canopus Toto je moja prva operacia, vobec neviem, na co mam narok. Myslel som si, ze na rehabilitaciu pojdem az ked mi vyberu von droty. Zatial mam predpisanu rehabilitaciu doma a aj cvicit mam doma. Ale ked pojdem ku chirurgovi na kontrolu, opytam sa na to. Neviem, kto ma prijimal, na odd., ale to nebude problem zistit. Dik za radu.

andrej25 To sa mas, keby som poznal takeho cloveka, mozno by som uz rukou davno hybal :)

yourself Povodne mi to nechceli operovat, ale nakoniec sa rozhodli pre operaciu. Za tri dni cvicenia uz ruku takmer vystriem, ale iba v stoji. Ked sa v stoji zohnem do praveho uhla, tak ju rovnobezne so zemou nedam. Najviac ma vytaca ten drot, ktory sa chce predrat von
20.11.2012 - 21:10:27
00
walec:neviem kolko mas rokov,ale podla diskusii s inymi borcami usudzujem,ze si dospely :D,treba mat papulu jak orangutan a domahat sa vsetkeho,nie predsa platime tie skur... dane a ide to bohviekam,a ked sa niekomu nieco stane,tak ho odpinkaju len taky fukot, eeeebecem ci...ja sa len tak lahko nedam odbit nikde,nenarastla mi zgrana,aby bola zatvorena a prd makovy mas mat rehabku doma,to mozes odkazat celemu oddeleniu ktore ta prijimalo,ze to mozu povedat tak volovi...
domahaj sa vsetkeho..... vela zdaru
este ti poradim drahy ale velmi ucinny liek na pooperacne stavy = WOBENZYM tusim 800ks balenie 100 evri...
20.11.2012 - 22:56:44
00
Dospely sice som, ale vyrecny az tak nie, co je casto dost na skodu :) Ono dost tazko sa aj domaha veci, o ktory neviem, alebo nemam o nich blizsie informacie. Po radach tu na fore (aj od teba canopus) som uz mudrejsi a nieco som nasiel aj na nete, tak sa s chirurgom porozpravam. Po pravde sa mi ta rehabilitacia doma nezdala... Wobenzyn poznam, spolu pacient v nemocnici sa tym "krmil" po operacii clenka.
20.11.2012 - 23:43:19
00
niekedy staci aj obycajna masaz, netreba hned k doktorom behat a pirule jest :) staci ze sa vam niekde nieco zasekne a potom to boli... a na masazi ti to napravia
21.11.2012 - 08:10:59
00
nie,viacerí doktori ktorí mi to liečili ( aj súkromní aj v nemocnici) mi povedali že to zvládnem rozhýbať bez rehabky...



nič v zlom, ale kto ti radil TOTO je buď hlupák, alebo lekár ktorý dovidí a zaujíma sa iba o koniec "svojho nosa"
21.11.2012 - 08:58:32
00
Ako vysokoškolák som si tiež zlomil kľučku na biku na pretekoch v KE a žiadna rehabilitácia nebola indikovaná a všetko funguje tak ako má. Odporúčané bolo plávanie. Len toľko som chcel.
21.11.2012 - 09:09:57
00
LL poznám veľa ľudí ktorí bez rehabky zvládli podobné stavy takže by som rozhodne nesúdil hneď tak ako ty,pretože ten lekár ktorý mi pomáhal zvládol už ovela horšie stavy a prakticky mi zachránil ruku keď ma všetci ostatní odrbali takže ja mu verím. Vo všetkom v čom ma zatial liečil má pravdu. A myslim že keby som to počul iba od jedného tak nepoviem ale keďže som to počul od viacerých tak názor 3 lekárov určite preváži toto tvoje prehlásenie :)
21.11.2012 - 15:37:32
00
pravdaaa
ved je to LEN tvoja a LEN ruka ...
8)
(minimálne 1 x do mesiaca sa stretnem s týmto "názorom")
21.11.2012 - 16:18:34
00
no velmi rychlo ste posudili a odsudili. Kolki z Vas maju vystudovanu medicinu? Vela urazov sa da zvladnut domacim cvicenim. Niekedy (pri lahsich urazoch, zlomeninach...) moze byt jednoduchsie cvicit doma ako precestovat kopec km, stratit cas a to ani nehovorim o komplikaciach v praci. Niesom doktor, ale mam za sebou aj rehabku aj rekonvalescenciu bez a myslim si, ze nie vzdy je to nutnost.
21.11.2012 - 20:33:05
00
a hlavne nie je zlomenina klucnej kosti ako zlomenina klucnej kosti :) tiez som nemal rehab. a nemam ziaden problem
21.11.2012 - 20:36:45
00
Ja som mal tiez zlomenu klucnu kost, nastastie bez drotov, len sadru a podobne a tiez ziadne rehabilitacie neboli, len doma cvicit a podobne. Mne to ale zrastlo trochu nakrivo, minimalny posun kosti, a hoci je ruka ohybna bez problemov, tak napriklad na dlhu turu si uz tak tazky batoh ako predtym nemozem dat. Po par hodinach pride silna bolest, na chvilu a musim si oddychnut a rozcvicit to. A ked je zima zlomeninu "citim" - teda ozve sa mierna boelst presne na tom mieste. Ale inac pohoda.
21.11.2012 - 22:53:47
00
no a tu je ten rozdiel, chalan predsa pisal o drotoch cize asi to nebude take jednoduche a to by malo byt pod odbornym dohladom uz len koli tomu drotu co chce von .....
22.11.2012 - 08:53:34
00
chalan predsa pisal o drotoch

ak sa ešte stále bavíme o Yourself-ovi tak ten nikde o drôtoch nepísal
viď post620896.html#p620896
22.11.2012 - 09:05:48
00
Ja som mal vlani rozbitú polovicu ramenného kĺbu.
Bolo to bez operácie, bez rehabilitácie.
Používaním som rameno úplne rozhýbal. Nerobil som žiadne cviky, "len" som ho používal :)
22.11.2012 - 10:47:56
00
O drotoch v klucnej kosti som pisal ja. Kontrolu mam buduci tyzden v piatok, zatial cvicim doma, ako mi kazal chirurg. Buduci tyzden budem mudrejsi, ako dalej. Co sa tyka drotov, zatial ostavaju v pleci, nastastie sa este nepredrali cez kozu von.
22.11.2012 - 12:04:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie / Chrániče)
keyboard_arrow_up