ich rodnom jazyku lenze co ak mal este aj naozaj zbran a ked by ste sa do neho pustili by ju vytiahol ,ono mam pocit ze tie psychotesty na drzanie a nosenie zbrani museli otocit a vsetci co ich vlastnia im pekne z toho kvapka na karbit ze su zrazu silnejsi ....ale ak uz teda tahal iba palicu mohli ste ho odzbrojit a zavolat polisov -lahko sa pise tazsie sa kona ....
30.12.2012 - 21:08:40
00
podla veku misapetrovica boli dokakani,hold tazko by nieco zmohli proti dospelemi chlapiskovi s obuskom a i ked vyzut tretry a troska ho domlatit,i ked styria,ehm,zavolat si na pomoc fotrikovcov,a dobre ho prefackat...
31.12.2012 - 00:26:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up